Czy za sharowanie/oddawanie/wymienianie/tradowanie kont bedzie banicja lub delete konta?
Wersja do druku
Czy za sharowanie/oddawanie/wymienianie/tradowanie kont bedzie banicja lub delete konta?
Podobnie jak wyżej, nie ma sensu robić łapanki na 1 osobę na miesiąc, co zalogowała na chara kolegi, i nie mamy takiego zamiaru.
To jest strata czasu i tylko powoduje ciągłe i niepotrzebne dramy, i nie mówię tu na podstawie tego, co się wczoraj stało wiadomo z kim wiadomo gdzie :kappa bo to samo widzieliśmy przez lata na medivii i innych serwerach.
Nie ma sensu ustalać zasad, których się nie ma możliwości lub zamiaru wyegzekwować w większym stopniu niż tylko capnięcie jakiegoś pojedynczego pechowca. Przecież to było już pisane w zapowiedzi i starym temacie.
Aczkolwiek tutaj również brak banowania nie oznacza, że jest to jakkolwiek supportowane.
Jeżeli na twoją postać będzie się logować inna osoba, która okaże się, że czitowała na innych postaciach (i to niekoniecznie w czasie logowania na twoją postać, mogła to robić kiedy indziej), to też możesz dostać bana. Ban za czitowanie jest z zasady na wszystkie konta, a nie tylko to użyte do czitowania, a administracja nie będzie wnikać ilu tam jest ownerów i który to który. Podobnie gdybyś to ty logował na konta jakiegoś czitera.
Z kupnem chara tak samo - jeżeli kupisz od kogoś, kto przed sprzedażą czitował, to kupione konto też może dostać bana, bo wiadomo, że bany nie muszą wlatywać od razu w momencie popełnienia zbrodni, a nie będziemy wnikać, czy to przypadkiem nie nowy owner.
Ponadto, jeżeli np. po pół roku stary owner cię 'haknie' rec-keyem, to też nie będziemy pomagać w odzyskaniu itemów
Więc ogólnie banów nie będzie, ale jeżeli kupujesz konto, albo logujesz na czyjeś/udostępniasz komuś swoje, to zawsze robisz to na swoją odpowiedzialność.
Osobiście bym nie polecał, bo nigdy nie wiesz co robi ta druga osoba, ale jeżeli kogoś to nie odstrasza, to proszę bardzo.
Tak że mam nadzieję, że wszystko jest jasne, żeby potem nie było krzyków, że zdechlak ot, bo Voldemop czitował, a Profesorka powiesili :kappa
https://www.youtube.com/watch?v=nwD8H9krxUE
prędzej bym poszedł grać z marhozim niż dla profesorka chara swojego dawał
i to jest transparentna odpowiedz i podejscie administracji
Dobra, masa odpowiedzi, pytań... a o tej becie ani o dacie startu servera jak nie słychać tak nie słychać
bo kurwa powtarzać miliard razy, że wstępnie święta ale to nic pewnego to nadal za mało, ściskać dupę i czekać, poczekaliście parę miesięcy to poczekacie parętygodni
https://youtu.be/3BSPs49k7MQ
Tibiantis 2021 rok
jak tibiarz to szybciej by się dał obrzezać bez znieczulenia niż wprowadził port hope na swoim ukochanym dziecku
Mam zamiar robić runki przed domkiem 10sqm max w ab, bez eq trzymając tylko dwie blanki w łapie i 10 hamow na arrow slocie, by kilka razy dziennie płakać na trade ze mnie zabił na afku 10 paladyn lub 21 sorc na skorpionie
ja w carlin bo tam moi przyjaciele z torga oni mnie nie rusza.
Carlin i domek nad miesnym, tak blisko hotelu a jednak bezpieczna przystań
I blisko po mięsiwo.