Cześć wszystkim.
Zaczęłam grać na Brass, ale kompletnie nie wiem co robić ;d Straciłem już 10 pokeballi. Mógłby ktoś mi pomóc jakoś zacząć? Np. wesprzeć finansowo :D. Jeśli kiedyś uzbieram to oddam.
Mój nick Bad Angel
Serwer Brass
edit
@down
Dzięki wielkie, ale nie mogę pisać :D
Ostatnio zmieniony przez paulina252 : 12-03-2011, 14:55
19:10 Natsu: ogarnijcie tluszcz rozgrzewalem na patelni i warzywa na nie a tu bum i sie zaczela palic patelnia i ogien na 1metr xdd
19:10 Misteks (Gold): pro xd
19:10 Podniecony: Znowu sie bawiles w charmandera.....
Takie pytanie. Wy walczycie pokemonem do końca, aż go zabiją i potem następnego dajecie i tak ze wszystkimi i potem idziecie je uleczyć, czy gdy 1 ma mało hp i go chowacie i dajecie innego i potem je leczycie potami? Napiszcie mi jak mam w to grać bo nie ogarniam tego :D Myślałam, że to będzie coś do Tibii bardziej podobne. Jest fajne, ale nie umiem w to grać. Napiszecie jakieś wskazówki? Z góry thx.
@up
Jak idziesz na dłuższego hunta, to bierzesz poty i leczysz jak mają mało hp, a jak idziesz gdzieś pohuncic blisko miasta, to do końca, aż je zabiją i potem do pc :)
Zakładki