Reklama
Strona 7 z 9 PierwszaPierwsza ... 56789 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 91 do 105 z 124

Temat: Życie w Polsce

  1. #91
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I traktuj później takiego komunistę poważnie, jak on nawet nie szanuje pracy tych maluczkich
    Nigdzie nie napisałem, że nie szanuję pracy takich ludzi tylko, że mi by się wybitnie pracowanie w taki sposób nie podobało. Chyba, że ktoś serio twierdzi, że zapierdalanie 8h dziennie jest równie przyjemnym sposobem zarabiania na życie jak praca umysłowa no ale to chyba jakiś masochizm.

  2. #92

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozumiem jak mozna zyc nie majac zadnych ambicji, ani celow. Nie rozumiem takze potepiania ludzi, ktorzy godza sie na ciezka prace za lepsze pieniadze. A juz w ogole nie rozumiem tego trendu wsrod Polakow, gdzie kazdy probuje pokazac, ze nic nie musi robic w pracy, albo przynajmniej, ze robi mniej niz ty za te same/lepsze pieniadze. Nic nie robienie w robocie to jakis wyznacznik statusu? Prawda jest taka, ze bez ciezkiej pracy do niczego w zyciu nie dojdziesz. Sam jebalem w fabryce na produkcji ze wzgledu na slaba znajomosc jezyka tuz po przyjezdzie do UK, ale w przeciwienstwie do reszty staralem sie jak najszybciej nauczyc jezyka + probowalem naprawiac maszyny za nim przyjdzie jakis inzynier, gdzie reszta sie nabijala, bo mogli sobie postac i sie poobijac. Po pol roku maszyny przy ktorych robilem ogarnialem na tyle, ze nie musialem dzwonic po inzynierow jak sie cos zjebalo. Po roku moj jezyk byl na tyle komunikatywny, a ja tyle ogarnialem, ze jak tylko zwolnil sie wakat inzynierowie zasugerowali mnie do ich glownego menadzera. Podszedl do mnie na produkcji i zaproponowal przeniesienie, na co oczywiscie sie zgodzilem. Teraz na produkcje ide tylko jak cos sie zepsuje, a tak to siedzimy sobie majac czas wolny. 520f per week bez zadnych nadgodzin na reke. Shift 4/3 po 10h, z roboty jakos szczegolnie zmeczony nie wracam, czasem jest tak, ze nic sie nie psuje i caly dzien siedzimy na dupie, co jest w sumie najgorsze, bo czas sie kurewsko dluzy. Pracuje, mam rodzine, dziecko i obowiazkow tyle, ze nie mam czasu nawet grac z profesorkiem na igla otsach na lata. W tym roku ruszylem jeszcze z collegem (3dni, ktore mam wolne przeznaczam wlasnie na college), za ktory place. Bo mimo, ze juz mam sie dobrze i nie narzekam, to chce miec jeszcze lepiej. Nie zamierzam spedzic w tej robocie reszte zycia, no chyba, ze jak ukoncze college zaproponuja mi stanowisko menadzera.

    A wy kurwa siedzicie na pizdach i narzekacie: nie ma pracy, gowno platne prace, moglem sie uczyc... dalej mozecie, tylko wam sie kurwa nie chce. I dobrze, jakby wszyscy sie starali, to ciezej byloby cokolwiek osiagnac.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    ale to ciagle wydaje sie w kurwe malo
    nie wiem co to znaczy shift 4/3 ale 520 funtow tygodniowo? ja pracujac na takim stanowisku zarabialem 4k w jebanej polsce b gdzie na slasku bierzesz na start 5k i rzucilem ta robote bo mnie praca w nocy wkurwiala

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i wszystko w temacie wykształcenie nic nie znaczy tera patrzą na doświadczenie
    i tak i nie, w takiej polsce b jest obecnie masa zakladow gdzie majac inzyniera z jakichs studiow bardziej technicznych, mechaniczncyh, elektrycznych dostajesz od buta 3-3,5k netto gdzie jak zaczynalem studia 5 lat temu to byly heheszki ze mozemy pracowac w makdonaldzie najwyzje po studiach

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nigdzie nie napisałem, że nie szanuję pracy takich ludzi tylko, że mi by się wybitnie pracowanie w taki sposób nie podobało. Chyba, że ktoś serio twierdzi, że zapierdalanie 8h dziennie jest równie przyjemnym sposobem zarabiania na życie jak praca umysłowa no ale to chyba jakiś masochizm.
    szczerze to potrafi byc duzo przyjemniejsze niz siedzenie przy komputerze 8h
    Ostatnio zmieniony przez Pan Ryba : 18-08-2018, 19:38

  3. Reklama
  4. #93
    konto usunięte

    Domyślny

    >ja osobiscie nie lubie pracy fizycznej
    >a ja osobiscie wole prace fizyczna niz komputer 8h dziennie
    >ja mam racje
    >nie prawda bo ja


    dawajcie dalej

  5. #94
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    >ja osobiscie nie lubie pracy fizycznej
    >a ja osobiscie wole prace fizyczna niz komputer 8h dziennie
    >ja mam racje
    >nie prawda bo ja


    dawajcie dalej
    no napisałem, że subiektywne odczucie i ja osobiście takiej pracy nie cierpię i gdybym tak miał pracować 40 lat to bym się zajebał prędzej i zostało to potraktowane jakbym napisał coś strasznie głupiego i nieprawdopodobnego

  6. #95

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    No ale co tu gadać. Pracowałem fizycznie obecnie pracuję przy komputerze. Obie formy maja wady i zalety. Teraz robię kurewsko ciekawe rzeczy więc mnie to nie męczy ale jakbym miał przepisywać w korpo tabelki do Excela to bym się zajebal i poszedł na budowę pracować za 2x tyle

  7. #96
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ogolnie w polsce wszystko fajniejsze, fajne knajpki, dupeczki, znajomi, lasy. Ale za mniej niz 8k na reke bym nie wrocil

  8. #97

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Pan Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale to ciagle wydaje sie w kurwe malo
    nie wiem co to znaczy shift 4/3 ale 520 funtow tygodniowo? ja pracujac na takim stanowisku zarabialem 4k w jebanej polsce b gdzie na slasku bierzesz na start 5k i rzucilem ta robote bo mnie praca w nocy wkurwiala
    Shift 4/3 oznacza, ze pracuje 4dni i 3dni mam wolnego. Malo czy nie, dalej jest to sporo wiecej niz najnizsza krajowa, spokojnie wystarcza mi by utrzymac rodzine, niczego sobie zalowac nie musze i w dodatku sie jeszcze samo odklada. Pracuje tylko na pierwsze zmiany. W zeszlym roku zarobilem troche ponad 29k, bo kilka overtimow bylo robionych. No i musisz pamietac, ze tu ceny sa inne niz w Polsce. Dla przykladu nowy smarttv od szajsunga 43cale 4k kosztuje 350f. Jedzenie na tydzien dla 4os rodziny to mniej wiecej 100f, kupujac te lepsze produkty.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  9. #98
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    eh tak se tu nieraz na torgu piszemy śmiejemy się a tu nagle niektórzy typu jogurt czy naruto wyjeżdżają z tekstami że mają dzieci to ja w szoku xD

  10. #99

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    eh tak se tu nieraz na torgu piszemy śmiejemy się a tu nagle niektórzy typu jogurt czy naruto wyjeżdżają z tekstami że mają dzieci to ja w szoku xD
    to xD też prykłem lekko,gość utrzymuje dzieciaka(kto wie czy jego) i prawdopodobnie jest w zwiążku małżenskim z p0lkom(zapewne go zdradza z arabem albo murzynem wszyscy inteligentni faceci wiemy jakie polskie witaminki są)
    daj robakowi 500 funtow tygodniowo a on nie spojrzy wyżej niż swój chlew,tak skundlała nasza rasa
    2000 lat temu budowalismy imperia ehh

  11. #100
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    piszesz trochę jak pies

  12. #101

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    piszesz trochę jak pies
    wlasnie sie kurwa pokapowałem i lekko obsrałem zbroje czy też nie mam jakis schorzen xD

  13. #102
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,018
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Ameuis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to xD też prykłem lekko,gość utrzymuje dzieciaka(kto wie czy jego) i prawdopodobnie jest w zwiążku małżenskim z p0lkom(zapewne go zdradza z arabem albo murzynem wszyscy inteligentni faceci wiemy jakie polskie witaminki są)
    daj robakowi 500 funtow tygodniowo a on nie spojrzy wyżej niż swój chlew,tak skundlała nasza rasa
    2000 lat temu budowalismy imperia ehh
    tak nie pomyślałem, ani nie napisałem, ty po prostu gościu masz spaczone myslenie bo widać że przeglądasz wykop tag #przegryw dzien w dzien i jestes tak samo zjebany jak tamci userzy, ale łatwo tak sobie podbudować dzień po prostu opluć kogoś przez neta i już przez pare sekund spierdolenie ucieka
    ale wciąż jest
    za 4 dni nawet nie będzie mi szkoda

  14. #103

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    307
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak nie pomyślałem, ani nie napisałem, ty po prostu gościu masz spaczone myslenie bo widać że przeglądasz wykop tag #przegryw dzien w dzien i jestes tak samo zjebany jak tamci userzy, ale łatwo tak sobie podbudować dzień po prostu opluć kogoś przez neta i już przez pare sekund spierdolenie ucieka
    ale wciąż jest
    za 4 dni nawet nie będzie mi szkoda
    ja pana nie obrażałem

  15. #104
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    on nie tez nie obrazil

  16. #105
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ale syf sie z tego forum zrobil
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. "Broń ratuje życie"-Dyskusja o dostępie do broni w Polsce
    Przez John Galt w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post: 18-11-2015, 10:21
  2. Atak Hakerski na ważne serwisy w Polsce - Tango Down!
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1225
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:13
  3. [7.60] ViperOTS ! Jedyny i niepowtarzalny serwer w Polsce!
    Przez VipreOTS w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 07-02-2012, 14:39
  4. Systemy oceniania gier działające w Polsce
    Przez Sir Juncan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 22-11-2011, 15:02
  5. Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 16-05-2011, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •