Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: WAZNE !!!!

  1. #16
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Weczk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Każda sekunda tej postaci na ekranie to czas zmarnowany, mimo to powróci w nowym sezonie.
    jak na razie drugi sezon z przytupem ten serial jest genialny

  2. #17
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/dstruktor_
    Wiek
    28
    Posty
    3,001
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    dajcie ktos dostep na priv do amazon prime obejrzalbym se tego fallouta, z gory dzieki

  3. #18
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Realovskyy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dajcie ktos dostep na priv do amazon prime obejrzalbym se tego fallouta, z gory dzieki
    na filman.cc oglądam wszystko

  4. Reklama
  5. #19
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,374
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    stargate
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  6. #20
    Avatar Weczk
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Trójmiasto
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak mają nowy serial robić :D Jak się oglądało za dzieciaka ten film to był sztos.
    Mieszkańcy ze swoim problemem zwracali się do rozmaitych instytucji. Żadnej nie udało się rozwiązać problemu. Kłopotem okazuję się fakt, iż warsztat działa nielegalnie.
    - Gdyby to była działalność zarejestrowana, to każda instytucja może się za to zabrać, ponieważ mają ku temu przepisy. A nikt się za to nie zabiera, ponieważ działalność jest niezarejestrowana – tłumaczy Sebastian Muszyński.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.62] BOT Ważne.
    Przez Why So War w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 26-10-2010, 22:16
  2. Moje pytania dotyczące tibii.. WAŻNE
    Przez krzychu9412 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 16-10-2010, 00:16
  3. Item w domku !! Wazne !!! << Dla mnie :D
    Przez Mesjek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 29-09-2010, 21:51
  4. [tibia auto] ważne pliki
    Przez Pumpkin w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 23-09-2010, 18:37

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •