Reklama
Strona 493 z 545 PierwszaPierwsza ... 393443483491492493494495503543 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,381 do 7,395 z 8170

Temat: Antica Thread

  1. #7381
    Torg User

    Domyślny

    jakby ktos chcial to leca serwisy poi w sobote i inq w niedziele

  2. #7382
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ew w sobotę, możecie sobie po prostu wejść odblokować shortcut na blighty , a wtedy już wam spokojnie wyczyszcze xD
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  3. #7383

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Ja moge zawsze 22.30+ albo z samego rana!

  4. Reklama
  5. #7384

    Notoryczny Miotacz Postów Chudy jest teraz offline
    Avatar Chudy
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    32
    Posty
    1,158
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mam tu 73 rp i szukam ekipy do grania bo solo lipa troche ;/

  6. #7385
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  7. #7386

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Fajnie widziec że sie rozwijasz :D

  8. Reklama
  9. #7387

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Takie tam ;]

    Antica Thread-100-torg.png

  10. #7388
    Torg User

    Domyślny

    @Mayhen ; gracie cos? jakie profy bo szukam ekipy do th, ja ED

  11. #7389

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Gramy ciagle. Ja ED kolega MS

  12. Reklama
  13. #7390
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ras

    dwa

    tszy
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  14. #7391

    Notoryczny Miotacz Postów Chudy jest teraz offline
    Avatar Chudy
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    32
    Posty
    1,158
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jak coś jestem chętny na POI
    Antica Thread-bez-tytulu.jpg

  15. #7392

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ~Chudy~ Wbijaj poziomy to sie na TH wybierzemy ^^

  16. Reklama
  17. #7393
    Avatar czechun
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    31
    Posty
    183
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wybaczcie ale nie mam jakos checi zrobic tych misji na yala do konca ale kiedys sie tam wezme
    Pozdr
    Awansik ;]

    Antica Thread-torg-.jpg

    @~Chudy~ Jak bedzie czas to mozemy razem poexpic ;]

  18. #7394

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    80
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Staram się robić co level, ale często zapominam ^^

    Antica Thread-102.jpg Antica Thread-103.jpg

    Antica Thread-109.png Antica Thread-110.png

  19. #7395
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam [antica][aurora] 190 ed antica 270 rp aurora
    Przez arnoldinho w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 08-10-2015, 18:18
  2. Niech piszą o nas legendy <voll2> ANTICA THREAD
    Przez Thegat w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 20-07-2015, 01:03
  3. [Antica] Awesome Elder Thread
    Przez Awesome Elder w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 25-01-2015, 11:55
  4. Antica Thread
    Przez astronauta w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 28-04-2012, 13:59
  5. Antica Thread
    Przez Ekzharmoni w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-08-2010, 15:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •