Lencu napisał
W ogole można im pogratulować wielu skryptów.
Głupie wykrzykniki przy złapaniu poka to troszkę zabawy. Statek Cinnabar - Vermilion. To nie jest na zasadzie TP. On sobie płynie po tej wodzie co kratke (czy tam dwie , to samo) bardzo ciekawie to jest zrobione. I wiele innych fajnych rzeczy, gratuluje im pomysłów i wykonania. Zastanawiam się by napisać do nich z prośbą o auto loota przy łowieniu było by to przydatne dla wszystkich łowiących którzy nie musieli by biegać za pendantami i skupić się na życiu golducka/magmara/innego gówna.
Co myślicie ?
Myślę, że zachęciłbyś ich do tego rozwiązania jakbyś im zaproponował żeby wprowadzili opcje uczenia pokemona zbierania loota. Kosztowało by to diamenty i na przykład pokemon zapominał by tego po miesiącu. I uczył byś konkretnego pokemona, musiał byś sobie wybrać. Przy łowieniu wybierał byś se golducka :). I taki pokemon dostawał by własnego baga, którego trzeba by po jakimś czasie opróżniać. Tzn przenosić do własnego baga.
@down
Powiem ci tak poki typu bug to gówno wyjątek to pinsir i scyther w resztę nie opłaca się inwestować. A i caterpie od metapoda różni się chyba tylko hardenem ;f.
Pozdrawiam CzuP
Zakładki