chory człowiek
Wersja do druku
chory człowiek
Dobra, a kiedy naprawisz buga w nazwie tematu?
Jak naprawisz forumek
W takim razie
Załącznik 389268
:monkas
kurwa panowie mam zla wiadomosc, nasz glowny projektant oraz glowny programista a takze caly zespol grafikow zlapal covida. menadzerowie oraz cummunity managerowie na szczescie w pelni zdrowi wiec mozemy was na bierzaco informowac o postepach prac
:cheems
zbieram na lepsze serwery bo juz nas oponenci dedosuja przez hamaczi :kekwstop https://pomagam.pl/cwera7
a przy okazji to na stronce dodalem jaki max item level spada z potworow i se mozna tera po itemach szsukac loota. generalnie max item level to glownie potwory ktore na poi wystepuja ale elitki tez beda dawac lepszy item level niz bazowe potwory.
tak se tera jeszcze mysle jak rozwiazac blessy/aole. moze zrobie tak ze aol bedzie sie zmienial w broken amulet przy dedzie i bedzie se trzeba go doladowac a na inne amulety np bedzie mozna kupic enchanta specjalnego ktory przy dedzie bedzie sie kasowal albo po prostu bedzie mu charge schodzilo. huj wi cos sie wymysli tego typu. a blessy to tam chuj, zrobi sie takie zwykle na expa a nie te guwno blessy co tez przed strata loota chronia
Załącznik 389301
elegancko juz dzialaja takie traity potworkow ze np maja pozmieniane resisty, albo moze byc potworek ze zwiekszonym armorem albo moze z innego dystansu bic. moze zrobie jakiegos takiego traita ze bedzie np raz podbiegal bil na blisko a potem odbiegal i bil z kilku kratek i znowu podbiegal. albo ze bedzie na kazdy zywiol odporny i bedzie sie na nim wyswietlac efekt na co ma chwilowa wrazliwosc i dostaje x3 dmg z tego zywiolu przez chwile a potem mu sie zmienia wrazliwosc na cos innego.
tera bede dodawal zeby mialy jakiegos hasteda i walily czesciej i biegaly szybciej
no i zeby im sie ataki z innych zywiolow odpalaly. czyli np fire elemental walacy z lodu tego typu sprawa.
moze cos typu shadow clone jutsu zeby sumonowal klony z 1hp chuj wi
no na razie mysle ze to bedzie dobra baza i kilkanasie roznych traitow z tego bedzie mozna skleic
niedlugo beda LEGENDARNE testy i jesli polowa ludzie nie bedzie narzekac ze jest zbyt trudno a druga polowa ze jest zbyt latwo to znaczy ze cos zle zrobilem hehe
kolejny chlop co robi swoją wikipedie do zbugowańca 2-3 ludzi online trzymajcie mnie. Z gościem od Landori sie skumaj bo widze, ze podobny klimat czujecie
Co ty pierdolisz jak bogluto dzisiaj w Niemcowni widział Stephana z Cipsoftu jak pakował manatki bo już im z analiz wyszło, że cały playerbase Tibii przerzuca się na Altandyte :szczescboze
Jest nawet nagranie na którym słychać słowa "diese verdammten Polen und ihr beschissenes Atlantiden".
straszny hejter z tego ćpunlandura, a potem bezie top1 na otsie...
generalnie cipsoft juz sie ze mna kontaktowal i powiedzieli ze chcieli by odkupic azragodyne i zatrudnic mnie jako ceo ale powiedzialem ze to projekt z pasji i nie moge opuscic tysiecy wiernych fanow ktorzy czekaja na start otsa :batyr
ja pierdole co ty cpasz czlowieku
no fajnie a gdzie mozna pograc :easterpepe
ale skwierczycie okropnie.
https://gyazo.com/dd6ed45b94066e34add2e2ceacf34233
dla potworkow na razie takie podstawowe traity ofensywne zostaly pododawane i potestowane wstepnie
zwiekszone hp,
zwiekszony speed+range
zwiekszony arm+def
odpornosc na fire/ice/energy/earth
spierdala szybko na wysokim hp
giga exp
giga czesto przerzuca sie
co 2 sekundy na 2 sekundy staje sie niesmiertelny
i taki najbardziej wkurwiajacy poki co:
co 2 sekundy zmienia mu typ z ktorego musisz go bic. czyli np kilka sekund nie mozesz bic z niczego poza ice, potem musisz bic z physical, potem z death. ale przynajmniej wtedy dostaje giga dmg z tego zywiolu. ale chiba troche mnie z tym pojebalo bo jakby ktos to potem jako sumona zlapal to by mial praktycznie immortal summona. wiec moze zrobie zamiast full immune to jako 100% resista, czyli z penetrate na itemkach sie wciaz przebijacie w to a potem jako sumon moze miec np 30% mocy czyli 30% resow na wszystko.
tera bede dodawal ofensywne a potem jeszcze mieszane a na koniec jakies pojebane typu jester :batyr
oczywiscie to beda bardzo rzadkie encountery a nie ze co drugi potwor ktorego bijesz to jakies pojebane gowno wkurwiajace. jak wam jakis zamknie respa to po 15 minutach sie despawnuje
a no i kilku modowe oczywiscie tez dzialaja
https://gyazo.com/68ca2eda79ccf4ae4da8cf76919c2918
Załącznik 389332
pytam sie tylko gdzie mozna pograc w gierke :easterpepe