Reklama
Strona 954 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45485490494495295395495595696410041054 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,296 do 14,310 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14296
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To wyjasnia czemu w polsce jest tyle smiertelnych wypadkow na drogach skoro typowy janusz z jakiegos hehe strucla czuje sie kubica i jezdzi 160 po miescie. Chuj ze taki rajdowiec nie wiedzialby co zrobic jakby mu szczur wybiegl na ulice ale musimy przegonic litwe w najgorszych kierowcach europy.

    Mex szanuje za taka jazde widac ze chlop zna sie na rzeczy. Sam jestem winny ruszania ze swiatel jak pojeb i zaczasami gaz puszczam dopiero przy 120 ale nie zeby jechac po miescie ze stala predkoscia 160. Wiadomo ze szczescie sie kiedys skonczy, jakies dziecko ktore przebiega w nocy przez ulice nawet by nie zauwazylo jakby master zrobil z niego nalesnika. A zanimby wyhamowal swoim audi bez abs na lysych oponach to by juz policja zdarzyla przyjechac xd

  2. #14297
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    tylko że jakby tak podliczyć moje kilometry, nawet z samych osobówek, zarówno z miasta i tras to byś całą rodziną tego nie miał pewnie
    3 razy zdawałem prawko, ale mam 4 kategorie, i całkiem niezłe czasy na torach
    ah, i w życiu miałem tylko 2 stłuczki, nie ze swojej winy
    plus dachowanie ale to już można pominąć bo trochę z własnej winy
    także uważam że pomimo napierdalania, jeżdżę o wiele bezpieczniej niż większość kierowców

  3. Reklama
  4. #14298
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    To tylko ty tak uwazasz xd kazdy dobry kierowca zna swoje mozliwosci. Jak scigales sie zawodowo i faktycznie cos osiagnales to moze i jestes dobrym kierowca, ale na torze nie w miescie xdd

  5. #14299
    Boruciarz

    Domyślny

    najbardziej mnie wkurwia jak widze peta z jedną reką na kierwonicy
    no takiego to bym zajebal jak psa. malo tego, czasem z jedna reka a fura w AUTOMACIE

  6. #14300
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pierdolisz poncjusz. Jechanie z jedna reka dodaje do respektu.

  7. #14301
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To tylko ty tak uwazasz xd kazdy dobry kierowca zna swoje mozliwosci. Jak scigales sie zawodowo i faktycznie cos osiagnales to moze i jestes dobrym kierowca, ale na torze nie w miescie xdd
    uważa też tak wiele osób które ze mną jeździły, zawodowo się nie ścigałem, tylko i wyłącznie dla zabawy, ale widziałem czasy które mogłem porównać z innymi. A na mieście po prostu trzeba myśleć, starać się przewidzieć sytuację, i czasami odpuścić jeżeli uważa się że ktoś może zrobić coś głupiego, nawet jeżeli tego nie zrobi. Dodatkowo, to w chuj często patrzę w lusterka, jakby tak nwm podliczyć proporcjonalnie to podczas jazdy patrzę tak z 55% czasu przed siebie(oraz do okoła) i z 45% w lusterka, to w chuj pomaga jak musisz gdzieś szybko uciekać z pasa czy coś. No i pewnie niewielu z was ma badania psychotechniczne, ja miałem już kilka razy i mam bardzo dobre wyniki czasu reakcji.

    Dlatego będę se zapierdalał i chuj

  8. #14302
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ty tak powaznie? xd

    No to ci odpowiem ze w jezdzeniu najwazniejsza jest ocena ryzyka i nie przewidzisz ze nagle z pomiedzy samochodow wybiegnie ci nagle dziecko jadac 160. Przy takiej predkosci to mozesz ocenic ryzyko wyprzedzajac tira na autostradzie gdzie nagle moze odleciec kawalek jakiegos gowna czy opony etc. Pogadaj z ludzmi ktorzy jezdza profesjonalnie to powiedza ci to samo co ja. W prostej lini to kazdy idiota potrafi i dwie stowy przekroczyc ale Adekwarnych reakcji to nie ma 90% kierowcow na drogach

  9. #14303
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To wyjasnia czemu w polsce jest tyle smiertelnych wypadkow na drogach skoro typowy janusz z jakiegos hehe strucla czuje sie kubica i jezdzi 160 po miescie. Chuj ze taki rajdowiec nie wiedzialby co zrobic jakby mu szczur wybiegl na ulice ale musimy przegonic litwe w najgorszych kierowcach europy.

    Mex szanuje za taka jazde widac ze chlop zna sie na rzeczy. Sam jestem winny ruszania ze swiatel jak pojeb i zaczasami gaz puszczam dopiero przy 120 ale nie zeby jechac po miescie ze stala predkoscia 160. Wiadomo ze szczescie sie kiedys skonczy, jakies dziecko ktore przebiega w nocy przez ulice nawet by nie zauwazylo jakby master zrobil z niego nalesnika. A zanimby wyhamowal swoim audi bez abs na lysych oponach to by juz policja zdarzyla przyjechac xd
    Ty ale sklej bo ja bym do audi nie wsiadl pomyliles mnie z jakims plebejskim karlem htfu na ta biedacka niemiecka mechanike
    A czym Ty jezdzisz ogolnie?

    ps.
    jak guwniak goni po ulicy w nocy to jego wina albo rodzicow proste

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To tylko ty tak uwazasz xd kazdy dobry kierowca zna swoje mozliwosci. Jak scigales sie zawodowo i faktycznie cos osiagnales to moze i jestes dobrym kierowca, ale na torze nie w miescie xdd
    Dokladnie temu wiem, ze jestem dobry bo znam swoje mozliwosci. Proste.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najbardziej mnie wkurwia jak widze peta z jedną reką na kierwonicy
    no takiego to bym zajebal jak psa. malo tego, czasem z jedna reka a fura w AUTOMACIE
    Chyba, ze akurat robi relacje na ig wtedy wybaczam

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty tak powaznie? xd

    No to ci odpowiem ze w jezdzeniu najwazniejsza jest ocena ryzyka i nie przewidzisz ze nagle z pomiedzy samochodow wybiegnie ci nagle dziecko jadac 160. Przy takiej predkosci to mozesz ocenic ryzyko wyprzedzajac tira na autostradzie gdzie nagle moze odleciec kawalek jakiegos gowna czy opony etc. Pogadaj z ludzmi ktorzy jezdza profesjonalnie to powiedza ci to samo co ja. W prostej lini to kazdy idiota potrafi i dwie stowy przekroczyc ale Adekwarnych reakcji to nie ma 90% kierowcow na drogach
    My na szczescie jestesmy w tych 10%
    Poza tym kto zapierdala ten jebnac musi
    No i zyj szybko umieraj mlodo (a to nam nie grozi bo juz starzy jestesmy)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #14304
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    mów za siebie ja jeszcze jestem młody

  11. #14305
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To jest jeden chuj w tym kraju czy mowa o krajowce czy autostradzie, masz droge z dwoma pasami ruchu i tyle kurwa przeciez ten kraj nigdy nie widzial autostrady jeszcze nie robmy zartow bo to zjebane a4 czy co tam jeszcze jest to nawet kurwa obok autostrady nie stalo xD No i tak jak mowilem dajesz jakis sci-fi scenariusz i sytuacje jedna na milion, ale w kazdej innej wygodniej miec mocniejsze auto i wygodnie wyprzedzic ciezarowki chociaz ty post temu stwierdziles, ze po co w sumie przeciez jada i tak az 90km/h a max predkosc to hehe 100km/h to i po co. Jak Ci Janek wytknal jak glupie to jest stwierdzenie to wyjezdzasz z jakas nierealna sytuacja i to jest to Twoje logiczne tlumaczenie i argumentacja?
    Co ty pierdolisz, gdzie ja dałem wyimaginowane sytuacje jakieś? Czytaj te posty, tłumaczę ci, bo chyba jesteś najebany albo dawno nie ruchałeś i ci na mózg siadło Artur.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba, ze akurat robi relacje na ig wtedy wybaczam
    XD

    Dobra, ja się bałem, że Artura pojebało, a on po prostu uprawia trolling po taterce.

    Można się rozejść, nic nowego się nie dzieje.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 22-05-2019, 18:57

  12. #14306
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Spytam jutro na grupie, o nowych konstrukcjach niewiele wiem.
    Jeśli chodzi o same auta, to dla mnie tylko challenger i charger, świetnie wyglądają i brzmią, fajnie jeżdżą. Stangow w chuj, Camaro mi się nie podoba.
    Tak samo z resztą Corvette, to już nie moja bajka.
    Czekam na info :). Stangów w samej Wawce to dziennie co najmniej 5 spotykam, jak jadę i wracam z pracy, dlatego zrobiły się już nudne. W zasadzie nic w tym dziwnego, jak można ulepa z USA za grosze kupić.
    Co do Challengerów, to tylko słyszałem o tym, że się podobno słabo prowadzą, jeśli chodzi o zakręty, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.

  13. #14307
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kto w ogole jeszcze trolluje w 2019? I tak odpisze bo nie mam co robic.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty ale sklej bo ja bym do audi nie wsiadl pomyliles mnie z jakims plebejskim karlem htfu na ta biedacka niemiecka mechanike
    A czym Ty jezdzisz ogolnie?

    ps.
    jak guwniak goni po ulicy w nocy to jego wina albo rodzicow proste
    Jezdze bawarskim wyrywaczem cipek. No z tym guwniakiem to prawda, ale wez to powiedz w sadzie.


    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokladnie temu wiem, ze jestem dobry bo znam swoje mozliwosci. Proste.
    To wyslij nagrania jak zapierdalasz. Taki kierowca jak ty powinien spokojnie jechac 160 po miescie i nagrywac to telefonem.


    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    My na szczescie jestesmy w tych 10%
    Poza tym kto zapierdala ten jebnac musi
    No i zyj szybko umieraj mlodo (a to nam nie grozi bo juz starzy jestesmy)
    Bardziej szkoda niewinnych ludzi w takich przypadkach. Generalnie to nigdy nie mialem empatii dla ludzi ktorzy gineli na drogach zapierdalajac jak idioci. Grasz w glupie gry, wygrywasz glupie nagrody.

  14. #14308
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Royalsiwy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kto w ogole jeszcze trolluje w 2019? I tak odpisze bo nie mam co robic.



    Jezdze bawarskim wyrywaczem cipek. No z tym guwniakiem to prawda, ale wez to powiedz w sadzie.
    Mex jest masakrowany razporaz i tak se tylko wmawia
    No wlasnie tak mi sie wydawalo i ile tam masz kuniow mechanicznych na kilogram wagi??

    To wyslij nagrania jak zapierdalasz. Taki kierowca jak ty powinien spokojnie jechac 160 po miescie i nagrywac to telefonem.
    Moze nie zapierdalam, ale jutro bede kamerowal droge do pracy torg social experiment zrobie


    Bardziej szkoda niewinnych ludzi w takich przypadkach. Generalnie to nigdy nie mialem empatii dla ludzi ktorzy gineli na drogach zapierdalajac jak idioci. Grasz w glupie gry, wygrywasz glupie nagrody.
    Bez ryzyka nie ma zabawy
    Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana
    No i czas to pieniadz
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #14309
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do Challengerów, to tylko słyszałem o tym, że się podobno słabo prowadzą, jeśli chodzi o zakręty, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.
    A Mustang prowadzi się dobrze? Jak go porównasz do Accorda? W końcu Honda prowadzi się bardzo dobrze, jestem ciekaw jak wypada tutaj Mustang, który jakby nie było jest autem sportowym i powinien się kleić. @Tasmann ;
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mex jest masakrowany razporaz i tak se tylko wmawia
    Wiadomo

  16. #14310
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,329
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra sory poprawilem

    Tacy ludzie zasluguja na szacunek, a nie jakies pizdy przyspawane do lewego w reno megan czy innym audi 80 bo oni hehe nie musza sie spieszyc po co wyprzedzac ehh

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •