Czyli skoro maszyna sie spalila....
Mamy remis? ;o
E,nie doczytalem
Ale pewnie bedzie remis ;/
Ostatnio zmieniony przez Bartek111 : 17-12-2009, 21:30


Ostatnio zmieniony przez Pok3m0n : 18-12-2009, 04:45
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki