Reklama
Strona 8 z 50 PierwszaPierwsza ... 67891018 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 106 do 120 z 746

Temat: Medivia Medivia - wieści z Destiny

  1. #106

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Niestety tak, z przepięknych trzewików zrobili takie gówno i zamiast to zmienić bo każdy mówi, że gówno to udają, że fajne grafiki xD

  2. #107
    orjannilsen1

    Domyślny

    ta kula to nie pokeball tylko kamień do mega ewolucji pokemona

  3. Reklama
  4. #108
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Maj Kel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No bo jednak dzięki klimatowi ta gra w ogóle odniosła taki sukces. A medivia odniosła sukces dzięki temu, że w pewnym stopniu odtworzyła ten klimat a tymi grafikami to spierdolili. I nie tylko grafikami, jakieś runy w sklepie, robienie run tylko dla pacca. To jest strzał w kolano. Sam mam sentyment do medivii bo można było poczuć ten klimat jak w 2004, bo jednak reszta otsow pod 7
    .4 nadaje się tylko by wbić sie ponapierdalac co też ma mało sensu, chyba, że jest się przegrywem mającym czas by co miesiąc znowu nakurwiac 24/7 na kolejnym otsiku igielce na lata by powalczyc o złote gacie. I z chęcią bym sobie teraz 4fun pograł na medivii, ale jak dalej będą wprowadzać swoje super zmiany to będzie po chwili 100 online a klimat tworzą gracze, bez setek noobkow, sebixow i innej śmietanki tibijskiej to nie będzie to samo.
    Czyli klimat polegał na byciu zabociałym serwerem głównie czy co?





  5. #109

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli klimat polegał na byciu zabociałym serwerem głównie czy co?
    Chodzi mi o dawniejsza medivie a nie o ostatni rok czy tam lata dwa gdzie dopuścili do tego by 2/3 online to były farmy i boty i ich durne rozwiązanie tego problemu gdy jest już za późno.

  6. #110
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Maj Kel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chodzi mi o dawniejsza medivie a nie o ostatni rok czy tam lata dwa gdzie dopuścili do tego by 2/3 online to były farmy i boty i ich durne rozwiązanie tego problemu gdy jest już za późno.
    Zawsze większość online to były farmy.





  7. #111
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Może było kilku farmerów, którzy sobie mieli na paccu do kilku postaci, a reszta graczy miała max 1-2 makerów na sandboxie i wszystko było robione ręcznie albo na jakichś prymitywnych taskerach, ale fragles gra od 2015 i pisze, że zawsze były farmy. Dziwnym trafem było po 400-500 online i zawsze każde depo było zajebane ludźmi, Cormaya tętniła życiem i sam sobie nawet grałem paleczkiem rpg wtedy.
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 09-12-2018, 13:34

  8. #112
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,535
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może było kilku farmerów, którzy sobie mieli na paccu do kilku postaci, a reszta graczy miała max 1-2 makerów na sandboxie i wszystko było robione ręcznie albo na jakichś prymitywnych taskerach, ale fragles gra od 2015 i pisze, że zawsze były farmy. Dziwnym trafem było po 400-500 online i zawsze każde depo było zajebane ludźmi, Cormaya tętniła życiem i sam sobie nawet grałem paleczkiem rpg wtedy.
    a okres kiedy na samym legacy było 1700 online wieczorami, administracja sobie odpuscila nawet banowanie za nagrane camy przez graczy, a ludzie wstawiali skriny jak brazole mialy farmy po 30~ charow na bocie ukrytych na desercie/hellgate?

  9. #113
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

  10. #114
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Wee wee we we we mnie nie strzelaj tym razem co





  11. #115
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Niczego nie obiecuje, wale na ślepo

  12. #116

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja też miałem taką opinie ,ze te grafiki są zjebane itd,ale wbilem na testa i kurwa co tu dużo gadać nie ma drugiego takiego servera z takim płynnym silnikiem jak medivia + z zajebiście zbalansowanym new contentem,jedyne co mnie wkurwia to te runy w sklepie bo wiadomo ,że magiem to chyba tylko 100+ na guardach z hmmow kupionych w sklepie zrobisz profit ,a tak taki tower god kupi se z 10KK i ma wyjebane a Polak katolik chuja se kupi ,ale i tak sie nie moge już doczekać startu mam nadzieje ,że w chuj ludzi wbije.

  13. #117
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też miałem taką opinie ,ze te grafiki są zjebane itd,ale wbilem na testa i kurwa co tu dużo gadać nie ma drugiego takiego servera z takim płynnym silnikiem jak medivia + z zajebiście zbalansowanym new contentem,jedyne co mnie wkurwia to te runy w sklepie bo wiadomo ,że magiem to chyba tylko 100+ na guardach z hmmow kupionych w sklepie zrobisz profit ,a tak taki tower god kupi se z 10KK i ma wyjebane a Polak katolik chuja se kupi ,ale i tak sie nie moge już doczekać startu mam nadzieje ,że w chuj ludzi wbije.
    Otóż nie bo wraz z dniem dzisiejszym weszły zmiany i summony nie kradną już expa :)
    Oprócz tego quiver dla palkow i koniec z koniecznością przeladowywania ammo i zmiany w fishingu- nowe wędki I nowe ryby najpewniej
    Plus afk time zwiększony z 15 do 30minut





  14. #118
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,535
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też miałem taką opinie ,ze te grafiki są zjebane itd,ale wbilem na testa i kurwa co tu dużo gadać nie ma drugiego takiego servera z takim płynnym silnikiem jak medivia + z zajebiście zbalansowanym new contentem,jedyne co mnie wkurwia to te runy w sklepie bo wiadomo ,że magiem to chyba tylko 100+ na guardach z hmmow kupionych w sklepie zrobisz profit ,a tak taki tower god kupi se z 10KK i ma wyjebane a Polak katolik chuja se kupi ,ale i tak sie nie moge już doczekać startu mam nadzieje ,że w chuj ludzi wbije.
    co Ty pierdolisz ta suka Cie jebie na kase

  15. #119
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,987
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Otóż nie bo wraz z dniem dzisiejszym weszły zmiany i summony nie kradną już expa :)
    Oprócz tego quiver dla palkow i koniec z koniecznością przeladowywania ammo i zmiany w fishingu- nowe wędki I nowe ryby najpewniej
    Plus afk time zwiększony z 15 do 30minut
    o to fajne zmiany szkoda że ta jebana kurwa bolek i madragor mnie zbanowali za bota byłem niewinny jebać tych dwóch kurwuw
    bolek odbanuj mi postac a kupie ci pacca

  16. #120

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Otóż nie bo wraz z dniem dzisiejszym weszły zmiany i summony nie kradną już expa :)
    Oprócz tego quiver dla palkow i koniec z koniecznością przeladowywania ammo i zmiany w fishingu- nowe wędki I nowe ryby najpewniej
    Plus afk time zwiększony z 15 do 30minut
    Skąd te info?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Medivia DESTINY [MEDIVIA]
    Przez thebattlestar w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1335
    Ostatni post: 24-03-2018, 18:56
  2. [Opowiadanie] Południe w Lesie Złych Wieści
    Przez Szantymen w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 03-04-2013, 11:52
  3. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 30-11-2012, 14:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •