Rafał85 napisał
Refesh~~~~
Przede wszystkim spróbuj złapać oddisha (mashah ;)) oraz bellsprouta (fajny do łowienia) i możesz jeszcze trochę połowić, a jeśli ci nie pasuje do zapieprzaj nad ceurean to prawej jaskini z geodude, ale bez poliwaga i bella oraz oddisha nie radze tam chodzic (reszte poków masz dobre:)) Na prawdę Ci polecam to miejsce, a jeśli Ci się znudzi kup magnemite i lecisz na pidgeotto obok cerulean. Do zarobku możesz
spróbować złapać geodude w UB (mi wpadł w pierwszego) [na dłuższą mete jest to nieopłacalne oczywiście]
Kaplar napisał
REFRESZ, prosze pomozcie :l
Sprzedaj oddisha, bo na tym lvlu już jest słaby (wnioskuje że masz już coś koło 20) i zrób venom stone quest, a później kup pidgeotto i tak expisz na roślinnych. Możesz liczyć na szczęscie z weepinbella lub glooma w postaci leaf stona. Przydałby Ci się też magnemite, jeśli jesteś w cerulean bo na skałce na której są weepy i gloomy jest pojedyńczy resp pidgeotto ;)
Czater609 napisał
refresh ~~
łowiem i już mam dość ;/ na diglettach znowu wolno idzie ;/ są jeszcze jakieś alternatywy?
Złap poliwaga i horsea i tak jak pisałem wyżej idziesz na jaskinię nad cerulean (prawą) pokemony jakie opłaca się tam wziąć:
Bellsprout, Oddish, Goldeen, Horsea, Poliwag i Zubat
Zarobić możesz
spróbować! rzucając pojedynczego UB z questa z ballami ;)
Tak to wbij 20 i kup pidgeotto =) No i oczywiście roślinki, a gdy dropnie leaf stone kupujesz weepinbellka + magnemite (polecam go na pidgeotto i mankeye, które możesz łapać w Poke Balle [na 100 pb średnio powinny wejść 2, a jeden to na pewno :)]
Zakładki