pisze w imieniu kolegi:
da rade przełożyć heirloomy na inny server?
Ostatnio zmieniony przez Dradzek : 27-07-2010, 20:06
Ostatnio zmieniony przez Bells : 27-07-2010, 23:17
Ostatnio zmieniony przez Hammett : 28-07-2010, 10:00



Ostatnio zmieniony przez Bells : 28-07-2010, 20:35
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki