Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Nowy komp - brak obrazu

  1. #1
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    1,379
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Nowy komp - brak obrazu

    Witam gituw


    Otóż kupilem nowy komp , wazystko wydaje sie sprawne, wszystkie wiatraki kręcą ale na monitorze ciagle no signal
    Podlaczalem trzy rozne monitory od hdmi po display port o zaden nie dziala


    Probowalem juz wlozyc grafike w pierwszy i drugi slot takze nie dziala
    Wyciagalem bateryjke z plyty glownej i przepinalem ramy dalej czarny ekran

    Ktoś mial podobny problem ? Plz halp
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  2. #2

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz offline
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,093
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    monitor musisz podlaczyc

  3. #3
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,613
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Rozumiem, że monitor podłączasz do karty graficznej a nie płyty głównej?

  4. Reklama
  5. #4
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    1,379
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Tak do karty graficznej
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  6. #5
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    1,379
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Odpialem wszystkie kabelki i wszystkie podzezpoly , zlozylem od nowa i dziala chuj wie o co chodzilo problem solved dzieki torgi wiedziałem ze moge na was polegac , teraz tylko zainstalowac tibie 7.1 o mozna grac na kompie za 10k
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  7. #6
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    rozmontuj kompa i złóż na nowo może zacznie działać

  8. Reklama
  9. #7
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,420
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    mam to samo srednio raz na 2/3 tyg

    u mnie dziala jak wylaczam wszystkie wtyczki z monitorow, reset kompa, podlaczam jeden, jak sie odpali to dopiero wtedy podlaczam reszte

    ni huja powodu nie moge znalesc ale przynajmniej rozwiazanie jest

    i po takiej akcji znow na 2/3 tyg jest spokoj
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  10. #8
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    1,379
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Niezbadane sa wyroki boskie

    Wazne ze juz działa i to jeszcze przed igielka

    https://projectantica.com/news
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  11. #9
    Avatar Black Keeper
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    512
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    z ciekawości jakie parametry?
    Ludzie spotykają się jedynie po to, żeby zobaczyć, jak bardzo różnią się od siebie. Z tymi, którzy różnią się od nich najbardziej, zostają na dłużej. Jakby życie chciało pokazać im wszystko, co nie jest nimi. - Olga Tokarczuk

  12. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Laptop Lenovo G500 Brak Obrazu
    Przez revoliarpg w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 23-10-2019, 21:11
  2. Brak obrazu przez hdmi
    Przez Kozek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 28-12-2014, 15:34
  3. OBS - brak obrazu podczas streamowania
    Przez Yenio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 25-01-2013, 15:42
  4. Brak obrazu przy uruchamianiu nowego komputera
    Przez Delek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-08-2012, 13:45
  5. Laptop a brak obrazu
    Przez konto usunięte w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 15-11-2011, 17:53

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •