@up: Jak to było, aa: "Manio niedługo Cie przegoni" :)
By the fucking way: Słitaśne focie, Gasior dawaj! :D







Hail old Silverin _/

_______________
Pozdro _/
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)
Zakładki