Siema, nie grałem w wowa z rok i mam parę pytań. Trudność 5-manów dalej taka duża że się nie da spokojnie emblemów pofarmić? Skirmishe wróciły? Honor dalej długo się farmi?
~
No czesc.
Playing Tibia since Oct 21 2004, 13:39:02 CEST
razor blade stilo hommie
No czesc.
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki