Ja mam tylko czapke Pyro ;/
Spy'a latwo wykryc,dziwnie biegaja i ogolnie inaczej sie zachowuja ;d
dżudas dżudaas

Jeśli ma cycki albo koła, to będzie sprawiać problemy.
...zeby nie bylo kolejne 70 za siga


Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki