kureski prześlizg jak ja go nienawidzę :xavi
Wersja do druku
kureski prześlizg jak ja go nienawidzę :xavi
chociaż kejn se odpoczął :lewy
Skład Barcelony: Joan García, Eric García, Pau Cubarsí, Gerard Martin, João Cancelo, Marc Bernal, Marc Casadó, Dani Olmo, Lamine Yamal, Marcus Rashford, Ferran Torres.
KURWO GUARDIOLOWSKA :xavi
jestem tak stary, że pamiętam, jak w wyjściowym składzie Barcelony jednocześnie byli Robercik z Wojtusiem :xavi
fc yamalona przeslizg ale pedri co to jest za zawodnik :poggers
barceloński prześlizg też się czasem przyda:300iq
https://streamin.me/v/81d96032
dobry ten oskarek:poggers
i tak Kapi będzie grał baraże, Oskarek jeszcze za młody, musi się ograć najpierw, na baraże potrzebne jest doświadczenie :nosaczsmutek
:lewy w 1 skladzie!!
dajcie szczelic:karniaczek
:residentsleeper guardiola :xavi zrub cos zeby strzelil :lewy
w innych meczach się nakurwiają zdrowo a tu:residentsleeper
zobaczcie se na bramki atletico:felipefacepalm bramkarz totkow pierwszy mecz w lidze mistrzów w życiu, po 15 minutach i 3 bramkach z czego jego dwa kiksy go trener zmienił, szkoda chłopa troche psycha sitting niesamowita będzie :sadge