domecz do 150 i z diamondami zobaczysz co to gierka, na corruption hole mozesz lurowa cala mase chosenow i je napierdalac krecac ~1.5kk/h
Wersja do druku
Palek to takie gówno, że nie wiem jak ktoś tym może grać xD
palek gowno XDDDDDDDDDDDDDD gosciu w jakim ty swiecie zyjesz
ale zamknij dupe, nie no palek zajebisty czekać 40 minut aż zrobisz strzałki albo szukać kogoś kto Ci sprzeda, żeby iść poexpić, a gra palkiem zaczyna się od 400+, mute randomie xd
az zaladuje specjalnie pacca zeby Cie dojebac na tym prisonie
nie przesadzajmy na takiej antice to w ciągu 5 minut kupisz 400 arrowów i to starcza żeby na bieżąco expić i robić na swoim charze.
A takie wysokie lvl mają po prostu arrow makera. Paladynem się przyjemnie gra bo 0 waste praktycznie wszędzie profit i jest to profa wręcz aktualnie bardzo potrzebna do gry bo potwory nie mają odporności na świętość i na wyższym lvl robi najwięcej dmg w grze przez podwójne obszarowe charmy co ture.
Ale do tego 250 lvl trzeba się przemęczyć niestety.
z bossow creature item z umululu za 250k, rpkiem kumpel expi wiec ssow nie bedzie poki co
p.s z powodu double kolejne 10kk na mlvl leci, wiec lacznie 20kk bedzie wydane na mlvl ta postacia
Załącznik 369541
495ms mnie dojebal na noobie xd
Załącznik 369542
dzis 3 lvle, jeden mlvl ale hujowo wyszedl wiec jeden screen
p.s palek 130 lvl
p.s2 wygralem u czinka streamie 200tc xd
Załącznik 369553
4000/6666
Załącznik 369561
Załącznik 369603
Takie pytanko nie w temacie nie ma ktoś jakiegoś ek ,ms na sell ?
Kumpel 330 msa sprzedaje, na allegro pewnie znajdziesz
lvl
Załącznik 369604
i wztki 4,5,6 dokonca razem z scarabem
Załącznik 369605
No elo, i amulet z umululu wreszcie polecial 2.7kk warty ; palek z drugiej ekipy wczoraj falcon circleta wylapal
Załącznik 369618
Załącznik 369619
Załącznik 369620
77 mlvl wpadł i 52 lvl. Lvl uchwyciło, mlvl nie. Jakoś odeszły chęci, bo jakaś szmata się do mnie przyczepiła.
Załącznik 369625