Chętnie odkupie konto zarejestrowane nie na Polske, albo z możliwością sora, albo ze wszystkimi dodatkami.
Postacie mnie nie interesują, chodzi o same konto.
Pisać gg: 2663719
Kryptolog i Cyberbezpiecznik
Playing Tibia since Oct 21 2004, 13:39:02 CEST
Playing Tibia since Oct 21 2004, 13:39:02 CEST
Playing Tibia since Oct 21 2004, 13:39:02 CEST

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki