Reklama
Strona 20 z 36 PierwszaPierwsza ... 10181920212230 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 286 do 300 z 533

Temat: [7.4] Tekania Online

  1. #286
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj bonbons cukierki napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Źle wyświetlany cap to nie wina serwera, tylko otclienta.
    dobra ale jakie to ma teraz znaczenie, wyglada to po prostu chujowo i tyle a to ze jest/byla tutaj formula z 7.6 na mlvl to jest spluniecie w twarz "testerom" xD

  2. #287
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj bonbons cukierki napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Źle wyświetlany cap to nie wina serwera, tylko otclienta.
    dziękuję kapitanie obvious, to rzeczywiście wiele zmienia xD bo przecież clienta wcale nie dostarcza ta sama administracja, nie? xD

    Cytuj Valentino napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kur ty jestes jakis niedo.. takie war teamki ze jezeli graja na otsie to twoja gra sie ogranicza do uh trapow na carlin . co to wgl za porownania do shajkanow jakis z h rate ??
    żeby twoje war teamki wbiły na serwer, to najpierw muszą skupić chary i gfbki (w przypadku szwedów) albo odpalić farmy (w przypadku polaczków)
    a przecież regulamin serwera tego zabrania
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 25-05-2019, 05:31

  3. Reklama
  4. #288
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wszystkie te polaczki placza hur dur zrubcie serw bez botuw blagam prosze tylko taki ot a nie medivia bot chary farmy

    poczym odpala 5 mckow z farma xD hur dur jak mam wbic 100 level klasyka

    sam tak zrobie zeby przetestowac administracje o ile to kiedys odpali :-D
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  5. #289
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Dodam dzis temat na otlanda, bo nie chca poki co tego wrzucac, ale przeciez jako fan serwera mogę :D.
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  6. #290
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Szczerze po lekturze calego tematu jedyne co mnie rozcarowalo to ochmar sam w sobie xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #291
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    Nie zależy nam na "nawijaniu makaronu", od początku projektu staramy się być transparentni.
    Jeżeli jednak wolisz szczerą rozmowę nad pisane litery - serdecznie Cię zapraszam na rozmowę głosową na Discordzie; o Tekanii, jej założeniach i przyszłości (tej niedalekiej i dalekiej), a także o Twoich wątpliwościach na temat tego serwera, o tym co Tobie się w nim nie podoba albo co masz do zarzucenia administracji. Temat dowolny, Ty wybierasz, ja odpowiadam. Rozmowa ta miałaby raczej charakter pytanie-odpowiedź/dyskusja, nie chciałbym, żebyś traktował to jako potyczkę słowną. Oczywiście z zachowaniem kultury i szacunku - to mogę Tobie gwarantować (i o to samo prosić).
    To jest szczera propozycja, ale nie jest wiążąca, więc jeżeli uznasz, że szkoda Twojego czasu - zrozumiem.
    XD

    Czemu każdy projekt wygląda jak wciaganie w jebanego mlma jak to zawsze robią ci sami ludzie co innym ryby na fibuli podpierdalali albo pkowali z fire fieldow.
    Serwer ma być od graczy dla graczy a nie od elekwentnych biznesmenów z kijem w dupie bo później wychodzą takie kwiatki jak na medivi że developer 3 dni przed patchem się pyta jaki największy xp można wykręcić bo chce dać coś ciut lepszego.
    Ogólnie to powinniście wyłączyć serwer, ponaprawiac all, pptestowac sami i odpalić znowu





  8. #292
    Avatar Lubieczasemczastracic
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    tu i tam
    Wiek
    32
    Posty
    874
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XD

    Czemu każdy projekt wygląda jak wciaganie w jebanego mlma jak to zawsze robią ci sami ludzie co innym ryby na fibuli podpierdalali albo pkowali z fire fieldow.
    Serwer ma być od graczy dla graczy a nie od elekwentnych biznesmenów z kijem w dupie bo później wychodzą takie kwiatki jak na medivi że developer 3 dni przed patchem się pyta jaki największy xp można wykręcić bo chce dać coś ciut lepszego.
    Ogólnie to powinniście wyłączyć serwer, ponaprawiac all, pptestowac sami i odpalić znowu
    Nie czytales? Przeciez SIEDEM miesiecy testowali to! Odbierdolta sie od nich i od ich serwera i od nich!
    Sprzedam 120+msa na Legacy /priv

  9. #293
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    575
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Szok, że błędy w dmg szczurów tak poszarpały opinię servera.
    Nie było testów z punktu widzenia początkującego gracza
    Po co komu transparentność kiedy pojedynczy szczur wysyła cie do temple, albo w ogóle nie przebija się w ciebie
    o błędach w formułach mlvl nie wspomnę choć to jest do naprawienia jak i formuły na dmg
    no i delay musi być przy boltach i runach, no bo inaczej przypomina mi się jakiś mazurski ots, gdzie dzieciaki sobie spamują eh

  10. #294
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    XD Ale na takiej zasadzie to ja biore mojego starego, bora i matke wuzka i kurwa odpalamy serverek hehe pierwsza lepsza paczke z otlandu robimy beta testy i raportujcie bledy my bd poprawiac he he no po to sa przeciez beta testy no nie xDD i przynajmniej damy to bez tego pierdolenia i sciemniania o 8 miesiacach testow i prob tylko z gory powiemy, ze odpalamy paczuszke z otlandu i elo nuddles for years
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #295
    Powstanie Gorylskie

    Domyślny

    ale mnie wkurwia że żeby ots wypalił to trzeba opłacać jakiś streamerków i zapraszać jakieś smieszne war teamy co mają ego jak ja najebany

  12. #296
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,708
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Sugerowanie że admin kiedykolwiek zalogował się do gry, panowie bądźcie poważni

  13. #297
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jezeli ten ots nie wypali to biore prezesa jako skryptera, profesorka i tibiarze jako testera siebie jako hypemana i nawet nie troluje zapiszcie te slowa
    i robimy tibijke bez ankaramun
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  14. #298
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siebie jako hypemana
    Czuje, ze to moze sie udac

    Moge zostac managerem PR? Przyda sie taka osoba w ekipie zeby zachowac transparentnosc i byc w kontakcie z community, kind regards.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #299
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszystkie te polaczki placza hur dur zrubcie serw bez botuw blagam prosze tylko taki ot a nie medivia bot chary farmy

    poczym odpala 5 mckow z farma xD hur dur jak mam wbic 100 level klasyka

    sam tak zrobie zeby przetestowac administracje o ile to kiedys odpali :-D
    "1x exp to za mało, nie mam czasu siedzieć tyle i grać" a i tak nakurwiają 12h na tombie.

  16. #300
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Administracja serwera to tacy farmazoniarze, że w każdym poście się gubią w zeznaniach. Igła ots na lata, start serwera potwierdzony na 30 lutego 2020.
    Ostatnio zmieniony przez Kyrgios : 25-05-2019, 15:35

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [7.4] Tekania Online | 29.11 18:00 CET
    Przez ochmar w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2493
    Ostatni post: 21-09-2021, 18:04
  2. Sprzedam Sprzedam Najta TEKANIA ONLINE
    Przez korineq w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 04-12-2019, 09:14
  3. [Poradnik] [Spis] Online Storage & Online File Sharing Free!!! (serwisy)
    Przez Kadd Flaw w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-06-2007, 14:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •