to po kolei:
tak, wyjebałem się na warlordzie (biegłem na cwaniaka bez mana sh)
https://i.imgur.com/JCFUUaH.png
ale djin q zrobiony
https://i.imgur.com/1FlyLam.png
z kolegą z guildii, we 2 zrobiliśmy banshee q
https://i.imgur.com/G8yihYz.png
jakieś tam klepanko pod dp
https://i.imgur.com/2KkAj7S.png
https://i.imgur.com/T3Bq1aF.png
https://i.imgur.com/LHgPabW.png
jeszcze tylko 910 xD
https://i.imgur.com/oFOxUI4.png

