Reklama
Strona 31 z 37 PierwszaPierwsza ... 212930313233 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 451 do 465 z 551

Temat: jajcarski serwer znów startuje teraz jeszcze bardziej niż najbardziej dopracowany

  1. #451
    Boruciarz

    Domyślny

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    (za goscia trzeba robic wszystko.
    zeby sie nie wyjebal tez. wszystko)

  2. #452
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,077
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra ma ktos wczorajszy strim jajuwki chcialbym zobaczyc jak chwalebnie klatuje jego i jego tim widzow w miedzyczasie leczac profesorka na handlarce ani zeby sie nie wyjebal, a druga reka wallujac przejscie zeby nie spierdolil
    jak ty sie leczysz z granki 100 palem jak cie bije 10 osob a potem jak dostajesz enchanted speary od 50 solo pala to jest dziki kwik na ts help help bija mnie zamkniete oczy i przytrzymany hotkey z vita i trzeba cie uhac 30lvlem zebys nie padl



    boro zajebista druzyne pierscienia zebral jebany sie postaral fake info tu leci 24/7 "wbijaja tu masa na hotel" = 40lv palek z 60 knightem przyszli obserwowac co sie dzieje

    ale jak juz bija mastera albo 2 artyste typki z sd to cicho sza skupienie przytrzymany hotkey z leczeniem i zamkniete oczy
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 21-03-2019, 12:38
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  3. Reklama
  4. #453
    Boruciarz

    Domyślny

    boro entertainment zawsze do uslug

    propably best team since 2k13
    przynjhamniej potrafimy kochac i gramy ze soba najdluzej ty kurwo jebana

  5. #454
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,077
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    boro ale wytrenuj tym ludziom podzielna uwage bo oni albo odpowiadaja na pytania typu "e idziesz tu do nas?" albo wyjmuja 3k na travel z depo (zajmuje 5minut bedac juz pod depo)
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #455
    Boruciarz

    Domyślny

    nie da sie. tak ma byc. to jest styl. a karpeta to np jest jeszze na tyle przyjebany ze jak nie ma co robic to po prosut biega. nie ze kurwa otworzy kwejka i poczyta tylko biega rozpierdalac noby, defa, wszystko

  7. #456
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak ty sie leczysz z granki 100 palem jak cie bije 10 osob a potem jak dostajesz enchanted speary od 50 solo pala to jest dziki kwik na ts help help bija mnie zamkniete oczy i przytrzymany hotkey z vita i trzeba cie uhac 30lvlem zebys nie padl



    boro zajebista druzyne pierscienia zebral jebany sie postaral fake info tu leci 24/7 "wbijaja tu masa na hotel" = 40lv palek z 60 knightem przyszli obserwowac co sie dzieje

    ale jak juz bija mastera albo 2 artyste typki z sd to cicho sza skupienie przytrzymany hotkey z leczeniem i zamkniete oczy
    ale bym cie kurwo dopadl na tym wuzku chuju maly tak bym ci plaskunow najebal ze by ci sie pierwsza komunia swieta starego przypomniala ktora masz w genach zakodowana
    jak mowilem help help to mnie napierdalaly jakies 150 msy i finalnie zajebaly bo smieciu nie potrafisz przyjsc pomoc na bugi pod jebanym depo bo nie rozumiesz jak sie mowi do ciebie KURWA BUGI POD DEPO ktorej informacji nie zrozumiales z tego trudnego przekazu? no chyba zadnej bo sam musialem walczyc z jakas banda cwela, a wystarczylo przyjsc i pushnac jednego typiszcza, ale nie nie lepiej stac kurwa pod hotelem i cwelic sie z boruciarzem drac morde do mikrofonu JEJEJEEJEJ HLOPAKI JAKA TU WALKA O KURWA PUL SERVERA SIE PRZYSZLO BIC NO PUL SERVERA NORMALNIE JA PIERDOLE ALE BITKA PACZCIE SIWEK O KURWA SIWEK CZEKAJ MOZE POZWOLI SE OBCIAGNAC KABANA JAK GO POPROSZE nic przy tym nie robiac zamiast przyjsc pomoc dobremu chlopakowi z zespolu downa boruciasz entertaiment a jak mowilem, ze wbija tu masa na hotel to sie typy wbijaly i defa probowaly wypuszowac bo nie potrafiles typa ropnac na drabine i pusznac kratke w dol i 20 minut chlop skakal up down zreszta finalnie chyba nawet tak sie skonczylo, ze typ wypuszhowal w koncu naganiacza i chuj akcje strzelil bo na dole siedziala banda cwelowatych 40 knightow

    taki obraz twoj pszczolka wlasnie taki obraz, ale jako, ze jestem wspanialomyslny i laskawy to jestem w stanie ci to wybaczyc jezeli zobacze z twojej strony mocne postanowienie poprawy
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #457
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ;o

  9. #458
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,077
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    pomoglbym Ci jakbys na pytanie "gdzie na tych bugach jestes?" odpowiedzial cos a nie cisza przez 5minut a potem maja mnie w trapie na east gate xD a stwierdzenie ze jestes na bugach kolo depo jest troche malo precyzyjne bo sie okazalo ze byles north east od temple
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  10. #459
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    :o

  11. #460
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    xD jak to jest, że każdy kolejny temat roku jest w dziale ots????
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  12. #461
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    bo nie nadążacie za hp

  13. #462
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pomoglbym Ci jakbys na pytanie "gdzie na tych bugach jestes?" odpowiedzial cos a nie cisza przez 5minut a potem maja mnie w trapie na east gate xD a stwierdzenie ze jestes na bugach kolo depo jest troche malo precyzyjne bo sie okazalo ze byles north east od temple
    KURWA NA BUGACH POD DEPO CO TU JEST MALO PRECYZYJNEGO CO MIALEM CI TAKIEGO SCREENA WYSLAC ZEBYS ZROZUMIAL
    jajcarski serwer znów startuje teraz jeszcze bardziej niż najbardziej dopracowany-bugipoddepo.jpg

    nie wiem kogo ty exivowales north east od temple skoro ja najpierw bylem zamkniety na tych jebanych bugach, ale udalo mi sie spierdolic up i pozniej west gatem niestety w owym czasie na kladce spotkalem jakichs bobow wracajacych z hunta chyba msow i mnie trapneli przy krzakach zaraz za lewym gatem, a nastepnie dokonali anihilacji na moim 95 paladynie bo przyszli ci co mnie po miescie gonili

    zreszta co ja sie tlumacze to ja tu jestem zajebanym noskillem i twoim zadaniem jest dbac o moje zdrowie i zycie bo ci zaufalem, a doprowadziles do smierci mojego ludka po akcji z kastim myslalem, ze jestem niesmiertelny, ale widze nikomu juz sie nie da zaufac w tej tibii
    a pozniej juz sie nie odzywalem bo jak slyszalem bora dracego morde ZE KURW AJA PIERDOLE JAKA BITKA O KURWA ILU LUDZI JAAA CIE PUL SERVERA to nawet mi sie nie chcialo krzyczec i przebijac przez ten motloch...
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-03-2019, 13:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #463
    Boruciarz

    Domyślny

    no a potem mialem na górze patryka tancerza dancera siwka, elegancko, zawallowanego, ale mieliscie to w biscie bo akurat udka kradlisice

  15. #464
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja musialem sie isc przewietrzyc tak mnie ta smierc ubodła
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #465
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    odbierdolta się od mojego masterka i od jego skilla i od niego

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Vectra 100mb muli bardziej niz hotspot z virgin mobile
    Przez Kolczasty w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 11-09-2017, 13:02
  2. [8.0] Tibijka.net - najbardziej dopracowany OTS RPG
    Przez matek697 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1026
    Ostatni post: 25-03-2017, 18:23
  3. Tibiafun.eu Najbardziej Dopracowany Server 7.6
    Przez Yms w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 15-03-2017, 15:55
  4. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 15-12-2016, 12:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •