Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Serwer w domu

  1. #16
    Avatar nick-uzytkownika
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Беласток
    Posty
    527
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    firma skurwiel

  2. #17
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    6,852
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj samobujca szany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeszcze sprawa ze jesli rzeczywiscie chcialby ktos cie stargetowac xd to raczej w chuj latwiej jest sie wlamac na taki bieda serwerek z setka jakichs hehehehe freeware open sors apek do synchrinizacji drzewa geneologixznego niz wejsc na gmaila
    Serwer w domu-image.png

    Cytuj nick-uzytkownika napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    firma skurwiel
    moze troche tak, ale plusy tez ma

    aktualnie jestem na etapie decyzji czy wybrac synology z lepszym oprogramowaniem czy chinski ugreen z lepszymi podzespolami za ta sama cene
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 01-06-2026, 13:27

  3. #18
    Avatar samobujca szany
    Data rejestracji
    2022
    Posty
    207
    Siła reputacji
    4

    Domyślny

    brzmi jak naprawde prawdziwa historia z reddita

  4. Reklama
  5. #19
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    bez kapi historia reklama z bot konta jak z tych botow co na torga dodaja regularniei

  6. #20

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,094
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ty no nie wiem moze @Tibiarz ; powie on chyba sie zna

  7. #21
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj rosen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty no nie wiem moze @Tibiarz ; powie on chyba sie zna
    tak

  8. Reklama
  9. #22
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    mysle ze chinski lepszy bo na pewno cie nie bedzie inwigilował

  10. #23
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,953
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wszyscy inwigiluja ale chinczycy przynajmniej tansi

  11. #24
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    wystarczy nie miec nagich dzieci na dysku

  12. Reklama
  13. #25
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,953
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    bierz to jeszcze otsa postawisz mothowi

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Trapy nagrywane w domu - Rafał Black
    Przez Xavirti w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 12-03-2020, 05:30
  2. sieć w domu, serwer postawiony na laptopie + dostęp z innego laptopa
    Przez BBsrv w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-06-2015, 02:01
  3. Serwis w domu - jak zacząć?
    Przez Plastus w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 21-03-2012, 19:31
  4. Rezygnacja z licytacji domu.
    Przez Ogarniam w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-11-2010, 16:30
  5. [8.42][Actions] Heartstone! Do domu z exspowiska :)
    Przez Grzybson w dziale Skrypty i technika
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-06-2009, 22:18

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •