fakt, w meczu z arsenalem to koscielny wykonal kawal dobrej roboty, wsadzajac duet do kieszeni, ale i tak sadze ze suarez > hazard, a aguero gdyby nie mial kontuzji to bylby wiekszym kozakiem od luisa ;d
Wersja do druku
fakt, w meczu z arsenalem to koscielny wykonal kawal dobrej roboty, wsadzajac duet do kieszeni, ale i tak sadze ze suarez > hazard, a aguero gdyby nie mial kontuzji to bylby wiekszym kozakiem od luisa ;d
a tak ze aguero potrafi zajebac brame kazdemu z top5 a suarez nie bardzo, i do tego dochodzi fakt o ktorym juz wspomnialem ze suarez laduje bramy ogorkom z ktorymi lfc (po wiekszych lub mniejszych meczarniach ) zapewne by wygralo. Mysle ze ze samym sturrem lfc moglo by byc tam gdzie jest tylko z mniejszym bilansem bramkowym ot co ;d
https://i.imgur.com/uVKyY.gifCytuj:
[Meana]- Mocno naciskał pan w styczniu na rotacje bocznych obrońców. Czy jutro na bokach czas na Arbeloę i Coentrão?
- Tak, jutro tak, ta dwójka.
Galaktyczny Real Madryt koniec kariery
A Kołentrau to nawet Moyes chciał więc napewno jest dobry
carvajal ostatnio calkiem niezle gral(tak jak caly real - ale to bylo z ogorkami i wiemy jak wygladala ich gra ostatnio)
marcelo za to bez formy, tak wiec i arboleda i centauro sa lepsi od odpowiednikow
Dla mnie nie ma sensu porónywanie tych zawodników, obaj ciągną swoją drużynę za uszy w ofensywie, ale każdy z nich robi to inaczej ;p Dla mnie próżno szukać drugiego takiego dryblera jak Hazard, Neymara to on dupą wciąga :P Ale ciężko też szukać tak bramkostrzelnego napastnika jak Suarez.
Już weź przestań tak porównywać Aguero z Suarezem, bo może i niemal wszystkie bramki z ogórami lub mniejszymi, jak Totki/Eve, ale Suarez potrafi sam Sobie wypracować te gole w większości przypadków. W City mając takich pomocników, jak tam - Suarez byłby w 7mym niebie ze Swoją formą ( tzn. ostatnio lekko opadła, ale mimo to i tak ładuje bramy/asystuje ). Yaya Toure i Fernandinho zapewniają dostawę wielu piłek w meczu, IMO lepszy niż środek Chelsea i widać było wczoraj brak jednego z Nich, gdy YayaT musiał działać za dwóch przy Demishelisu, Silva/Navas, był Nasri przed kontuzją. Do tego Zabaleta z Kolarovem po bokach obrony, gdzie u Nas Johnson 1dną centrę w pole dobrą ma na cały rok ;/
Porównywanie gościa z taką pomocą do Suareza z niestety.. cienką pomocą, bo Coutinho bez formy i nie gra za wiele takich pił, jak w 2giej połowie zeszłego sezonu czy Leivą przez większość sezonu ( Allen może wreszcie coś ugra.. Alberto by dali szansę, bo ma skilla i potrafi grać ), to Sobie może. Suarez by strzelał z TOPem co chwilę bramki, jakby reszta drużyna w sporej części nie odstepowała go na parę lvli w dół. Teraz, gdy Sturridge wrócił i Raheem w formie, to może jakoś to będzie, tylko by Allen znowu nie dorwał kontuzję.. bo on jest potrzebny, by Henderson mógł więcej w offie zdziałać, a potrafi.
Fun fact:
Na tym samym etapie (24 meczów rozegranych) rozgrywek PL w zeszlym roku Arsenal miał 17 punktów mniej, a United 19 więcej. City mało 1 mniej, Tottenham 2 mniej, Chelsea 7 mniej, Liverpool 12 mniej. W sumie tylko United jest do tyłu i to ile :o
A to Kun wszystkie bramki ma wypracowane przez zespół, każdą akcję też? Chyba nie widziałeś meczów City z jego udziałem, skoro taki argument dajesz.
Poza tym, mieć świetną pomoc to nie jest wszystko. Trzeba umieć to też wykorzystywać, było/jest miliard przypadków, gdzie gość trafia do lepszego klubu, z lepszą pomocą, lepszą ofensywą i gra zero, gdzie wcześniej ze słabszymi zawodnikami w drużynie niszczył.
Przecież tydzień temu jeszcze w formie był, wat.
Jest przynajmniej 8 powodów dlaczego tak się dzieje.
This.