Przecież sam podałeś linka do arta Palladniego ;d
Można kupić pacca kartą bez dostepu do konta, tylko na 30 dni się nie da.
Wersja do druku
Witam. Moglibyście mi dać jakiś poradniczek krok po kroku jak zamówić? Bardzo bym prosił.
Single Payment > Wybierasz kartę > Odznaczasz 30 dni i uzupełniasz cały formularz numerem karty, datą jej ważności, numerem ochronnym ( z tyłu karty się znajduje) i swoimi danymi, na następnej stronie akceptujesz regulamin i the end :)
#góra
Można opłacać kartą tymi sposobami co podałem z poradników, wtedy jest od ręki, ale 30 dni da się zakupić jedynie prosto z konta.
Długo muszę czekać na tego PACC'a? Na końcu mi coś wyskoczyło nie wiem co.
Jaki znaczek? "ptaszek", klepsydra czy czerowny X?
ptaszek: płatność zaakceptowana, pacc na koncie
klepsydra: płatność czeka na weryfikację przez członka Cipsoftu: czas oczekiwania 1-3 dni (zazwyczaj nie dłużej niż dzień)
X - odrzucona płatność, 3x odrzuci to zablokujesz możliwość płacenia kartą za pacca.
Nie ma informacji, system ich nie podaje, jednak najczęstsze przyczyny to:
- brak obsługi płatności internetowych przez kartę,
- brak środków na koncie,
- błędnie wypełniony formularz.
Dowiedz się czy karta je obsługuje, jeżeli nie masz pewności.
Uważaj na odrzucone płatności jak mówiłem, bo w ogóle se je przyblokujesz.
#góra
Kartą nie można płacić w internecie, tak, jak to próbowałeś zrobić teraz.
Jeżeli nie jesteś pewien to skontaktuj się jutro z bankiem podając rodzaj posiadanego rachunku i rodzaj \ nazwę karty, na pewno udzielą Ci tych informacji nawet telefonicznie.
Jeszcze jedno odnośnie kupowania komuś PACCa. Jeżeli kupuję komuś PACCa przez Element5 i płacę kartą kredytową Visa, to od razu dostaje PACCa ta osoba? Czy trzeba czekać kilka dni?
Visa Lloyds TSB
Your payment has been rejected. No money will be charged from your card. Please understand that no details concerning the payment denial can be given. Please note that repeated rejections of your payment will result in blocking this payment method for your account. For this reason make sure to enter correct data when placing a new order.
The order reference number of this payment is
Note that you need to add the order reference number in your emails to customer support if you have questions concerning your payment. Even though we will send you an email informing you about your payment including the order reference number, you should note it down in case the email is not reaching you.
WTF
Zapewne do 3 dni roboczych ;dCytuj:
Przy zamówieniu należy zawsze pamiętać, że płatności z tytułu czasu Premium dokonywane są za pośrednictwem elementu 5 które nie są przetwarzane przez CipSoft, ale przez naszego partnera płatniczego element 5, usług płatniczych Digital River. Z tego względu płatności muszą być wysyłane do firmy Digital River a nie do CipSoft. Po potwierdzeniu płatności przez Digital River , CipSoft zostaje poinformowany i czas Premium zostaje przypisany do konta, dla którego został kupiony. Czas Premium zostanie aktywowane podczas następnego logowania konta . Jednakże, jeśli czas Premium został zamówiony i opłacony przez kogoś innego musi on zaakceptowany najpierw na stronie konta.