Reklama
Strona 76 z 215 PierwszaPierwsza ... 2666747576777886126176 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,126 do 1,140 z 3222

Temat: [Germany, USA, Australia, Brazil] Legendary MasterCores 7.4 is coming back

  1. #1126
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na 7.4 już się tak nie respiły, na 7.1/7.2 jeszcze tak, a później już nie pamiętam, ale na 99% nie
    trapa mogłeś robić po prostu lurując i ropając całego respa
    może, ja kojarzę tylko, że grałem na 7.1 bo były inne pajonki xD na modemie jeszcze, ale drogo wychodziło i ojciec darł japę, także potem przerwa i dopiero dalej się coś grało i w sumie nawet nie wiedziałem, że są jakieś uptejty czy coś, dopiero przy tiquandzie na tyle ogarnięty byłem, ale mino hell z 20 minosami na pewno pamiętam, troll był ten sam, tak samo trapy na tym queście z miśkiem, co chyba backpack się tam dostawało?, to co był pokoik i kamień z dźwignią

    cóż, może kiedyś powstanie ogarnięty serwer, ale player-base jest tylko nostaligczny i retro, i większość jednak przestaje grać i spada populacja, a tibia ma to do siebie, co niestety każde mmo, że jednak populacja odgrywa sporą rolę dla prawidłowego działania serwera, więc chyba się już nie doczekamy, bo jednak pracy na zrobienie dobrego 7.x jest nieporównywalnie więcej niż można na tym zarobić

  2. #1127
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ioioioioi janusze trapy nas jadom wzywam radiolke z pomocom
    no szkoda w chuj
    jeszcze coś? bo idę do sklepu po piwko

  3. Reklama
  4. #1128
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może, ja kojarzę tylko, że grałem na 7.1 bo były inne pajonki xD na modemie jeszcze, ale drogo wychodziło i ojciec darł japę, także potem przerwa i dopiero dalej się coś grało i w sumie nawet nie wiedziałem, że są jakieś uptejty czy coś, dopiero przy tiquandzie na tyle ogarnięty byłem, ale mino hell z 20 minosami na pewno pamiętam, troll był ten sam, tak samo trapy na tym queście z miśkiem, co chyba backpack się tam dostawało?, to co był pokoik i kamień z dźwignią

    cóż, może kiedyś powstanie ogarnięty serwer, ale player-base jest tylko nostaligczny i retro, i większość jednak przestaje grać i spada populacja, a tibia ma to do siebie, co niestety każde mmo, że jednak populacja odgrywa sporą rolę dla prawidłowego działania serwera, więc chyba się już nie doczekamy, bo jednak pracy na zrobienie dobrego 7.x jest nieporównywalnie więcej niż można na tym zarobić
    sugerujesz, ze medivka zarobila mniej niz praca wlozona w nia?
    przeciez to byl calkiem dobry serverek w swoim czasie

  5. #1129
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    sugeruję, że teraz dobre 7.4 nie powstanie, bo mała pula graczy, no a bolek też jednak trochę lat pracował nad medivką
    programistów też jest więcej, lepsze też są narzędzia, bota też prościej napisać itd. itd.

  6. #1130
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ile mogłoby kosztować zrobienie takiego naprawdę igiełka na lata serwera 7.x? jestem totalnie poza tematem, a ciekawi mnie czy dałoby się to sfinansować w kilka/kilkanaście osób nie mając kokosów

  7. #1131
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    duzo roboczogodzin i pytanie czy wezmiesz macka eldricka z monarchii czy gma romka z torga czy moze gma maciusia z mastercorsa
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  8. #1132
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ciężko to wycenić, bo poza pracą i wiedzą programistyczną, jest też potrzebna wiedza tibijska, no i dużo wyzwań jest jak niekompletne mapy + napisanie wyciągaczy info z plików cipa nie taka prosta sprawa, bo cip jak małpy gówniany silnik mix c i c++, chujowe formaty i w ogóle to pierwsze otsy miały lepszą architekturę niż to ich gówno, dalej silniki są zabugowane, więc najlepiej by to było przepisać i może niekoniecznie c++ i lua w 2k18

    i dużo też takiej chujowej pracy dla małp, ale ktoś to zrobić musi, a teamy do otsów to jednak 2-3 osoby, żeby to miało sens i dzielenie się zyskami i jednak trzeba sobie ufać, więc są to zazwyczaj dobrzy koledzy, którzy też nie muszą być orłami

    zrobienie takiej naprawdę igły, z przepisaniem silników, porobieniu dobrego logowania(w sensie logi, nie logowanie do gry xD), systemów backupów, chujów mujów, anty-haxy, mapy, wzorowanie się na plikach cipa i ich re + porządne testy(programistyczne) etc. etc. to ja bym powiedział 2-3 lata pracy w normalnym systemie dla jednej osoby, która też wie, co robi, a taka osoba jako programista, no to te 10k na miesiąc może spokojnie(spokojnie, czyli stać ją na więcej i jak jest obrotna, to jako freelancer 20, 30k) zarabiać do rączki, także nie wiem, kto i po co miałby się tym na dzisiaj zająć równocześnie będąc wystarczająco kompetentnym
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 23-10-2018, 20:57

  9. #1133
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no czyli marzenie o takim serwerze legło w gruzach, bo najzwyczajniej nie ma komu tego zrobić samemu czy w dwójkę, a nikt nie zapłaci kilkuset tysięcy żeby to było zrobione przez kompetentny team w ciągu ~roku

    szkoda

  10. #1134
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    można liczyć na nie igły, ale jakieś w miarę konkretne serwerki, może ochmarowi się uda, zobacyzmy

  11. #1135

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Dobra programiści weźcie mi odpowiedzcie dlaczego client.exe nie startuje na win7 xd podpowiem ze 3 dni temu śmigła elegancko
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  12. #1136
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Smoke ; mi na win7 działał, tylko launcher jakiś zjebany, bo wyskakiwało, że nie można uruchomić klienta, a i tak się uruchamiał xD

  13. #1137

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    50
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ktoś ma jakiegos 30+ sorka na sprzedaż?

  14. #1138
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,412
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    wygrać w totka czy inną zdrapke i postawić wszystko na igła oteesa xD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #1139

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj karol1977-221 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś ma jakiegos 30+ sorka na sprzedaż?
    to niezle hadlowanie widze xDDDD

    z 30 postow bek , jakis gostek sellal za duze hajsy jakies 20 sorki
    zglosc sie do niego xD

  16. #1140
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj karol1977-221 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś ma jakiegos 30+ sorka na sprzedaż?
    kup od profesorka obiecuje, ze legit szanowany user here

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no czyli marzenie o takim serwerze legło w gruzach, bo najzwyczajniej nie ma komu tego zrobić samemu czy w dwójkę, a nikt nie zapłaci kilkuset tysięcy żeby to było zrobione przez kompetentny team w ciągu ~roku

    szkoda
    Potrzebowalbys takiego hmmmmmmmmmmmmm Psa tylko z wiedza z mixa lekarz15/januszwons/spleen
    Prawdopodobnie kogos takiego nie ma wiec tym samym nie ma szans na taki serverek. Lekarzowi tez wszyscy pierdola od lat zeby swoj server zrobil, ale gostek zapewne zdaje sobie sprawe z tego jaki ogrom prac trzeba wykonac zeby server byl przyzwoity. I to tylko przyzwoity, bo taki by byl serio odwzorowany 1:1 z 7.1 lub 7.4 (gdzie taka naprawde rzetelna wiedze na ten temat ma pewnie kilka osob bo wiekszosc z tych, ktorzy grali ponizej 7.4 ma juz po 30 lat +, ewentualnie ludzie jak ja, ktorzy grali i dalej tu siedza, ale juz sie tego nie pamieta bo 7.4 to w ogole ostatnia tibia, w ktora jakkolwiek wiecej gralem, ale to nie bylo granie na takim poziomie by zapamietac jakies formuly, dokladne mechaniki itd.) to juz jest w ogole w kurwe roboty niewyobrazalnej dla 1 osoby. Takze lepiej przestac marzyc, ewentualnie odpalic sobie brabrexie na 1/1 warserverek i sie tam rzucac kulkami bo nic wiele lepszego juz w tej zdechlej gierce nie spotkamy. Z wspominanym l2 bylo o tyle lepiej, ze tam byl wyciek (taa xD) plikow serverowych i to od najwczesniejszych wersji gierki do duzo pozniejszych bo chyba od c1 do gracii (?? w owym czasie kiedy mnie to interesowalo) to byly 100% retail pliki i nic nie trzeba bylo w nich zmieniac.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 24-10-2018, 00:09
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co będziecie jutro robić? Długi łikend coming
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post: 13-11-2022, 18:00
  2. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 05-08-2019, 01:55
  3. [8.6] Iriana.net - RPG & PVP / Coming Soon!
    Przez Iriana w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 18-05-2011, 22:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •