wygrajo to fajnie bo se zagrają na mundialu przegrają też dobrze bo tym razem się nie skompromitują i wstydu nie narobio oby tylko nie remis :monkas
Wersja do druku
wygrajo to fajnie bo se zagrają na mundialu przegrają też dobrze bo tym razem się nie skompromitują i wstydu nie narobio oby tylko nie remis :monkas
Załącznik 388912ja to tylko tu zostawię :czesiuhehe
@Lord Xivan ; jest :lewy na szczęście :prayge
Nie no taki kureski prześlizg jak te szwedy mogą zrobić to nie może się wydarzyć :czesiufuck
:monkahmm
:lewy8s
nowe nie znałem:kekw
:czesiufuck:sheeeit
Ehhh jak to nie weszło
Nikolka :peepoblanket:peepoblanket:peepoblanket
knulla dig :ez:ez
DO BOJU POLSKO :kulesza
dobry bramkarz
JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :poggers
dobrze grajom chłopaki!!!!