Zastanawiam się co Van Gaalem kieruje wprowadzanie Fellainiego, który poza wzrostem zupełnie nic nie oferuje, za każdym razem jak wchodzi, to MU przestaje w jakikolwiek sposób grać w środku i zaczyna grać coraz gorzej.
Wersja do druku
Zastanawiam się co Van Gaalem kieruje wprowadzanie Fellainiego, który poza wzrostem zupełnie nic nie oferuje, za każdym razem jak wchodzi, to MU przestaje w jakikolwiek sposób grać w środku i zaczyna grać coraz gorzej.
lingard w 2 mecze spierdolil z chyba z 4 setki, super XD
Morata lubi mnie smucić :/ City strasznie słabe, ale boje się ze jakis farfocer wpadnie pod koniec
Varane podobno kontuzja? To prawda?
Włączyłem ten mecz i raczej na cud już nie liczę xd
Tak, zszedł z urazem. Ale nic nie mówili komentatorzy co to może być, także trzeba czekać.
Moja wina :< Chociaż końcówkę Królewscy mają super mocną i jeszcze remis nie jest niemożliwy XD
Ehh, to kiepskawo ;p
Co tu się odpierdala, czemu zaraz Szachtar doprowadzi do remisu?
czyli albo wygrana w wolfbsurgu, albo najprawdopodobniej 3 miejscei liga europy, SZOK
psv za mocne w dwumeczu, kurwa mac xD
Jeśli Van Gaal kiedykolwiek jeszcze wprowadzi tego pniaka na boisko, to przysięgam, że sam go z niego ściągnę.
Do chuja Wacława, ile razy trzeba wprowadzać Fellainiego na boisko, po to by całkowicie niszczył grę, zatrzymywał ją i dawał dosłownie 0, żeby w końcu zobaczyć, żeby go nigdy w życiu więcej nie wprowadzać?
A Lingardowi do soboty codziennie po 10 godzin treningu strzeleckiego, bo te setki, co zmarnował, to kryminał.
W sumie fajnie, można było sobie dziś zapewnić 1/8, a zapewnili sobie prawdopodobnie wyjazd z LM, bo nie widzę ich wygrywających w Wolfsburgu, albo PSV przegrywającego z CSKA.
MU sobie utrudniło sytuację jak Arsenal, Anglia jednak lubi sobie tak pod górkę zrobić.
Real ledwo ledwo wygrał, masakra co to było w końcówce. Wystarczyło zabrać Modrica i wstawić w jego miejsce Kroosa + zdjąć harującego w tym meczu Bale'a i dać drugiego nieroba do defensywy Benzeme (bo Ronaldo to oczywiste, że od początku grał tylko pod jedną bramką i się nie cofał) i zrobiło się wesoło.
#down
bo akurat z Bayernem dawno grali ;d
okCytuj:
Wolfsburg are unbeaten in their last 29 Bundesliga games at home.
ja nawet nie wiem na co zwalic to ze sa slabi i chyba nie dam rady na nic, bo czego to moze byc kwestia
tego ze gorsze druzyny zawsze stawiaja opor w anglii, i to wiekszy niz w hiszpanii? ze bardziej napiety terminarz czy moze wieczne kontuzje arsenalu i innych zespolow?
imo trzeba poczekac na jakiegos trenera, ktory bedzie umiał wszystko poustawiac i angielskie kluby beda mogly znowu cos znaczyc w europie, a nie 1/8 finalu ligi mistrzow i tyle
Problemów jest więcej, niż tylko jeden. Trenerzy, szkolenie, przepłacanie za zawodników z BPL, kiedy w Europie za tyle samo masz 3 lepszych zawodników.
Tylko, że to z czasem samoistnie się zmieni, z tą kasą za telewizję, co jest w Anglii to po prostu musi się zmienić. Tylko pytanie - ile trzeba czekać.
No i terminarz w chociażby grudniu i niepotrzebne, dodatkowe pucharki też nie pomagają. Ale największym problemem jednak chyba jest fakt, że zawodnicy muszą w niemal każdym meczu wkładać 100%, bo liga z roku na rok jest jeszcze bardziej wyrównana. To sprawia, że będzie więcej pieniążków za transmisje, to może i top kluby będą miały na kupno całej ławki na poziomie 1 składu.
Sterling XDD http://www.90min.com/posts/2748586-v...ss?a_aid=35322
Granie na czas u siebie z beznadziejnym Bordeux w 30 minucie, przetrzymywanie piłki za długo w rękach i danie Francuzom pośredniego wolnego z 12~ metra, co zaowocowało golem dla Bordeux, no no Mignolet, wcale nie masz problemów z potocznie zwanym "ogarem" @Hipotermia ;
Dobrze, że chociaż wygrywają, bo każdy punkt potrzebny teraz Anglii, gdy te łamagi na własne życzenie chcą poodpadać z LM.
A weź mnie nie wkurwiaj XD po tamtej dyskusji akurat dzisiaj Miniole musi zagrać 1 słaby mecz w sezonie.
Przynajmniej dobrze, że już prowadzą, choć karny w chuj naciągany. Za to co huknął Benteke, zajebista brameczka. Ino coś schowany Firmino, widać że jak nie ma Filipa, to nie ma za bardzo z kim grać. No i Jordon z meczu na mecz coraz fajniej, może będą z niego ludzie, mimo że po pierwszym hypie, to potem opadł w chuj z formą i z myśleniem wtedy na boisku.
@DOWN Boruc większe farfocle już w tym sezonie zdążył zrobić.
Tak w sumie myślę.. nie mam nic do polskich bramkarzy, bo poza Glikiem to w obronie Polska najbardziej kuleje, kulała i kuleć zapewne długo będzie, ale o ile parę lat temu było nieźle, tak ostatnio jak patrzę, to tej "klasy światowej" trudno się doszukiwać. Ciekawe co pokaże Fabian i czy gdzieś do lepszego klubu przejdzie, choć Borubara z formą z Celticu to pewnie długo nikt nie zastąpi.
Hummels na Stade de France chyba wylewu w tej szatni dostał, bo nic innego nie usprawiedliwia jego formy.
Jeżeli faktycznie złożył prośbę o transfer to krzyżyk na drogę, bo do roli kapitana to chyba mu się nie dorosło jeszcze, a jakieś United pewnie rzuci ze 40 baniek
No i teraz jest mi autentycznie smutno, to jest nieprawda :/
Inb4 w MU odrodzenie i będzie mocny płacz XD
A co tam u naszego kochanego Belga, dalej kopie się po czole? @Beciio ;
Nie mam pytań XDCytuj:
Liverpool striker Daniel Sturridge is to undergo a scan after he was ruled out of Thursday's Europa League clash against Bordeaux.
Jak by to przeszło, to Real poza top 3 w przyszłym sezonieCytuj:
Mundo Deportivo podaje, że Komisja Dyscypliny FIFA zastosuje wobec Realu Madryt tę samą karę, którą swego czasu otrzymała Barcelona, za nieprawidłowości przy sprowadzaniu małoletnich zawodników: dwa okienka bez oficjalnych transferów i najprawdopodobniej grzywna. Taki wyrok miał zostać wydany już w lipcu, ale Federacja z nieznanych powodów ciągle nie ogłosiła swojej decyzji.
Wystarczy nikogo nie sprzedawać, a z tym składem poza top3 nie wypadną, bo kto im zagrozi?
Z tym tenerem to liczymy tylko na top3. Kadra jest przecież ok (no może poza tym, że nie ma drugiego napastnika). Dobry trener to by z takim składem powalczył o LL i LM, no ale Benitez i wszystko jasne :D
ale będę usuwał swoje posty jak Benitez jakimś cudem zgarnie LM albo CdR XD
imo real obok bayernu ma najlepsza kadre na swiecie, takze o wypadniecie z top 3 raczej nikt nie powinien sie obawiac
W sumie byłoby to sprawiedliwe, ta kara, ponoć atletico się upiecze, bo ściągneli tylko jakiegoś chińczyka, bardziej marketingowo, dokładnie nie pamiętam, ludzie u nas na forum o tym pisali. Temat Beniteza, jest jaki jest, ale trzeba mu przyznać, że taktycznie potrafi poustawiać drużyne Vide Liverpool 2005, wydaje mi się, że Real może ten sezon uratować, jednakże gdy brakuje szacunku zawodników do trenera. Chyba Gruby nie radzi sobie z nadmiarem graczy, z przerostem ego, lub nawet równym ich umiejętnościom
jakis dobry strumyk do barcy ktos?
Tobie sie nie zacina? jak to jest, ze mam neta 80mb i scina na scinie :/
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=4
o tu lepiej
suarez sete zjebal xd
Soton to wyszło na ten mecz w ogóle? Jeszcze nie widziałem u nich takiej niedokładności i błędów.
Ale City sobie gniecie Soton, ja jebie xD W ogóle City jest dziwną drużyną, przegrywają dwa mecze kiedy w ogóle nikt by się tego nie spodziewał żeby nagle zgnieść Soton (tak to wygląda póki co) gdzie przed meczem wydawało się, że będzie to ciężki mecz dla City bo Soton jednak potrafi zagrać dobry mecz z takimi drużynami jak City, Chelsea, Arsenal czy MU.
Ja to się zastanawiam czym się kierował Koeman ściągajać Romeu, gość był gównem w Barce, w Chelsea, w Valencii, w Stuttgarcie i dalej kontynuuje ten swój poziom XD