Mnie tam cieszy, ze powoli zaczynasz ogarniac PvP na 7.4
Jeszcze troche i przestaniesz missowac fieldy, odkryjesz tricki z mwallami itp
Chlopaki Cie trenuja po prostu
Wersja do druku
Muszę przyznać że to ogromne faux pas z mojej strony zapomnieć o jednym z Braci. Oczywiście też brałeś udział w zamachu
goryl rucham kutasem kazdego, ale ciebie goryl rucham z miloscia
torgowica nie istnieje
nie prawda, podhaczaliście mnie wczoraj albo przedwczoraj bodajże
a to, że wczoraj przestała istnieć to już nie ma żadnego znaczenia?
torgowica się skończyła bo jakieś szwedy i inne tego typu ułomki skutecznie uniemożliwiły im grę
Skullbasherzy to największy rak tej gry. Wpada 100 ek zajebać 10 lvle xD na medivii było jeszcze lepiej, jak 350 lvle biegały za takimi
Ale chuj z nimi, na takich też jest sposób, po prostu kilka osób z różnych powodów odpadło, a że torgowica polega głównie na masie ludzkiej to musimy wstrzymać działania.
A tak poważnie to jeszcze średnio po 10-15 lvli musimy wbić, bo poniżej 50 lvla nie ma sensu się na dzisiejszym tibiantisie bić.
skullbasherzy to nie jest rak dopóki mają nazwijmy to mają "odpowiednie" lvle wtedy jakaś potyczka może się wywiązać
a tu jak wszędzie indziej przyłażą wyboostowanymi charami żeby zabić 13 paladyna z torgowicy
Prawo dzungli, Goryl o tym wiedział gdy składał hołd Igiełce kończąc tym samym kariere
jestem przekonany, że te bzdury o zawieszeniu działalności to tylko zasłona dymna bo wyjechaliście do sanatorium, a powrót z tego otóż miejsca wzmocni was o tysionc procent i dokurwicie chamom ostro, że aż gpkow odechce się im kupować