Dobrze że sędzia zakończył połówkę nie ma sie co przemęczać
(zajebisty argument, wiem xD)
Ciężko jest lekko żyć
Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)
Zakładki