Ja od października tez rusze ;)
@ Valo poczekaj bo mi z shareda uciekniesz XD Gratki :D
Ostatnio zmieniony przez CassanKOKS : 31-08-2016, 23:52
Hail Silverin _/











Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki