Wydaje mi się, że to dopiero od cataclysmu będzie.
Ostatnio zmieniony przez Danieloss : 10-09-2010, 22:44
Ostatnio zmieniony przez Tathar : 11-09-2010, 11:44
Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki