zbigniew tym razem sie uda, to jest ten dzien
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...hu4EOrYGn3.jpg
Wersja do druku
zbigniew tym razem sie uda, to jest ten dzien
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...hu4EOrYGn3.jpg
Otóż to, Stonoga nigdy nie oszukuje
Przelałem mu już łącznie 3 tysiące złotych + moja rodzina kolejne 2 na loterie, wiem że byliśmy blisko i na pewno pieniążki się mu przydały, a ktoś zawsze dostał autko :))))
A obiecane materiały sprzed 4 lat czy ile to było już temu, to na pewno są już w drodze, po prostu gromadzi to wszystko, żeby wjechać na pełnej i na nikim nie zostawić suchej nitki, Pan Stonoga to wiarygodny i uczciwy człowiek umęczony przez kaczystowski reżim :nosaczsmutek
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDD
Kurwa nie mogę, czhwr na jutro XDDDDDDDDDDDD
Załącznik 369608
Ale prawa wyborcze dla wszystkich to dobry pomysł :klaun
Jak stonoga to chyba stary psa
dobrze robi gdyby goje chociaz ten wierzcholek gory lodowej zobaczyli to moze sie powybudzaja ze snu
otagujcie jak zbigniew ujawni tajne nagrania na postkomunistuw!!
Prędzej tibiantisa wypuścisz
Ja ktos wejdzie na profil zbyla poczyta komentarze i nie dostanie raka to jeet dla mn kozakem w chuuujj
Załącznik 369612
Ruwnosc demokracja ruwne prawa wyborcze!!!
chlop dorosly ze smokiem jakims tribalowym na profilowym to kurwa wiele wyjasnia xD
Nic dziwnego ze sie zbychu dorobił, skoro istnieje tak wielu debilow co wierzą że ma kwity na każdego xD
blaze it;]
Wogule bk troche
stonoga: "mafia ma wtyki w polityce!!!"
polacks:
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/...1.02.15_AM.png
Przeciez to od dawna wiadomo, Tusk se robi fotki z kumplem perszingiem, Kaczynski tez sie buja z mafiozami, wszyscy sie razem bardzo dobrze kumpluja, ale polacks zdziwieni wielce XD
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...pAYFqsfFNS.jpg
Pies sie włamał na konto stonogi xD
ja juz skomentowalem dorzucccie swoje trzy groszeCytuj:
Marek Wojtan Dla Mnie każda osoba która wyzywa POLSKĘ jest Szmato! Można mieć pretensje do władzy polityków itp. A nie do Kraju z którego się pochodzi . Każde źle sytuacje nie są wino Polski tylko czyichś decyzjii!!! Wiec Kurwa wara od Polski i Jebcie tych co wam zaszkodzili a nie nazwe Państwa Naszego" POLSKA"
ja tylko nadmienie, ze to bozyszcze opozycji
dlatego rzadzi se wesoly jarek z ekipkom i ustala 75% podatki majac wszystko w pizdzie xDD
Podobają mi sie te duże litery w losowych słowach Szmato