Tottenham ma lepsze pesonalia? Co ty paliłeś? Teoretycznie mają tylko lepszego bramkarza.
Wersja do druku
Następny..
Sagna = Walker
Mertesacker, Kosa, Vermalen > Dawson, Vertonghen, Kaboul
Gibbs, Monreal > Rose
Arteta, Ramsey, Flamini, Wilshere = Paulinho, Dembele, Sandro
Walcott, AOC < Towsend, Lamela, Lennon
Ozil, Cazorla > Eriksen, Sigy
Podolski > ??
Giroud < Soldado, Defoe
Wszystkich to i PSG pyka, a między nimi był remis, jednak PSG gra jeszcze w LM gdzie idzie im dobrze, a Monaco póki co musi się zadowolić własnym podwórkiem ; d
drobna naprawa
chyba raczej tak:
guwno > mertesacker + dawson
kosa = verthongen
pozostalych panow za bardzo nie widzialem to sie nie wypowiadam :P
no tu akurat tak
tu akurat ciezko o porownania
townsend i lennon to akurat leszcze no ale powiedzmy ze ok :P
eriksen jest swietny, to akurat trzeba przyznac, ma podobny wplyw na gre co ozil
xD
wyrownane kadry, z tym ze tottenham szersza eot
no i pominales np holtbyego, szadliego i chirchesa
a, no i capoue jeszcze
+ wojtoos < lloris i friedel
Zapomniałem o Holtbym, a tych dwóch niech zagra coś więcej, żeby można było oceniać, mogę się z kimś założyć o bana, że Arsenal będzie na koniec przed Tottenhamem
powiedzialbym nawet, ze giroud jest lepszy od soldado czy defoe ;d ale co z tego, jak arsenal poza 14 zawodnikami nie ma skladu, a przypominam ze musi grac na wielu frontach wiec ten sam sklad musi orac, rotacja jest taka ze smiech na sali, juz nie mowiac o tym ze wiekszosc ma tendencje do lamania sie
e tam, ja do Wojtusia nic nie mam, jak dla mnie jest dobrym bramkarzem.
może zimą cos tam Wenger kupi, ale nie sądzę.
a no i ktoś tam pisał, ze Arsenal gorzej trzyma formę niz Totki... cóż... ostatnie sezony mówią co innego
Żaden z obrońców nie ma nawet 30 lat, o jakim ty starzeniu mówisz ;p Mertesacker to może z 5 lat jeszcze grać, wolniejszy już nie będzie. No i to z kuleniem obrony to gruba przesada. Za sezon czy dwa się kupi jakiegoś nowego obrońcę i będzie zachowana ciągłość. W styczniu/letnim okienku zapewne przyjdzie jakiś napastnik lub skrzydłowy, albo ktoś kto może grać tu i tu, ew obaj. Wenger zapowiada że będzie dalej kupował jakościowych piłkarzy bo po latach zaciskania pasa w końcu może to robić.
nie wydaje mi się, Arsenal ma dużo kreatywniejszy środek pola, Ramsey jest póki co objawieniem sezonu, a kim jest Paulinho? Dembele zgasł, a Sandro w szpitalu póki co.
Póki co to tylko Townsend ku zdziwieniu wszystkich gra dobrze.
Może za sezon, bo aktualnie 2 gole strzelone po karnych to żaden wynik przy tym co ma Giroud, a gole Defoe strzelone mistrzowi Gruzji i zespołowi z Norwegii nie są niczym nadzwyczajnym.