Mi tez nie To tylko taji ots nq weekend zeby popekowac mimo chujowego pvp systemu Potem albo czekamy nA otsa od seyi albo mozna by wbic na tibianica Hallan tam ma 40 rp, ja 50 ek wiec mozna wam na start pomoc :)
To chyba nawet nie wbijam na ten mastercores, szkoda czasu.
Nie no z tydzien dwa sie pogra Zalezy ile ludu bedzie
to co wbijamy?
Zjem obiad wykapie sie po robocie i expie
ja już wbiłem jak co nick Kutas'in Dupka Nichuuujaa
robcie na poczatek fb bo jest 12x xD nie trzeba blankow itp
juz jestem Hotarti Nihooya
kurwa zrobilem name Hallan:D
mamy jakiegos pala eka ? ja Gietol Torg 37lvl ms wszedlem na torga bo deda przez zjeba jakiegos zalapalem co exana ina mi zapodal eh :D