Reklama
Strona 30 z 1245 PierwszaPierwsza ... 20282930313240801305301030 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 436 do 450 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #436
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj supermate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak to jest niemiecka taksówka, dlatego kraj pochodzienia jest wpisany - polska, a przebieg ma 90 tyś.

    Ludzie myślcie.

    Astra przeszła pozytywnie oględziny, gośc zszedł na 11 tyś, w poniedziałek postarm sie stargować jeszcze z 500 zł, ale tak czy siak będzie kupowana :D
    Ten kolor XD

    Jedyne co to auto ma dobre, to przebieg i silnik, który nadaje się do gazu.

  2. #437

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja to bym nie mógł kupić auta,które nie dość ze nie jezdzi,to jest jeszcze okropne brzydkie,jestem takim miłośnikiem motoryzacji że auto musi albo miec moc,albo wygląd ekonomia nie jest w stanie mi tego zrekompensować ;p
    Ps.Moje pierwsze samodzielne kupione bmw jest na sprzedaż,chwaliłem się nim na forum ze dwa lata temu jak jeszcze miało różowe ranty na tych felgach :D
    http://olx.pl/oferta/bmw-e46-1-8-lpg...tml#6b25065c5c
    PS. zaznaczam że ja już dawno je sprzedałem ;d,więc jak ktoś zainteresowany to nie do mnie,mogę jedynie opowiedzieć co w nim zrobiłem,pamiętam że kupiłem je podjarany za 12 tyś,włożyłem razem z felgami 5,5 tyś i sprzedałem za 12300 :D(potrzebowałem pilnie pieniędzy na zakup 328)
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 12-05-2014, 00:21

  3. Reklama
  4. #438
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No to nieźle płacą na tej myjnie w norwegi, że 3 samochody utrzymujesz w PL -.-
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  5. #439

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Pisałem że akurat to auto to jest moje byłe,ale fakt utrzymuje dokładnie 3 auta,2 W Polsce 1 w Norwegii :)
    w PL, mam passata 1,9 tdi,oraz bmw e36 touring 323,a tutaj mam Audi a8 d3 4,2 tip tronic,i owszem zarobki nie są najgorsze,gdyż ja robię auto-detailing i są na poziomie 20-25 tyś koron,a utrzymanie aut,to nie jest jakiś kolosalny koszt poza opłatami które są zrobione,150 złotych za parking miesięcznie. :)
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 12-05-2014, 11:48

  6. #440
    Avatar Mikey the'Xan
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    WrocLove
    Posty
    375
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    I oczywiście audi a8 d3 kupiłeś w norwegi za gotówke :D zobacz ile one kosztują na finn.no,
    a na polskicxh blachach możesz jeździc max pół roku.

  7. #441

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Boże co za cebulaki :D dokładnie wiem ile kosztuję Audi ,300 tyś NOK,ja za swoją dałem 42 tyś PLN w Polsce,jeżdzę od 9 miesięcy regularnie na Polskich blachach i jakoś nic mi się nigdy nie stało :D mam friendsów co siedzą po 6 lat i jeżdżą na PL ,mam wam zdjęciami udowodnić? że jestem w posiadaniu tych aut ? na c*uj miał bym kłamać na forum ?:D tylko ostrzegam zdjęc passata nie mam,bo to zwykły dupowóz,kupiłem go i zaraz się alternator zesrał dlatego stoi w polsce,ale zdjęcie audi NA POLSKICH blachach i bmw,również mogę wstawić życzycie sobie jakiś napis do tego ? w stylu Pozdrawiam Torgowe cebulactwo ?:D
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 12-05-2014, 16:33

  8. #442
    Avatar Eslu
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    62
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Nyguzz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boże co za cebulaki :D dokładnie wiem ile kosztuję Audi ,300 tyś NOK,ja za swoją dałem 42 tyś PLN w Polsce,jeżdzę od 9 miesięcy regularnie na Polskich blachach i jakoś nic mi się nigdy nie stało :D mam friendsów co siedzą po 6 lat i jeżdżą na PL ,mam wam zdjęciami udowodnić? że jestem w posiadaniu tych aut ? na chuj miał bym kłamać na forum ?:D tylko ostrzegam zdjęc passata nie mam,bo to zwykły dupowóz,kupiłem go i zaraz się alternator zesrał dlatego stoi w polsce,ale zdjęcie audi NA POLSKICH blachach i bmw,również mogę wstawić życzycie sobie jakiś napis do tego ? w stylu Pozdrawiam Torgowe cebulactwo ?:D
    make my day :D

  9. #443
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mikey the'Xan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a na polskicxh blachach możesz jeździc max pół roku.
    W Niemczech bodajże też tak jest ale wiadomo mało kto się do tego stosuje i śmiga na polskich blachach.

  10. #444

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sorry za jakość,ale robione kompem gdyż mam 3 auta na utrzymaniu i nie stać mnie na iphone :D



    Nawet Norweska pizzeria w tle detektywi :D
    A tu proszę 323 i tak! na zdjęciu jest śnieg,bo jak mówiłem ona stoi w polsce,a te zdjęcie było robione przez zwiezieniem jej do kraju :D


    A jak bardzo chcecie to jakoś w Czerwcu będę w Polsce to zrobię grupowe zdjęcie nawet z super hiper nie zawodnym b5 101 KM TDI :D

    @DOWNAudi to europejczyk normalnie ma fajere po lewej stronie ,robiłem foty kamerką od maca,zobacz że garaż jest symetrycznie w drugą stronę niż na zdjęciu bmw :D ,a felgi do hellrota już kupione ,czekają na odbiór
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...32332360_n.jpg
    Ale fakt takie audi z kierownicą po prawej i z lepszym silnikiem bo 6.0 w12 można miec angola za 25-30 tyś,tylko że przekładka jest raczej nie możliwa,bo to auto ma tyle elektroniki że szok.
    ps. BMW jeżeli zostawię a go nie sprzedam (zastanawiam się nad kupnem m5 na koniec tego roku ) to będzie szło w takim kierunku :
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 12-05-2014, 19:40

  11. #445
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj ~Qacper~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma ktoś może tu bmw e90 (najlepiej 320d) i może wygłosić jakąś opinię? Bo od jakiegoś czasu się rozglądam za owym ale mam co raz większe wątpliwości, sprawdziłem rynek to znaczy obejrzałem kilkanaście sztuk i wnioski takie że za 38-40k można kupić 2005-2007 bezwypadkowy (to znaczy zero szpachli), prawdziwy przebieg to też pratycznie zagadka, wiadomo jak to w używanym jakieś drobne rzeczy zawsze do naprawy. Dokładnie to interesuje mnie przedlift 2.0d 163km jeszcze na tym żeliwnym bloku z rozrządem z przodu, idriv'em ,skóra i ksenony nie wymagane bo tapicerkę i tak bym robił na zamówienie. Waham się bo za połowe tej ceny mogę dorwać Astre GTC albo w cenie bmw Mondeo IV trochę wygodniejsze od Bety i młodsze ewentualnie dołozyc te 5-7 tysi i wtedy już sensowna Insignia jest w zasięgu. Taka rozkmina mi się teraz w głowie zrodziła, że wykładać tyle kasy praktycznie za znaczek BMW na masce to trochę słaba opcja.
    Brat ma e90 tylko, że już po lifcie fajne autko też 320d wygodne dosyć jak na tą klasę samochodu. O silnikach przed liftowych się nie mogę wypowiedzieć bo nie wiem. Zależy co dla Ciebie bezwypadkowy bo dla mnie na przykład gdy auto miało malowany zderzak czy maskę (wiadomo kamienie) lub po prostu jakiś element to za bardzo nic nie znaczy.

    Cytuj Nyguzz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sorry za jakość,ale robione kompem gdyż mam 3 auta na utrzymaniu i nie stać mnie na iphone :D
    Bmw fajne tylko z tymi felgami coś zrób. Co do audi no to wiadomo samochody z kierownicą po prawej stronie nie kosztują bóg wie ile, wiec jak zapierdala za granicą to sobie może na takie coś pozwolić ;)
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 12-05-2014, 16:37

  12. #446
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Gdybym ja miał taką a8 to bym w niej zamieszkał. Te auta nie są w sumie aż takie drogie (do 50k by dalo rade znalesc juz jakies lepszy egzemplarz) ale w utrzymaniu tego wozu to bym chyba zapłakał

    Co powiecie o a5 w 3.0tdi?
    Ostatnio zmieniony przez dozyk24 : 12-05-2014, 19:11

  13. #447
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gdybym ja miał taką a8 to bym w niej zamieszkał. Te auta nie są w sumie aż takie drogie (do 50k by dalo rade znalesc juz jakies lepszy egzemplarz) ale w utrzymaniu tego wozu to bym chyba zapłakał

    Co powiecie o a5 w 3.0tdi?
    Jak byś miał bogatych rodziców co wszystko ci dają to byś miał wyjebane. I tak to jest u nas w PL i wszędzie :) Jeden musi pracować na Punto sam a inny ma X6 tylko dlatego że - zawód - Syn :) Chociaż jest jakiś 1% wyjątków ale to chyba nie tu xd
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 12-05-2014, 20:43
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #448

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tylko na to czekałem,jak nie niedowiarki,to teraz zawód syn :D owszem pierwsze 2 auta czyli 525 tds'a rozjeban*go jak rumuńska dz*wka po taxówce (swoją drogą,pojechałem nim na egzamin swój na prawko,bo dostałem go miesiąc przed,i zdałem tak się bałem potem wracać że masakra,bo w razie stłuczki jest zakaz robienia prawka bodaj na 2 lata :D ),oraz potem to 316i które wstawiłem pare postów wcześniej kupił mi ojciec (jak by wasi rodziciele pracowali w norwegii i zaoferowali bume,to co byście powiedzieli ? nie nie nie kupuj bo ze mnię się na forum będą śmiać :D ),ale te 5,5 tyś potem które w niego wpakowałem miałem ze swoich całe wakacje jebiąc na czarno na budowie W Norwegii,a na reszte aut zarobiłem sam,a od 18 roku życia do teraz było ich dokładnie 10 :),ale myśle sobie co chcecie wasza sprawa :D
    Ps. jak mówiłem za A8 płaciłem 42 tyś, negocjowane z 46 -wyposażenie dobre,solar dach,keyless,fotele pompowane etc~ ale to było w jakiś czas temu ,ja na bieżąco jestem z cenami aut,bo jestem ogromnym fantem wszelakiej motoryzacji (głównie audi i bmw) i taką sama audiczkę można już mieć w przedziale 32-50 tyś,tylko wiadomo jak to jest z tymi autami,łatwo trafić zajechane a 1 amortyzator do tego samochodu kosztuje 8 tyś! gdzie ona ma 11 lat :) dla przykładu do mojego znajomego Norwega Audi R8 dowiadywałem się kosztów to komplet na strone ze springiem (r8 2009 rok) kosztuje 5 tyś,a do starej A8 d3 8 koła w serwisie,i nie ma zamienników,jedyne co wtedy ratuję to regeneracja amora.
    @dozyk
    Ja czytałem na necie gdzieś ze to A5 3.0 tdi z virusem ma kosmiczne osiągi,na poziomie poniżej 6 sec do setki,dużo momentu a przy tym niskie spalanie :p
    Ostatnio zmieniony przez Nyguzz : 13-05-2014, 08:07

  15. #449
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Nyguzz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko na to czekałem,jak nie niedowiarki,to teraz zawód syn :D owszem pierwsze 2 auta czyli 525 tds'a rozjeban*go jak rumuńska dz*wka po taxówce (swoją drogą,pojechałem nim na egzamin swój na prawko,bo dostałem go miesiąc przed,i zdałem tak się bałem potem wracać że masakra,bo w razie stłuczki jest zakaz robienia prawka bodaj na 2 lata :D ),oraz potem to 316i które wstawiłem pare postów wcześniej kupił mi ojciec (jak by wasi rodziciele pracowali w norwegii i zaoferowali bume,to co byście powiedzieli ? nie nie nie kupuj bo ze mnię się na forum będą śmiać :D ),ale te 5,5 tyś potem które w niego wpakowałem miałem ze swoich całe wakacje jebiąc na czarno na budowie W Norwegii,a na reszte aut zarobiłem sam,a od 18 roku życia do teraz było ich dokładnie 10 :),ale myśle sobie co chcecie wasza sprawa :D
    Ps. jak mówiłem za A8 płaciłem 42 tyś, negocjowane z 46 -wyposażenie dobre,solar dach,keyless,fotele pompowane etc~ ale to było w jakiś czas temu ,ja na bieżąco jestem z cenami aut,bo jestem ogromnym fantem wszelakiej motoryzacji (głównie audi i bmw) i taką sama audiczkę można już mieć w przedziale 32-50 tyś,tylko wiadomo jak to jest z tymi autami,łatwo trafić zajechane a 1 amortyzator do tego samochodu kosztuje 8 tyś! gdzie ona ma 11 lat :) dla przykładu do mojego znajomego Norwega Audi R8 dowiadywałem się kosztów to komplet na strone ze springiem (r8 2009 rok) kosztuje 5 tyś,a do starej A8 d3 8 koła w serwisie,i nie ma zamienników,jedyne co wtedy ratuję to regeneracja amora.
    @dozyk
    Ja czytałem na necie gdzieś ze to A5 3.0 tdi z virusem ma kosmiczne osiągi,na poziomie poniżej 6 sec do setki,dużo momentu a przy tym niskie spalanie :p
    To nie masz zawodu syn i sie ciesz ;]. JAk kazdy by pracowal w Norwegii to tez by jezdzili takimi furami ale my pracujemy w polszy to takich cudeniek nie bedziemy miec.
    Bo zeby taka a8 utrzymac nie mozesz zarabiac 2k miesiecznie ;D
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  16. #450

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Przy drogich autach,lub autach typowo sportowych (M5,RS6,AMG~ Etc.) ja się trzymam tej zasady żeby nie użytkować ich na co dzień tylko sporadycznie,audi akurat teraz jeżdżę cały czas bo musze,ale na codzien właśnie wolę wsiąść w takie bmw,gdzie tam sprzęgło kosztuje 500 zł a remont zawieszenie tysiąc,natomiast takie audi to dla mnie na wypady weekendowe etc więc nie dość że oszczędzam na paliwie,to jeszcze nie muszę co chwilę wymieniać jakiś części eksploatacyjnych w a8 które kosztują krocie ,na prawdę taniej jest utrzymać 2 auta,niż jeździć tylko 1 dobrym ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •