wogole ten fernando to kto to jest
nie mam pojecia jaka mial pozycje w meczu z arsenalem bo praktycznie nic nie robil, to jakis MF czy DM? ile za niego dali i skad przypelz
?
Ciężko jest lekko żyć
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez kloniq : 11-08-2014, 16:37

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)
Zakładki