Nie można, to jest do oglądania a nie pogrania
Wersja do druku
Nie można, to jest do oglądania a nie pogrania
niew aiadomo co tu chodzi
rat (fertile) XDDDDDDDDD
xddd
eee gdzie wy tego speara w płodną szczurke wkładacie :kekwstop
Będzie można ruchać szczurzyce? :poggers
Załącznik 389334
Gm Aris z dury dumny ze wychował następcę.
obrzydliwi jestescie. juz nie bedzie fertile ratow :tfusk beda fettle raty i jebac zboczeńców
we ogule fajnie bedzie mozna questy robic jak ten system elitek dodalem. np mysteriando quest bedzie i przesuwasz rozne dzwignie i myszlisz ze nic sie nie dzieje a potem wchodzisz do next roomu a tam pierdolony fertile orszabal z 20 roznymi modami bo takiego sobie stworzyłeś :kekwait
w nagrode za taski tez dam ze bedzie mozna sie napierdalac z uber potworkami, ze ma np 10 losowych traitow w tym jeden to jest giga exp
prosze mnie nie wrzucac do jednego worka z nimi ja czekam niecierpliwie :easterpepe
Panowie kiełbasy do góry i robimy raid na płodną Gochabaal :pepega
Załącznik 389341
jak tam postepy prac :easterpepe
deweloperzy sobie wzieli wolne ale juz wracaja do was z nowymi updatami. juz mozna manipulowac ofensywnymi atakami potworkow na cito tera bedzie to IMPLEMENTOWANE w system traitow
dodaj gohabal