Ewidencjo przepraszam wybacz:( już nie będę taki!!
Wersja do druku
Ewidencjo przepraszam wybacz:( już nie będę taki!!
Reportuję, że profesorek powrót do formy i Top1 insomniac.
Profesorek nie wytrzymał i wjechał na sharing konta, ciekawe czy administracja przymknie oko w razie dymów
Chłopie, jak Ci się nie podoba, że nie możesz tutaj używać mc/ bota to po co tu grasz? Masz wiele innych serwerów gdzie sobie możesz stawiać, to idź sobie tam graj.
Nikt za Tobą tęsknić nie będzie, po 2 jeśli nie masz czasu na grę, to idź sobie pograj na otsie z expem x 20. Po 3 jeśli koniecznie chcesz tu grać to w wolnym czasie rób sobie runki a przy okazji zrób coś pożytecznego bo wystarczy, że klikniesz co 10 min 1 hotkey i możesz dalej robić sobie pompeczki w domu albo iść na drążek ja tak robię i czasu nie marnuje. Zawsze ten 1 bp uh dziennie sobie zrobię i na palka mi starcza więc jak masz mało czasu to nie graj sorckkiem tylko klasą która aż tak wielu run nie potrzebuję. Proste. Igła ots będzie stał długo więc powolutku możesz sobie bić lvl bo w topce i tak nie będziesz bo jest tu wielu zapaleńców, prawdziwych pasjonatów i musisz to zaakceptować albo zmienić serwer. Po 4 nawet jak będziesz chciał wpłacić milion dolarów za możliwość Mc to i tak tibiarz się nie zgodzi więc szanując swój czas nie proś o to bo i tak tego nie otrzymasz :sheeeit
Chłopie, jak Ci się nie podoba, że nie możesz tutaj używać mc/ bota to po co tu grasz? Masz wiele innych serwerów gdzie sobie możesz stawiać, to idź sobie tam graj.
Nikt za Tobą tęsknić nie będzie, po 2 jeśli nie masz czasu na grę, to idź sobie pograj na otsie z expem x 20. Po 3 jeśli koniecznie chcesz tu grać to w wolnym czasie rób sobie runki a przy okazji zrób coś pożytecznego bo wystarczy, że klikniesz co 10 min 1 hotkey i możesz dalej robić sobie pompeczki w domu albo iść na drążek ja tak robię i czssu nie marnuje. Zawsze ten 1 bp uh dziennie sobie zrobie i na palka mi starcza więc jak masz mało czasu to nie gracj sorckiem tylko klasą która az tak wielu run nie potrzebuję. Proste. Igła ots będzie stał długo więc powolutku możesz sobie bić lvl bo w topce i tak nie będziesz bo jest tu wielu zapaleńców, prawdziwych pasjonatów i musisz to zaakceptować albo zmienić serwer. Po 4 nawet jak będziesz chciał wpłacić milion dolarów za możliwość Mc to i tak tibiarz sie nie zgodzi więc szanujać swój czas nie proś o to bo i tak tego nie otrzymasz
Załącznik 370910
spoko nie bedzie paladyn ots zobaczycie zatrzymac sie trzeba przy strzale i poof poof ciagle ;ppp
gdzie wyslac milion dolcow ?
Młot bojowy już przygotowany, teraz tylko podbić skille, dobrze, że się opamiętałem i zmieniłem broń treningową.
Załącznik 370911
@tibia77 ; mam nadzieję, że się nie ugniecie pod przyszłymi proposalami o nowe kusze/łuki i amunicje dla tfu paladyniarzy, którzy już niedługo zaczną płakać jak to na 90 dist biją tyle co na 60.
killer ale ty sorker c nie ?
Rycerz qmplu
wyjasnijcie mi osohozi
kupilem pacca przed startem - dostalem 37 dni
dostalem rowniez 3 dni rekompensaty za crasha
server ruszył 4 kwietnia, a ja mam 29 dni pacca left, czyli zeszło 11
??
ps nie zebym narzekal tylko nie iwem czy nie umiem w matematyke czy iluminati czy co
tibiarz:
tez tibiarz:
https://i.imgur.com/xu8euob.png
:hmm
:pogchamp:pogchamp:pogchampCytuj:
This will die out simultaneously with the corona epidemic. But the low lvl fights have been good. Besides that if you consider all the flaws this shit has zero value for a 1x server at all. Just one simple point proves all. Take a look at how easy it is to make money from lootbags. Its hilarious for what you want to portray as a serious low rate server. Almost seems like you havent adjusted it to be serious at all. Just used some old midrate distro and changed the exp to 1.
But anyways, everyone has their opinion. If people find it fun go for it. I just think its funny how ignorant people are to all the flaws but considering what kind of people play here im barely surprised.
ktury cwel dobral sie do moich rybek schowanych w biblioteczce nad sklepem meblowym na senji? wszystkiego najgorszego ci zycze
jaki masz nick bulba
Ja. Xddd. Smaczne.
Kurwa trafi kosa na kamien tibjarzu. Kiedys sie wytepujesz do zidana i roberta lewandowskiego i cie opierdolą w gałe aż miło
czy skrot hwdp mozna uzywac jako huj w dupe profesorkowi ? czy raczej nie ?
aha to niezly system tibijski jak nawet w szafie itemkow nie mozna trzymac
coz tak offline vailandur kolego ?
Taki account sharing to jest jawnie legalny? Typki sobie na streamie zmieniają chary i jeszcze do siebie piszą, co do chuja xd
4) Trading
Account trading and sharing, as well as game items trading (for payment out of the game), are not punishable, but neither are supported in any way.
A dobra to już zatrudniam dziewczyne do skillowania chara.
Twitch
czemu on gra sobie inną postacią i jednocześnie ma otwarte okno i co chwile pisze ze swoim main charem ,,Victory'' sharowanie jednak jest legalne,czy to tylko dla wybranych?
Jakby stal jakis ghoul albo monk to wolac do kurwy nedzy. Bez tych skilli 55 sie jednak nie ruszy z kopyta
było mówione że strimerzy to specjalna kasta i mogą robić na serwerze co się chce :kappa
nie podoba mi się że sharowanie postaci jest legalne
nikogo to nie interesuje co tobie sie nie podoba, zdanie marginesu spolecznego, patusa i naziola w jednym powinno byc sluchane tylko przez lekarza na oddziale psychiatrycznym, elo
Zamknij pizde frajerze i od powstania sie odpierdol polaczku jebany. Podaj nick na gierce to ci wykurwie na dzban torchem
wkurwil mnie 18 druid na rotwormach ide go bic 9 rycerzem. powodzenia mi zyczcie. boruciarz napisz powodzenia bo padne jak nie napiszesz. chuju.
@Boruciarz
ja sie kurwa nie boje bic. smierc tibijska mi nie straszna
Screenshot by Lightshot
w drodze na wojne
Powodzenia. Czuwaj
jescze nie bylo walki cos sie chuj chowa. dam info jak bedzie
ma wieksze szanse to wygrac ale w chuju to mam
paradoksalnie w tibi częsciej sie przegrywa te łatwe do wygrania walki a wygrywa się te walki z góry skazane na porażke
ot.paradoks tibijski
zwastowalem mu bp uhow. zawolal kolege 24 ms i dali rade w 2 polozyc 9 rycerza :(
spokojnie panowie bedzie dogrywka tylko wbije 4 mlvl i jakis 15-20 lvl.
poteznego rycerza 9lvl bili 5 minut w 2. To ciekawe co zrobia jak im przyjdzie 18 rycerz z 4 m lvlem.