kupiłem sobie prepaida a tu niespodzianka, serwery chyba nie działają jak i strona bn. długo to tak potrafi leżeć czy to coś u mnie nie zgrzyta?

Ostatnio zmieniony przez Gwiezdny Pijak : 11-10-2013, 17:04
~
Ostatnio zmieniony przez Harven : 11-10-2013, 21:20
Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)
Zakładki