kurde, mam 488 ilvl, może spróbuje zebrać team i zrobić xD
~
ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ
[ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]
[ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki