witam
wiem, że było http://torg.pl/showthread.php?421391-77-rp
i moje wlasne http://torg.pl/showthread.php?420966...expic-z-wastem
ale:
wbilem 76 , 10 lvli pod rzad na ramoa i juz mnie to troche nudzi. 3 taski zrobilem, hardened bonow polecialo tyle ze sie rynek nasycil i ostatnich juz mi nie skupuja.
gdzie indziej moge expic, z lekkim waste, jak bede regularnie -5k /h to nic sie nie stanie. Na ramoa robilem na happy h 130-150k /h i fajnie zeby w nowym miejscu tez conajmniej tyle bylo.
na yala moge ewentualnie powalczyć, ale jest u mnie na serwerze wojna i to taka na ostro (jedna z gildi randomuje i trapuje neutrali;) - choc moze teraz wszystkie wojny tak wygladaja) poza tym jest troche ludzi online, wiec takie calkiem masowki jak dragi darashia chyba słabo.
poza tym, mam composite hornbow : czekac sobie do 90 i z crystalline arrow chodzić, czy kupowac arba? (na poi pojde pewnie kolo 90-95 lvla). Jak kupie arba, to pozniej kupie yala legi - jak nie kupie arba to legi od razu na 80.
z gory dzieki
Zakładki