Reklama
Strona 86 z 215 PierwszaPierwsza ... 3676848586878896136186 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,276 do 1,290 z 3222

Temat: [Germany, USA, Australia, Brazil] Legendary MasterCores 7.4 is coming back

  1. #1276
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Miał być używany"? Nie chce mi się znowu powtarzać, co Peli powiedział, oddając te passy, bo i tak nie słuchacie i jesteście jebanymi robakami i zajebaliście gfbki z chara.
    Jak mi profesorek dał na przechowanie 100k~ to do tej pory nie ruszyłem z tego nawet gpka, a jak podałem passy na Michalskiego NA ROBIENIE RUNEK, to char od razu został opierdolony + ktoś go zabił, "bo pszeciesz peli nie gra, to se opierdolę hehehe". Więc chuj wam na łeb. Nie mówiąc już o tym, że się do mnie sprułeś o jakiś paladyn armor z palka Peliego, który później sprzedawałeś przez 5 godzin, stercząc w depo, co było równie żałosne.
    Jak Peli wyda zgodę, to sobie zrobisz, co będziesz chciał, a ode mnie pal gumę, bo już żal mi czytać ten temat. Gdyby to ode mnie zależało, to chuja bym wam dał.
    "Nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały." elo
    no tak wziąłem po to żeby mieć szmal na akcje zamiast +2 dista na jakimś zjebanym paladynie, koniec końców wyjebałeś orjana i już pisałem że słusznie i sam przestałeś grać zostawiając nas jak gówno, szkoda że jeszcze nie wziąłeś wszystkich itemów ale jak tak to widzisz to kończymy temat i rób se co chcesz

    a ta reszta gfbkow ktora orjan odeslal lezy nadal u mnie w depo i czeka aż zaczniesz coś działać albo dasz mi tego chara żebym ja mógł działać jeśli nie grasz z nami
    to co orjan zajebal to juz sie z nim musisz dogadywac bo co my mamy do tego, sam dales mu te passy
    i na dokładkę to co mu zrobisz, nic mu nie zrobisz gość stracił zaufanie i teraz wygląda to trochę inaczej
    dobra ostatnia edycja bo robie to juz chyba 5 raz
    zebys sobie nie wjebal do glowy ze probuje go usprawiedliwic ale gosc sie nacpal i odpierdalal szajs jakis, wczoraj na akcji bylo w porzadku przez jakies 20-30minut potem zaczal byc bajzel bo bylo spieszno zabic wrogow
    koncze temat, wrocisz to wrocisz, nie to nie
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 25-10-2018, 16:55
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #1277
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    575
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    No evidencje to ja szanuję, porządnie fragi nabiłem (limit 4 ) no i fajnie było w ogóle ( do czasu właśnie nabicia tych czterech, poszedłem expic innym charem). Także polecam się na przyszłość, zawsze mogę dołożyć tę jedną cegiełkę -sdka :P:P

  3. Reklama
  4. #1278
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak wziąłem po to żeby mieć szmal na akcje zamiast +2 dista na jakimś zjebanym paladynie, koniec końców wyjebałeś orjana i już pisałem że słusznie i sam przestałeś grać zostawiając nas jak gówno, szkoda że jeszcze nie wziąłeś wszystkich itemów ale jak tak to widzisz to kończymy temat i rób se co chcesz

    a ta reszta gfbkow ktora orjan odeslal lezy nadal u mnie w depo i czeka aż zaczniesz coś działać albo dasz mi tego chara żebym ja mógł działać jeśli nie grasz z nami
    to co orjan zajebal to juz sie z nim musisz dogadywac bo co my mamy do tego, sam dales mu te passy
    i na dokładkę to co mu zrobisz, nic mu nie zrobisz gość stracił zaufanie i teraz wygląda to trochę inaczej
    dobra ostatnia edycja bo robie to juz chyba 5 raz
    zebys sobie nie wjebal do glowy ze probuje go usprawiedliwic ale gosc sie nacpal i odpierdalal szajs jakis, wczoraj na akcji bylo w porzadku przez jakies 20-30minut potem zaczal byc bajzel bo bylo spieszno zabic wrogow
    koncze temat, wrocisz to wrocisz, nie to nie
    ta, "naćpał się" xD i przez 3 dni był naćpany? bo tyle czasu minęło od opierdolenia chara do momentu, gdy straciłem cierpliwość i go zbanowałem i poszedłem napierdalać w grze (wtedy, o dziwo, nagle sobie przypomniał o co chodzi)
    więc utkaj już łeb, zostawiłem was jak gówno, bo jesteście gównem i nie mam zamiaru tego znowu tłumaczyć, bo zaraz zaczniesz pierdolić o zaciętej płycie
    sam fakt, że uważasz, że takie rzeczy to są sprawy osobiste i nie dotyczą teamu, o tym świadczy
    a reszty nawet nie mam zamiaru komentować i ostatni raz odpisuję na ten temat na forum, bo i tak jest mi wstyd, że przyszło mi się kłócić o itemki na jebanym orszabal otsie, w normalnym teamie z normalnymi ludźmi byłoby nie do pomyślenia, dlatego przestałem grać, nara
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 25-10-2018, 17:57

  5. #1279

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Niezle te wasze Problemy w 2k18 xDdd dd

  6. #1280
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    zamknij morde jebany garnku, co na akcje chodzi z backpackiem ihów i nie umie przesunąć swojego własnego noob chara na moście, jeszcze się kurwa będziesz odzywał i komentował
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 25-10-2018, 17:17

  7. #1281

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Wieczór był zimny a ja ze swoimi kamratami siedziałem przy ognisku, nagle z popioły wyjawił się feniks. Ktoś dał znak do ponownej walki więc wszyscy chwyciliśmy za młoty i starożytne runy magiczne. Gdy byliśmy gotowi przyszedł on nasz nowy dowódca którego imię było Ewidencja ludności. Przebyliśmy szmat drogi usalając plan na nasze poczynania a za wzgórza ukazał nam się stary rozpadający się hotel w którym niegdyś świadczyliśmy usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie. Znajdował się ona na dość często uczęszczanym szlaku handlowym więc komander postanowił że tu ustawimy naszą zasadzkę. W szybkim czasie wpadało nam w ręce wielu niewinnych i przypadkowych ludzi dla których nie mieliśmy litości. Naszym celem było wzbogacenie się jednak gdy poczuliśmy krew w naszych głowach pojawiła się chęć zemsty na dawnch wrogach. Jednego z nich nasz dowódca rozsmarował magią energi na starożytnym drzewie a drugiegmu osobiście rozwaliłem młotem ten jego głupi łęb. Wciąż było nam mało i chcieliśmy dalej zabijać wrogów jenak wszyscy pochowali się do dziur jak szczóry. Szczęśliwi i zadowoleni z polowania poszliśmy spać.
    Niestety nad rankiem do naszych domów wkradł się złodziej który zabrał buty szybkości co nas strasznie zasmuciło

    Już w kolejnym odcinku kto zajebał buty szybkości ?
    Czy zostanie ukarany?
    Kto zostanie wielkim skarbnikiem naszych kosztowności?
    tego dowiecie się już niedługo ....

    ps. niby bug z crashami naprawiony więc przestańcie się kłócić i wbijajcie na ots bo igła na lata
    Ostatnio zmieniony przez Muminos : 25-10-2018, 17:23

  8. #1282

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zamknij morde jebany garnku, co na akcje chodzi z backpackiem ihów i nie umie przesunąć swojego własnego noob chara na moście, jeszcze się kurwa będziesz odzywał i komentował
    nie wiem jakie ihy xdd
    Nie wiem jaki most xddd
    Nie wiem jakie puszanie noob chara xddd
    Xddd dddto niezle tam macie xdd

  9. #1283
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nie dość, że tępy, to jeszcze sklerotyk

  10. #1284

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie dość, że tępy, to jeszcze sklerotyk
    xdd jak to na ciebie mowia trzonek czy tam fiskars hehehe

  11. #1285
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Muminos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wieczór był zimny a ja ze swoimi kamratami siedziałem przy ognisku, nagle z popioły wyjawił się feniks. Ktoś dał znak do ponownej walki więc wszyscy chwyciliśmy za młoty i starożytne runy magiczne. Gdy byliśmy gotowi przyszedł on nasz nowy dowódca którego imię było Ewidencja ludności. Przebyliśmy szmat drogi usalając plan na nasze poczynania a za wzgórza ukazał nam się stary rozpadający się hotel w którym niegdyś świadczyliśmy usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie. Znajdował się ona na dość często uczęszczanym szlaku handlowym więc komander postanowił że tu ustawimy naszą zasadzkę. W szybkim czasie wpadało nam w ręce wielu niewinnych i przypadkowych ludzi dla których nie mieliśmy litości. Naszym celem było wzbogacenie się jednak gdy poczuliśmy krew w naszych głowach pojawiła się chęć zemsty na dawnch wrogach. Jednego z nich nasz dowódca rozsmarował magią energi na starożytnym drzewie a drugiegmu osobiście rozwaliłem młotem ten jego głupi łęb. Wciąż było nam mało i chcieliśmy dalej zabijać wrogów jenak wszyscy pochowali się do dziur jak szczóry. Szczęśliwi i zadowoleni z polowania poszliśmy spać.
    Niestety nad rankiem do naszych domów wkradł się złodziej który zabrał buty szybkości co nas strasznie zasmuciło

    Już w kolejnym odcinku kto zajebał buty szybkości ?
    Czy zostanie ukarany?
    Kto zostanie wielkim skarbnikiem naszych kosztowności?
    tego dowiecie się już niedługo ....

    ps. niby bug z crashami naprawiony więc przestańcie się kłócić i wbijajcie na ots bo igła na lata
    Musisz rozdać trochę punktów reputacji innym forumowiczom zanim będziesz mógł przyznać je użytkownikowi Muminos ponownie.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  12. #1286
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Muszę niestety powiedzieć, że to nie Mirek Handlarz chodził z bp ihów i nie umiał wylogować noocharów tylko jego ziomek z temu Mastero xD (kolejnym jego osiągnięciem było chodzenie na yellow hp na necro, gdzie w każdej chwili mogli po nas wbić).

  13. #1287

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jeden normalny xD

  14. #1288
    Boruciarz

    Domyślny

    kto zajebal szybkie buty xDD

  15. #1289
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Delusjanth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Muszę niestety powiedzieć, że to nie Mirek Handlarz chodził z bp ihów i nie umiał wylogować noocharów tylko jego ziomek z temu Mastero xD (kolejnym jego osiągnięciem było chodzenie na yellow hp na necro, gdzie w każdej chwili mogli po nas wbić).
    nom fajnie, a jak waliliśmy combo i połowa nie walnęła? spytałem, kto nie nosi runek i nie walnął, to każdy cicho, a potem na torgu był screen mirka, na którym było widać, że miał na sobie tylko uhy i nic więcej
    wtedy to kurwa cichutko siedział na tym tsie, a teraz pierwszy do komentowania
    starasz się każdego tolerować i do każdego z szacunkiem i cierpliwością, to potem będzie ci taki pierdolił i kozaczył na forum (wincyj takich do teamu, wincyj!)
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 25-10-2018, 17:58

  16. #1290
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Mirek Handlarz ;

    tak btw
    October 24th 2018, 20:45 CEST Killed at level 40 by Stich, assisted by Adam Pianino, Aruda, Dakitucunalewo, Edward Nozycoreki, Goferek, Rysiek Bula, Yas Ny Hui, (unjustified)
    czy to ten wielki powrót? xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Co będziecie jutro robić? Długi łikend coming
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post: 13-11-2022, 18:00
  2. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 05-08-2019, 01:55
  3. [8.6] Iriana.net - RPG & PVP / Coming Soon!
    Przez Iriana w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 18-05-2011, 22:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •