od 1999 roku grałem
Wersja do druku
od 1999 roku grałem
Najbardziej okrutna, niszcząca psychikę i wyzbywająca człowieczeństwa gra ever.
Ile razy bym kurwa nie odstawiał tej gry to zawsze ale to zawsze się do niej wraca, jak nie na OTSy to na real.. i tak już 6 lat od kiedy przestałem napierdalać grać systematycznie
runescape tez otworzyl serwery oldschool, wiec mozliwe, ze cipsoft zrobi podobnie, i mean skoro wprowadzaja juz az takie herezje jak kasa irl za potiony, to czemu by nie poszli za kasa i stworzyli pare swiatow 7.8 na przyklad.
ta gra zniszczyla mi zycie...
Zaczynałem gre jakoś 2-3 klasa podstawówki
2005/2006 rok
nie pamiętam
Ile bym dał żeby móc się cofnąć w czasie
Tyle wspaniałych ludzi ile się poznało w tej grze siedząc w depo to nigdzie później grając w jakikolwiek inny tytuł nie poznałem ;/
Te stare czasy <3 :D
zobaczycie, jeszcze bedzie oficjalny serwer z tibia 7.x
Grałem regularnie naprzemiennie z World of Warcraft od 4 klasy podstawówki, czyli gdzieś od 7.4 do roku 2012, potem wracałem co jakiś czas na miesiąc/dwa, by w lipcu 2015 odejść na dobre. Teraz, mimo że bardzo miło wspominam grę, wróciłbym jedynie na Tibianic.
Nawet tutaj zostało puszczone oczko dla mitów - deszyfrowanie języka beholderów/bonelordów. Ja zacząłem grać na Tibi 7.6 i pamiętam ten wielki graficzny skok w czasie tzn. dodanie addonów, kamyczków na ziemi czy podrośniętej trawy w aktualizacji 7.8. Wtedy wywołało to na mnie duże WOW.
Ja wciąż liczę że cipy kiedyś połasza się na hajs i otworzą te servery old school
To już i tak nie będzie to samo co kiedyś bo community się zmieniło ale przynajmniej namiastką jakaś może tylko będzie :(
ziomeczki oplaca sie ubijac te pinata dragons eventowe? nie bede robil nowego tematu
Nie musisz ubijać, wystarczy, że zadasz hit. Nagrody i tak są losowe. Praktycznie z każdego się dostaje niebieski suprise bag. U mnie to jakieś 3k+. W ciągu godziny powiedzmy zdobędę ich koło ~100, to zawsze jest plus xd Do tego kilka czerwonych (30k+). Bpki pewnie będą warte koło ~60k później (tak jak te na 15, stoją koło 30 jakoś), a te śmieci jak czekoladowe dsl czy feru haty to pewnie też jakieś grosze. Osobiście godzinkę sobie biegam i mi starczy. I tak nie ma pacca, to nie mam co robić xd
Btw.
Ja mam pytanie dot. tych smoczych bossów, słyszałem, że mają być one dostępne co roku, to prawda? Taka informację mi podał jeden z graczy na wc, pisał, że Mirade gdzieś na ten temat odpisała, a nie chce mi się przeszukiwać tyle stron.