Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Wakfu

  1. #1
    Avatar VarianWrynn
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    528
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Wakfu



    www.wakfu.com
    Wakfu w końcu rusza 29 lutego :)
    Jest to właściwie kontynuacja gry DOFUS. Tak w skrócie jest to gra MMORPG , jest w niej 14 klas i walki są turowe. Jeśli ktoś grał w dofusa to wie o co chodzi.
    W każdym razie gra była baaaardzo długo w becie, która skończyła się na początku tego tygodnia.


    To co najbardziej wyróżnia grę to 14 klas które są dość oryginalne, wiele charakterystyk i specjalnych zaklęć które można odblokowywać za punkty które dostajemy za level up. Większosć spelli leveluje w zależnosci od tego czy uzywalismy ich w combacie itp.
    Co najważniejsze, gra jest w dużym stopniu kontrolowana przez graczy, to gracze kują monety które służą jako waluta, jest stosunkowo mała ilość npc, bo to gracze mają pełnić ich rolę. Do tego potworki można rozmnażać itd.






    Tu są jakieś filmiki z gameplayem, tzw. "First look". Nie przedstawiają one gry jakoś bardzo dobrze ale można się dowiedzieć o co mniej więcej chodzi.


    Grałem trochę w betę i gra jest naprawdę super, taktyczna, turowa walka naprawdę wyróżnia te MMO od innych w których często chodzi o bezmyślne napieprzanie.
    Grałem też dłuuuugo w Dofusa który jest poprzednią częścią gry(www.dofus.com), nieco mniej zaawansowaną i ze słabszą grafiką ale nadal ciekawą.

    Jeśli chodzi o płatności to będzie podobnie jak w tibii, część terenów jest za darmo ale część jest tylko dla tych co płacą (prawdopodobnie będzie to kosztować 5 euro/miesiąc).
    Ostatnio zmieniony przez VarianWrynn : 25-02-2012, 12:13

  2. #2
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no no panowie podbijam mozna placic smsem za 7,30pln za tydzien prema, lub kupic 1 milion waluty w grze dofus i systemem udostepnionym przez tworcow za te walute kupic sobie prema (~1milion = ~3-4tygodnie / 5-7zł) takze mega tanio:D

    ja oczywiscie gram, nacja brakmar, lvl 33+:)

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    131
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jaka klasa na poczatku najlepiej sie gra?
    Zycie jest jak papier toaletowy ,dlugie ,szare i do dupy ;D



    Pozdro Warnart

  5. #4
    Avatar Tode
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    238
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak był Dofus 1.6 to Wakfu wydawało się cukierkowe, ale teraz przy Dofusie 2.0 nie widze różnicy. Dofus był świetny, niesamowita gierka, więc tak samo będzie z Wakfu.

    @up
    Nie ma znaczenia. Sądząc po Dofusie kazda klasa była dobra, tylko trzeba było umieć grać.
    Od siebie polecam Xelora.

  6. #5
    Maskot

    Domyślny

    kompletnie nie rozumiem jak sie tutaj cos robi, umiem tylko biegac xd

  7. #6
    Avatar ZinC
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    3,882
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Bumpuje. Gram w tym momencie na international Remingtonie, subskrybcje wydaja sie byc zbugowane i po skonczeniu sie mojej tygodniowej moglem spokojnie grac dalej. Dzis w trakcie zarwanej nocy wbilem przez 48 level na moim earth Eca, ktos jeszcze gra w ogole w Wakfu?

    BTW czekam na 2 maja i nerf tych zasranych op air Cra...

    A co do Dofusa... Gralem szesc lat temu, wbilem 22 level i majac 12 lat nie moglem sobie pozwolic na odnawianie subskrybcji i granie tak czesto jak moge teraz. Powiem szczerze, ze Wakfu mi sie duzo, duzo bardziej podoba niz Dofus chociazby przez system skilli =o

  8. #7
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Az sprawdze czy na moim koncie nadal jest zbugowany premium :D

    Ja pogralem tylko chwile - nie bylo z kim, polska gildia byla taka sobie, dziewczyna zapierdzielala z egzaminami takze jak juz mowilem nie bylo z kim grac i olalem temat:D

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  9. #8
    Avatar ZinC
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    3,882
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No ja dostalem inva do jednej z najwiekszych gildii w Sufokii, lider jest jednoczesnie Governorem miasta. Nie planuje raczej z niej wychodzic do jakis polskich gildii bo ludzie sa naprawde niesamowici w tej grze, jeszcze nie spotkalem zadnego trolla ani retarda ktory chcialby uprzykrzac gre innym. Samemu jest ciezko i solo w zyciu bym tego Eca nie wyexpil, do solo gry dobry jest fire Cra bo skurwiel moze swoimi glupimi aoe i utility solowac prawie wszystko. Iopy sa silne, Sacri sa silne (nie pod air, bo dostaly nerfa ;d), water Eca slabe, fire Eca silne, earth Eca zbalansowane ale niesamowicie, ale to niesamowicie trudne do gry - zwlaszcza przez pierwszych 20 lvli.

    2 maja ma byc niby reset statow postaci ze wzgledu na patch i mocne zmiany w air Cra (nerfy ^_^, zbyt op byly) wiec jezeli nie zresetuja statow to spora czesc graczy raczej skonczy gre przez to, ze ich klasy nagle stana sie bezuzyteczne. Wszyscy leveluja fire skille u Cra teraz.

    Wojny nacji co tydzien, zazwyczaj w sobote i niedziele dla koneserow pvp i jebac Xelorow siekierami, glupia klasa ktora jezeli jakims cudem przetrwa ze swoim dialem trzy-cztery tury to oneshotuje wszystko na pvp, w sumie z tego co mi wiadomo solo najsilniejsze bossy tez zabija wlasnie Xelor.

    Ot to takie streszczenie tego, co sie teraz dzieje jakby Cie interesowalo ;d

    A, Sadidy ponoc up, Sramy sa tak up, ze prawie niegrywalne, Eniripsy sa zbalansowane/silne, Enutro/Feca/Osa nie wiem a Pandy to ani jednej jeszcze nie widzialem. Rogue wchodza w tym patchu, Masqueraiderow jeszcze nie ma.
    Ostatnio zmieniony przez ZinC : 23-04-2012, 09:45

  10. #9
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    tez gram 94 lvl fire cra nick Eteri

  11. #10
    Avatar ZinC
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    3,882
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja mam chwilowo "dluzsza przerwe", 86 lvl earth Eca i mam dosyc - za malo rzeczy do robienia w party (poza monk dunem, bo ile mozna napieprzac crobak dungeona...), system polityki jest TRAGICZNY, wszyscy chca pokoju i jak idziesz kogos bic, to tracisz CP (ktorych notabene przez blad i bicie albo zab w amaknie albo squidow w sufo, gover Sufokii to jedna wielka pizda byla (Arathyra) i robilem tam za pogodynke - nic nie zmieniaj, zadnego treasurera przez tydzien nie przydzielila, ludzie placza ze pogoda zla i nie moga sadzic wysokopoziomowych roslinek, nope, nic nie rob.

    Ile mozna grindowac na wild gobsach? =o

    [ymp3]hgKDu5pp_fU[/ymp3]

  12. #11
    Avatar Suczysyn
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    501
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    jest tak samo jak w dofusie, że bez tego 'pacca' w późniejszym okresie gry chuja porobię, nie będzie gdzie expić etc ?

  13. #12
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,546
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak, ale wystarczy za 10 zlotych kupic 1 mk w dofusie i juz sobie oplacasz na 3 tygodnie

    @Zinc

    Teraz maja zmieniac system spelli i bedziesz mogl inaczej rozlozyc czary. Myslalem o tym zeby wbic na maxa zamiast explo blinding arrow (na 100 lvlu ma 25% szans na zabranie 20 rangi) Ubrac sie na 10 ap i full crity.

  14. #13
    Avatar Toxik
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Yalahar
    Wiek
    29
    Posty
    3,823
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja grałem w dofusa długo długo, kilka postaci w tym 195 pandawa na rushu. Prawdopodobnie nadal bym grał gdyby nie to,że przez multi acc ,Ci którzy mają jedną postać są gównem, bo nikt ich nie potrzebuje do teamu, bo po co skoro mogą lognąć swoje inne konto, a innych ludzi którzy też grają na 1 koncie jest strasznie mało i znaleźć ludzi na high-epic level dungeony jest ciężko , naprawdę cieżko. Gdyby nie to , to pewnie w inne gry niż dofus w ogóle bym nie grał, a tak to skończyłem , mimo długiego czasu przeznaczonego na grę.

    Wakfu słabo mi się podobało, nie podchodzi mi to jak levelowane są spelle... W dofusie grasz dowolnie, grasz tak aby wygrać walkę i zrobić to jak najszybciej, najopłacalniej. Natomiast w wakfu, masz trochę taki przymus aby używać tego co chcesz wylevelować... Lipa straszna. Bo np. w 90% walk moją sadidą najlepiej wychodziło spamować multiple bramblem a przez to zaniedbywałem inne czary które wylevelowane bardzo by się przydały... W dofusie natomiast używałeś tego co chciałeś - levelowałeś co chciałeś...


    @
    kurczę , pograłbym znów w dofusa... xd taka fajna giera, z takim potencjałem, a ankama zjebała grę i to w okropnym stopniu
    Ostatnio zmieniony przez Toxik : 29-05-2012, 16:16

  15. #14
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    to co panowie, sa wakacje etecera, gramy w wakfu? Czy moze w dofus?:D Podbije tez temat o dofusie i gdzie zbierze sie wiecej chetnych - tam mozna grac:D

    Jak Dofus to Zatoishwan, jak Wakfu - remington!

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  16. #15

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wykopuję, odświeżam.
    Możecie mi dać złotą łopatę czy coś.
    Gram od 2 dni na Remingtonie - Global, grałem na Asia ale nie mogę przenieść mojego chara na Remingtona..
    Mam 50 Srama Fire/Water, nick "Silentsan".
    Gra ktoś, coś?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •