Lencu napisał
Mógł by mi ktoś wytłumaczyć pare rzeczy xDD ?
Tzn...
Czasem widze ludzi z takimi roznymi fajnymi itansami, tzn... Mają wokół siebie np nietoperze... I tu pytanie co to jest, co to daje, jak to zdobyc.
Widzialem wiele innych ale pamięć zawodzi...
Co jeszcze...
Dużo osob mowi ,ze 40 lvl wyscrolowany luk i naprawde idzie fajnie grać tylko... co to znaczy, jak mam to zrobić ?
Widziałem raz też ktoś sprzedawał łuk od 30 lvl za 30mln... co jest kurwa ?
Z kąd mam wziąść tyle kasy i co to za machina jest ?
No i czasem na dole widze czerwony pasek... coś ala -
S>78 dex, 80+<s m>, 400 mln...
I tu kurwa leże na ziemi xDDDD
Czekam na odp...
Pozdrawiam
Lencu
1. Te rushoffiótkie bajery to NX itemy. Dostępne za Nexon Cash, które kupujemy za real money (bo inną drogą mozemy spotkać się z banem). Koszt na europejskim serwerze MapleStory to bodajże 5€ za 5k NX. Kupując przez
http://cloudpark.pl płacisz 20zł za 5k NX.
2. W MapleStory masz 4 statystyki:
LUK - szczęście
STR - siła
INT - inteligencja
DEX - celność (?)
Większość uzbrojenia, broni, zbroji, hełmow itp. daje ileś tam punktów do jakiejś satystyki. Przykładowo itemy dla Maga dają +2 INT i +2 LUK, albo +4 INT tylko... To jest losowe i zalezy jaki przedmiot Ci wypadnie z potwora. Oczywiscie im lepsze statystyki, tym drożej sprzedasz przedmiot.
Dodatkowym mykiem jest także to, że w MS masz do dyspozycji zwoje (scrolle), które podwyższają daną statystykę. Np. w Overall (szata) możesz włożyć aż 10 scrolli. Każdy z nich może podnieść od 1 do 4 INT (to jest do 40 INT więcej, a przeważnie za 1 INT płaci się 1 milion mesos).
Kazdy scroll ma szansę powodzenia.
10% - scrolle mają 10% na to, że podniosą statystyki. Jeśli wybuchną, nic się nie dzieje. Dają najwięcej statystyk, ale są tańsze od poniższych.
30% - scrolle mają 30^ na to, że podniosą statystyki. Jeśli jednak wybuchnął istnieje 50% prawdopodobieństwa, że przedmiot wybuchnie razem ze scrollem. Czyli możesz stracić i scrolla wartego miliony, oraz przedmiot. Podnoszą dużo statystyk.
60% - scrolle mają 60% na to, że podniosą statystyki. Jesli wybuchną, nic się nie dzieje. Dają średnią ilosc statystyk, są dość drogie (niektóre)
70% - scrolle mają 70% na to, że podniosą statystyki. Jeśli jednak wybuchną istnieje 50% prawdopodobieństwa, że przedmiot wybuchnie razem ze scrollem. Podnoszą średnią ilosc statystyk i są drogie.
100% - scrolle te wchodzą zawsze. Dają małą ilosć statystyk, są bardzo tanie (do kupienia u niektórych NPC).
Ważna informacja. Każdy przedmiot ma tzw. SLOTY na scrolle. Jeżeli spalisz scrolla, zabiera Ci on slot. Czyli masz np. Kolczyki - 5 slotów.
Weszły ci 3 scrolle 100% - zostaly dwa sloty.
Spaliłeś scrolla 10% - został jeden slot.
Heheh...
Ogólnie zapraszam na stronę:
http://www.cloudpark.pl
Oraz forum:
http://www.cloudpark.pl/forum
Można napisać PW i zapytać jaki mam tam nick :P
Zakładki