Reklama
Strona 57 z 1203 PierwszaPierwsza ... 7475556575859671071575571057 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 841 do 855 z 18033

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #841
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie ma w duże znaczenie, bo widać, że się na tym nie znasz.
    Czyli, inaczej mówiąc, jesteś wypierdem zza biurka aka "ja wiem lepiej i chuj".

    Pisałem już, natomiast ty podobnie jak Boryna sobie wygodnie pomijasz to co napisałem - mała świadomość społeczna, kiedy u nas rzadko się spotyka nawet gaz pieprzowy.
    Typiarzu, ty ani się na broni nie znasz, po tym co piszesz widać, że nigdy nie trzymałeś jej nawet w dłoni, a jak dochodzi co do czego to "nie odpowiem i chuj", ewentualnie zapętlasz się i dajesz gówno argumenty z samochodem (tak jak wtedy kiedy pisałem o rozbojach z bronią, gdzie chciałbym zobaczyć jak wygląda rozbój z użyciem samochodu). Jesteś zwyczajnie śmieszny.
    To trzeba było pisać o małej świadomości, a nie o jakichś wymyślonych sebach, rzekomo zbyt głupich by obsłużyć broń, którą 150 lat temu obsłużyłoby dziecko bez szkoły.
    I gościu, to nie ma totalnie nic do rzeczy, czy ja trzymałem broń, czy nie i wcale nie implikuje twojej racji. xD I naprawdę, gówno to kogo obchodzi, że jesteś jakimś koksem ze szczelnicy, rozumiesz?
    Nie wiem też, o jakim samochodzie ty bredzisz, bo to nie ja pisałem, no ale ok, widocznie na szczelnicy nie uczą czytać, więc wybaczam.

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No bo patologiczny dziesionujący ludzi oprych z pewnością łazi regularnie na strzelnicę, kursy, wie jak załadować czarnoprochowiec i co najważniejsze jak konserwować, żeby w ogóle wystrzelił. Weź chłopie wyjdź czasem z domu, a nie wyciągasz jakieś gównoteorie zza komputera. xD
    Nie chodzą, bo nie ma takiej potrzeby. Zresztą, kto wie, może i niektórzy chodzą, żeby poćwiczyć celność, bo czemu niby nie? To szczelnica jest zarezerwowana dla mądrali i inteligentów, jak ty? bo nie rozumiem. Po drugie, jeżeli byłby to gang, to inne gangusy by go mogły nauczyć.
    W każdym razie, przedmiotem sporu była rzekoma niezdolność nauczenia się obsługi, a już ustaliliśmy, że to bzdura, więc nie wiem, o co ty się jeszcze kłócisz.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-09-2018, 17:57

  2. #842
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gość wywalał śmieci na teren tych rednecków i był chory psychicznie (pisał bodajże na facebooku, że przestał przyjmować leki czy coś), tamci się wkurwili i jak do nich przylazł zapewne znowu je wywalić to mu zagrozili bronią, żeby wypierdalał z ich posesji. Później po wymianie zdań gość wyskoczył z kijem baseballowym (z tego co czytałem przyniósł mu go brat w czasie tej kłótni?) i jeden z rednecków strzelił, na co ten wariat rzucił w niego kijem, a syn rednecka go wykończył. Koniec.
    czyli rednecy niewinni mordestwa, elo

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To trzeba było pisać o małej świadomości, a nie o jakichś wymyślonych sebach, rzekomo zbyt głupich by obsłużyć broń, którą 150 lat temu obsłużyłoby dziecko bez szkoły.
    I gościu, to nie ma totalnie nic do rzeczy, czy ja trzymałem broń, czy nie i wcale nie implikuje twojej racji. xD I naprawdę, gówno to kogo obchodzi, że jesteś jakimś koksem ze szczelnicy, rozumiesz?
    Nie wiem też, o jakim samochodzie ty bredzisz, bo to nie ja pisałem, no ale ok, widocznie na szczelnicy nie uczą czytać, więc wybaczam.
    mityczni sebi. z internetowego slangu do rla, to taki kułak naszych czasów.
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 21-09-2018, 18:00

  3. Reklama
  4. #843
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Podsumowując, wg kolegi Władca Marionetek, każdy przestępstwa jest kompletnym kretynem, "sebą", patusem i jest zbyt głupi by obsłużyć rewolwer. Nigdy też nie pójdzie na strzelnicę, bo tam chodzą sami piękni, mądrzy i dobrzy ludzie, jak mówca, i nie ma możliwości, żeby ktoś z nich popełnił przestępstwo.
    Więc gólnie jest fajnie, bo przeciętny kowalski, nawet debil kowalski, może się skutecznie bronić czarnoprochowcem przed sebą z kozikiem, a rozszerzenie dostępu do broni spowodowałoby, że przeciętny kowalski byłby kompletnie bezbronny i terroryzowany przez latających po ulicy z gnatami sebów i ultrasów.

  5. #844

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli, inaczej mówiąc, jesteś wypierdem zza biurka aka "ja wiem lepiej i chuj".
    No ty jesteś takim wypierdem, bo ja z doświadczenia wiem, że pierwsza lepsza osoba nie załaduje od tak czarnoprochowca i nim wystrzeli bez zrobienia samemu sobie krzywdy, a ty nawet broni w życiu nie trzymałeś i się zaczynasz pultać na pytanie o strzelnicę, przy okazji mi tu cały czas wciskając kit o tym, że czarnoprochowce małpa może obsługiwać. xD

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To trzeba było pisać o małej świadomości, a nie o jakichś wymyślonych sebach, rzekomo zbyt głupich by obsłużyć broń, którą 150 lat temu obsłużyłoby dziecko bez szkoły.
    I gościu, to nie ma totalnie nic do rzeczy, czy ja trzymałem broń, czy nie i wcale nie implikuje twojej racji. xD I naprawdę, gówno to kogo obchodzi, że jesteś jakimś koksem ze szczelnicy, rozumiesz?
    Nie wiem też, o jakim samochodzie ty bredzisz, bo to nie ja pisałem, no ale ok, widocznie na szczelnicy nie uczą czytać, więc wybaczam.
    O samochodzie napisałeś tutaj:

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież "seby" nie rozjeżdżają masowo ludzi na chodniku, bo nie potrafią obsłużyć samochodu, chyba logiczne, nie??
    Po tym jak ja napisałem, że bandyci mieliby problem przeprowadzać rozboje z użyciem czarnoprochowców bez uprzedniego szkolenia. Czy ty czytasz w ogóle to co piszesz?
    No i kolejny wysryw o dzieciach sprzed 150 lat by tibia77 co nawet pistoletu na oczy nie widział. Tu nie chodzi, że jestem koksem ze strzelnicy, tylko to, że ty robisz z siebie klauna pisząc o tym jak obsługiwać broń z 19 wieku i jej repliki mimo, że sam nie masz żadnego doświadczenia. Nie masz żadnego w tym doświadczenia, a wciąż piszesz wysrywy jak to małpa lub dzieci by taką broń obsłużyły samemu mając do czynienia z bronią co najwyżej w tym temacie na torgu. Śmiech na sali.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie chodzą, bo nie ma takiej potrzeby. Zresztą, kto wie, może i niektórzy chodzą, żeby poćwiczyć celność, bo czemu niby nie? To szczelnica jest zarezerwowana dla mądrali i inteligentów, jak ty? bo nie rozumiem. Po drugie, jeżeli byłby to gang, to inne gangusy by go mogły nauczyć.
    W każdym razie, przedmiotem sporu była rzekoma niezdolność nauczenia się obsługi, a już ustaliliśmy, że to bzdura, więc nie wiem, o co ty się jeszcze kłócisz.
    A gangusy latają z replikami czarnoprochowców, żeby nauczyć tego reszte ferajny? Bo to o tym dyskutowaliśmy, więc chyba coś ci się pomieszało.

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli rednecy niewinni mordestwa, elo.
    Tutaj zależy jak sąd podejdzie, bo redneck strzelił najpierw, a dopiero później tamten rzucił w niego kijem (już po oberwaniu). Jeśli sąd uzna, że zachowanie tego seby prowadziło do bezpośredniego narażenia życia lub zdrowia (czyli wzięcie kija) to im odpuści zapewne, a jak uzna, że to nie było zagrożenia (bo na filmie nie widać, żeby rzucił się na nich z kijem, dopiero po strzale tak zrobił) to pewnie im dowali. Jakby ode mnie to zależało to bym ich uniewinnił, bo już sam fakt, że typ wparował do mnie na ogród z kijem i groził mi śmiercią, a na komendy o opuszczeniu terenu reagował coraz większą agresją pokazuje, że zagrożenie było realne. Jednak ja osobiście najpierw strzeliłbym w powietrze lub gdzieś obok ostrzegawczo.
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 21-09-2018, 18:14

  6. #845
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ty jesteś takim wypierdem, bo ja z doświadczenia wiem, że pierwsza lepsza osoba nie załaduje od tak czarnoprochowca i nim wystrzeli bez zrobienia samemu sobie krzywdy, a ty nawet broni w życiu nie trzymałeś i się zaczynasz pultać na pytanie o strzelnicę, przy okazji mi tu cały czas wciskając kit o tym, że czarnoprochowce małpa może obsługiwać. xD
    Ale gościu, zrozum, że to nadal nie ma nic do rzeczy, czy trzymałeś jakieś magnum czy chuja kolegi ze strzelnicy.
    Naprawdę, nikogo to nie interesuje i niczego nie wnosi. To są typowe argumenta ad personam, próbujesz z siebie zrobić jakiś autorytet, bo cię tata zabrał, żeby postrzelać z wiatrówki, a przy tym zakładasz jakieś rzeczy odnośnie mojej osoby, nie mając na ten temat pojęcia.
    PS "Doświadczenie jest nauczycielem ignorantów". pzdr

    O samochodzie napisałeś tutaj:
    To był sarkazm odnośnie tego, że jakoś przestępcy, a nawet mityczne "seby", potrafią jeździć samochodami i robią prawo jazdy, a nawet jak nie robią, to nadal potrafią, natomiast ty twierdziłeś, że nie będą potrafili ogarnąć obsługi pistoletu, który 150 lat temu obsługiwały dzieci, i że nie ma opcji, żeby któryś poszedł na strzelnicę.
    Nie pisałem o żadnych samochodowych rozbojach, no ale ok.

    Po tym jak ja napisałem, że bandyci mieliby problem przeprowadzać rozboje z użyciem czarnoprochowców bez uprzedniego szkolenia. Czy ty czytasz w ogóle to co piszesz?
    Napisałeś, że nie używają czarnoprochowców, bo jest to "zbyt skomplikowane" i są na to "za głupi", "konserwacja jest zdecydowania trudniejsza" oraz "cena wysoka".
    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Składa się na to zapewne skomplikowanie użycia w stosunku do nowoczesnej broni, zdecydowanie trudniejsza konserwacja, no i cena jeśli weźmiemy pod uwagę koszty konserwacji i kupienia sensownego rewolweru, a nie czegoś za 2 tysiące w militariów (porządny rewolwer może kosztować nawet z 5k). W skrócie broń tego typu stanowi skuteczne źródło ochrony dla doświadczonej osoby, natomiast Seba lub świr są zwyczajnie zbyt głupi na obsługę czarnoprochowca rozdzielnego ładowania. Zresztą broń czarnoprochowa jest mało rozreklamowana w naszym społeczeństwie, żeby wzbudziła zainteresowanie przeciętnego polaka jak mało kto u nas ma gaz pieprzowy.
    Czy ty czytasz w ogóle co piszesz??

    No i kolejny wysryw o dzieciach sprzed 150 lat by tibia77 co nawet pistoletu na oczy nie widział. Tu nie chodzi, że jestem koksem ze strzelnicy, tylko to, że ty robisz z siebie klauna pisząc o tym jak obsługiwać broń z 19 wieku i jej repliki mimo, że sam nie masz żadnego doświadczenia. Nie masz żadnego w tym doświadczenia, a wciąż piszesz wysrywy jak to małpa lub dzieci by taką broń obsłużyły samemu mając do czynienia z bronią co najwyżej w tym temacie na torgu. Śmiech na sali.
    Ale nie muszę sam tej broni obsługiwać, żeby mieć wiedzę, że była w stosunkowo powszechnym użyciu i dzieci potrafiły strzelać. Ja pierdole xD ty widzisz co ty piszesz??
    Sam już powiedziałeś, że "debil kowalski" mógłby jej używać, a skoro "debil kowalski" by mógł, to mógłby też "debil seba", więc nie rób już z siebie klauna plx

    A gangusy latają z replikami czarnoprochowców, żeby nauczyć tego reszte ferajny? Bo to o tym dyskutowaliśmy, więc chyba coś ci się pomieszało.
    Nie latają. Ale to ty wymyśliłeś całą tezę o czarnoprochowcach, że fajnie hehe do obrony i w ogóle supcio jest, gdzie nikt takich wywodów nie traktuje poważnie i w rzeczywistości nikt nie łazi z tym czarnoprochowcem, ani seba ani kowalski. Może ty jeden, chociaż podejrzewam, że też nie, tylko po prostu chciałeś się hehe popisać wiedzą.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-09-2018, 18:27

  7. #846
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ty jesteś takim wypierdem, bo ja z doświadczenia wiem, że pierwsza lepsza osoba nie załaduje od tak czarnoprochowca i nim wystrzeli bez zrobienia samemu sobie krzywdy, a ty nawet broni w życiu nie trzymałeś i się zaczynasz pultać na pytanie o strzelnicę, przy okazji mi tu cały czas wciskając kit o tym, że czarnoprochowce małpa może obsługiwać. xD
    ty to piszesz poważnie?

  8. #847
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    W sumie te wywody o czarnoprochowcach to mi przypominają, jak kiedyś już była dyskusja o broni i coś tam padło, że [w razie wojny] jesteśmy kompletnie rozbrojonym narodem, a ktoś na to, że przecież możemy np. konstruować bomby z saletry potasowej. xD
    I jak tu dyskutować poważnie. xD

  9. #848

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale gościu, zrozum, że to nadal nie ma nic do rzeczy, czy trzymałeś jakieś magnum czy chuja kolegi ze strzelnicy.
    Naprawdę, nikogo to nie interesuje i niczego nie wnosi. To są typowe argumenta ad personam, próbujesz z siebie zrobić jakiś autorytet, bo cię tata zabrał, żeby postrzelać z wiatrówki, a przy tym zakładasz jakieś rzeczy odnośnie mojej osoby, nie mając na ten temat pojęcia.
    PS "Doświadczenie jest nauczycielem ignorantów". pzdr
    No to jak nie znasz się na broni to się nie wypowiadaj o jej użytkowaniu oraz zaawansowaniu w jej użyciu. To ty tutaj zacząłeś pisać o małpach i w dyskusji między nami ma to znaczenie. Dlatego to co ja napisałem jak najbardziej sporo wnosi, bo ty piszesz głupoty na temat broni czarnoprochowej, więc ci to zwyczajnie wypominam.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To był sarkazm odnośnie tego, że jakoś przestępcy, a nawet mityczne "seby", potrafią jeździć samochodami i robią prawo jazdy, a nawet jak nie robią, to nadal potrafią. Natomiast ty twierdziłeś, że nie będą potrafili ogarnąć obsługi pistoletu, który 150 lat temu obsługiwały dzieci, i że na ma opcji, żeby któryś poszedł na strzelnicę.
    Nie pisałem o żadnych samochodowych rozbojach, no ale ok.
    Pistolety 150 letnie co dzieci używały. No ładnie, wiesz z doświadczenia jak widzę Winnetou (no i właśnie tutaj wypisujesz tego typu idiotyzmy). Argument z samochodami jest upośledzony z tego właśnie powodu, że prawo jazdy seba może wyrobić po uwaga kursie jazdy, natomiast jeśli nie robi kursu to może się nauczyć od kogoś. Czarnoprochowcem, który bandzior zakupił do rozboju nikt by go nie nauczył strzelać (bo jak już pisałem, nawet największe gangusy z nimi nie latają), a już widzę jak bandzior dokonujący rozbojów idzie na strzelnicę, podaje tam swoje dane osobowe i prosi o naukę obsługi narzędzia zbrodni. xD Ty chyba naprawdę przeceniasz możliwości przeciętnego bandziorka, który dziesionuje ludzi, żeby mieć łatwą kasę na melanże i rozpierdalanie się bmw, zamiast żmudnej nauki bronią sprzed prawie 200 lat.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale nie muszę sam tej broni obsługiwać, żeby mieć wiedzę, że była w stosunkowo powszechnym użyciu i dzieci potrafiły strzelać. Ja pierdole xD ty widzisz co ty piszesz??
    Sam już powiedziałeś, że "debil kowalski" mógłby jej używać, a skoro "debil kowalski" by mógł, to mógłby też "debil seba", więc nie rób już z siebie klauna plx
    No problem jest taki, że ty w ogóle nie masz żadnej wiedzy i pokazujesz to cały czas w tym temacie. Dlatego Kowalski co pójdzie się nauczyć strzelać będzie miał taką wiedzę mimo że jak to ktoś tu twierdził głupi, bandzior co kupi taką broń na zasadzie noża do napadania na ludzi zamiast na strzelnice podobnie jak ty takiej wiedzy nie będzie miał. Gdybyś miał taką wiedzę to bym się nie czepiał (ba, byłbyś żywym dowodem, że nawet tępy seba może sam nauczyć się jej obsługi), ale ty jej zwyczajnie nie masz i pokazujesz tutaj cały czas swoją ignorancję.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie latają, bo nie ma takiej potrzeby, ile jeszcze razy mam to napisać xD
    To ty wymyśliłeś całą tezę o czarnoprochowcach, że fajnie hehe do obrony i w ogóle, gdzie nikt takich wywodów nie traktuje poważnie.
    Nie latają, bo mają nowoczesną nielegalną broń palną. Przeciętni bandyci też nie latają, bo nie mają dostępu do nowoczesnej nielegalnej broni palnej, więc zostają im maczety i noże. Nikt ich strzelania legalnymi czarnoprochowcami nie nauczy, a już z pewnością koledzy z nowoczesną bronią.

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty to piszesz poważnie?
    Tak, strzelałeś kiedyś z takiej broni?
    Ostatnio zmieniony przez Władca Marionetek : 21-09-2018, 18:31

  10. #849
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    bla bla bla ja wiem lepiej bla bla bla nie wypowiadaj się ple ple ple ja chodziłem na szczelnicę
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czarnoprochowcem, który bandzior zakupił do rozboju nikt by go nie nauczył strzelać (bo jak już pisałem, nawet największe gangusy z nimi nie latają)
    Nawet na jebanym jutubie jest z milion poradników na ten temat, no ale ok, wszystkie bandziory są totalnymi debilami i półmózgami i przez to, że żaden bandzior w Polsce nie byłby w stanie tego ogarnąć, to nie ma kto nauczyć pozostałych bandziorów xD
    Ja myślę, że nie łażą z czarnoprochowcami, tak jak i nie łażą z nimi żadni kowalscy dla obrony, bo zwyczajnie nie ma to sensu, jest to tylko twój wymysł i cały ten wywód o czarnoprochowcach gówno wnosi.
    Jak chcesz, to sobie trzymaj w domu 500-letni muszkiet i kręć petardy z saletry potasowej do zdetonowania w razie napadu, ale zrozum, że nie tego dotyczyła dyskusja.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-09-2018, 18:45

  11. #850

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bla bla bla ja wiem lepiej, bo chodziłem na szczelnicę bla bla bla ple ple ple
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_personam
    Tworzenie chochołów, bla, bla, ple. Zwalanie na ad personam, gdy ktoś zarzuca ci, że nie znasz się na tym o czym piszesz (mimo, że sam przyznałeś się, że nie masz doświadczenia w tym o czym piszesz). Widzisz, też tak potrafię.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nawet na jebanym jutubie jest z milion poradników na ten temat, no ale ok, wszystkie bandziory są totalnymi debilami i półmózgami i przez to, że żaden bandzior w Polsce nie byłby w stanie tego ogarnąć, to nie ma kto nauczyć pozostałych bandziorów xD
    Ja myślę, że nie łażą z czarnoprochowcami, tak jak i nie łażą z nimi żadni kowalscy dla obrony, bo zwyczajnie nie ma to sensu i jest to tylko twój wymysł, którego nie potrafisz w żaden sposób poprzeć.
    Najlepszym przykładem na to, że obsługa tego typu broni nie jest taka łatwa to ty, czyli osoba która pomimo tych filmików wciąż pokazuje, że nie ma pojęcia o czym w ogóle mówi. Jeśli taki światły użytkownik torga ma takie problemy, to mogę spać spokojnie, bo mam już pewność, że przygłupi patus tym bardziej nie będzie wiedział co robić.

  12. #851
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tworzenie chochołów, bla, bla, ple. Zwalanie na ad personam, gdy ktoś zarzuca ci, że nie znasz się na tym o czym piszesz (mimo, że sam przyznałeś się, że nie masz doświadczenia w tym o czym piszesz). Widzisz, też tak potrafię.
    W żadnym momencie się nie przyznałem, ani w ogóle nie pisałem nic na ten temat, czy się znam na obsłudze broni. Od początku pisałem, że nie ma to żadnego znaczenia. Czytanie ze zrozumieniem takie trudne ;[

    Najlepszym przykładem na to, że obsługa tego typu broni nie jest taka łatwa to ty, czyli osoba która pomimo tych filmików wciąż pokazuje, że nie ma pojęcia o czym w ogóle mówi. Jeśli taki światły użytkownik torga ma takie problemy, to mogę spać spokojnie, bo mam już pewność, że przygłupi patus tym bardziej nie będzie wiedział co robić.
    Rozumiem, że jak dojdzie do dyskusji o legalizacji narkotyków, to też będą się mogli wypowiadać tylko ci, co przynajmniej raz zakurwili sobie krokodylka w żyłę?

    Widzisz, twoja rzekoma wiedza na temat obsługi broni, nie powoduje, że masz rację, bo w dyskusji trzeba używać argumentów, a nie odwoływać się do siebie samego jako autorytetu xD ale cusz, szczelnica jeszcze nie nauczyła nikogo logicznie myśleć.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-09-2018, 18:54

  13. #852

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W żadnym momencie się nie przyznałem, ani w ogóle nie pisałem nic na ten temat, czy się znam na obsłudze broni. Czytanie ze zrozumieniem takie trudne ;[
    No czytanie ze zrozumieniem właśnie dobrze mi wychodzi, bo przyznałeś się do tego pośrednio najpierw kompletnie pokazując swoją ignorancję w temacie, następnie płacząc jak dziecko po zapytaniu się o strzelnicę, a ostatecznie płacząc, że nie musisz mieć doświadczenia z bronią czarnoprochową, żeby ją obsługiwać. No chyba, że jednak z niej strzelałeś, przeładowywałeś i masz jakieś doświadczenie, ale przy każdym pytaniu o to jedynie płaczesz, więc dla mnie odpowiedź jest jedna.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozumiem, że jak dojdzie do dyskusji o legalizacji narkotyków, to też będą się mogli wypowiadać tylko ci, co przynajmniej raz zakurwili sobie krokodylka w żyłę?
    Rozmowa między nami nie dotyczyła samego tematu legalizacji broni (co właśnie byłoby odpowiednikiem legalizacji narkotyków w tym co podałeś), tylko głównie o strzelaniu i użytkowaniu broni czarnoprochowej, ba sam się mnie o to zapytałeś.
    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja zapytam inaczej. Dlaczego te wszystkie "Seby" i rzekome "świry" nie kupują broni czarnoprochowej, żeby strzelać do przechodniów bez powodu i urządzać masakry w szkołach??
    Żeby twoja analogia teraz miała sens to musiałbyś napisać "Rozumiem, że jak dojdzie do dyskusji o zaletach i użytkowaniu mefedronu".

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widzisz, twoja rzekoma wiedza na temat obsługi broni, nie powoduje, że masz rację, bo w dyskusji trzeba używać argumentów, a nie odwoływać się do siebie samego jako autorytetu xD ale cusz, szczelnica jeszcze nie nauczyła nikogo logicznie myśleć.
    Tylko, że ty używasz błędnych argumentów i tworzysz tzw. strawmany, a kiedy na podstawie mojego doświadczenia (osoby mającej kontakt z bronią) próbuję cię z niego wyprowadzić to zarzucasz mi ad personam, albo walisz właśnie bezsensownymi analogiami. xD I ty masz czelność pisać cokolwiek o logicznym myśleniu?

  14. #853
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No czytanie ze zrozumieniem właśnie dobrze mi wychodzi, bo przyznałeś się do tego pośrednio najpierw kompletnie pokazując swoją ignorancję w temacie, następnie płacząc jak dziecko po zapytaniu się o strzelnicę, a ostatecznie płacząc, że nie musisz mieć doświadczenia z bronią czarnoprochową, żeby ją obsługiwać. No chyba, że jednak z niej strzelałeś, przeładowywałeś i masz jakieś doświadczenie, ale przy każdym pytaniu o to jedynie płaczesz, więc dla mnie odpowiedź jest jedna.
    Ja pieprze, co za tłuk xD
    Nigdzie o nic nie płakałem, uspokój się bo to już zakrawa na paranoję xD
    Po prostu ci tłumaczę, że nie ma to żadnego znaczenia. I wcale nie muszę sam osobiście się tym zajmować, żeby np. na podstawie obserwacji, czy źródeł historycznych, wiedzieć że broń była w powszechnym użyciu, kto jej używał i do czego, a dalej wnioskować o tym, że w praktyce nie może to być tak skomplikowane, by mogła to ogarnąć tylko niewielka elitarna część społeczeństwa, która chodzi na strzelnicę xD Ba, mogę też mieć ojca, brata, wujka, dziadka, który jest w ekspertem w temacie broni, albo posiłkować się opiniami innych ekspertów, a niekoniecznie twoją xD
    Po drugie, samo założenie, że sprawcami przestępstw są tylko kompletni debile (czyli jakieś wymyślone przez ciebie, bliżej nieokreślone "seby") też jest dość karkołomne.

    Z tego, co widzę, to ty się tu zaraz rozpłaczesz, bo tylko powtarzasz w kółko, że hur dur ja wiem lepiej bo mam doświadczenie i szczelałem do tarczy z kartonu!! Zrozum w końcu, że nikogo to nie interesuje, niczego to nie wnosi, i nie jest to żadne osiągnięcie, bo na strzelnicę może pójść każdy, tylko nie każdy ma czas i nie każdego to interesuje. To nie znaczy, że nie mają w ogóle pojęcia o świecie i nie mogą mieć racji w dyskusji xD ani nie świadczy to w żaden sposób o twoich wielkich kompetencjach.

    Ogólnie to kolejny argument a la Boryna, "nie byłeś we Francji to się nie wypowiadaj".

    Nawiasem mówiąc, nie można się "przyznać pośrednio, pokazując swoją ignorancję". Żeby się przyznać, musiałbym się zgodzić, co nie miało miejsca, to tyle na temat czytania ze zrozumieniem.

    Rozmowa między nami nie dotyczyła samego tematu legalizacji broni (co właśnie byłoby odpowiednikiem legalizacji narkotyków w tym co podałeś), tylko głównie o strzelaniu i użytkowaniu broni czarnoprochowej, ba sam się mnie o to zapytałeś.
    No i postawiłeś tezę, że fajnie jest, bo żaden seba nie obsłuży rewolweru, a kowalski tak i się fajnie obroni. Gdzie już ustaliliśmy, że po pierwsze, może się tego nauczyć nawet debil, a po drugie w rzeczywistości nikt tych rewolwerów nie nosi, ani seby ani kowalscy, więc cały twój wywód jest kompletnie z dupy i proponuję wrócić do tematu właściwego.

    Tylko, że ty używasz błędnych argumentów i tworzysz tzw. strawmany, a kiedy na podstawie mojego doświadczenia (osoby mającej kontakt z bronią) próbuję cię z niego wyprowadzić to zarzucasz mi ad personam, albo walisz właśnie bezsensownymi analogiami. xD I ty masz czelność pisać cokolwiek o logicznym myśleniu?
    W którym miejscu stworzyłem tego "strawmana"? Padła teza, że jest fajnie, bo kowalski się obroni czarnoprochowcem, a następnie że "seba" nie ogarnie jego obsługi. W żadnym momencie ich nie rozszerzałem. Przeciwnie, to ty zacząłeś "atakować" "całkowitą liberalizację", mimo że nikt się za takową nie opowiedział (a przynajmniej nie ja).
    Tak że tego.

    Ja wcale nie jestem za nieograniczonym i nieregulowanym dostępem do broni, ale śmieszą mnie argumenty o jakichś mitycznych sebach, którzy by urządzali strzelaniny na ulicach, i inne takie paranoje.

    A zarzucam ci argumentum ad personam, bo twoje "wyprowadzanie z błędu" opiera się jedynie właśnie na odwoływaniu do autorytetu, którym masz być ty sam. Czyli takie typowe "nie dyskutuj ze mną, bo jestem starszy" itp. Nie dość, że nie ma to żadnej treści merytorycznej, to ten "autorytet" jest jedynie wytworem twojej wyobraźni i nikt, poza tobą, go nie uznaje.

    Pozdro, skończyłem, bo szkoda mi czasu na takie jałowe dyskusje.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 21-09-2018, 19:46

  15. #854
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pistolety 150 letnie co dzieci używały.
    Wkradł się błąd?
    Tak nawiązując do sebków to nie widzę powodu by mieli oni motywację do nauki obsługiwania się czarnoprochowcem. Ich działania są oparte na szybkości w podejmowaniu decyzji szybko=niebezpieczeństwo/adrenalina tak więc jeśli już mieliby latać z bronią to raczej typu glock co za tym idzie ta sprawa bardziej rozchodzi się o regulację kto, kiedy i jak mógłby używać broni.
    Dalej zmierzam do wyniku tej dyskusji czyli cofnijcie się o parę stron, przejrzyjcie mój post i filmik, który wysłałem za pośrednictwem linka (jebać acte) i wypowiedzcie się w tej kwestii, a jeśli nie to dupa cicho bo z tej plątaniny już nic nie można wywnioskować. Dziękuje za uwagę.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  16. #855
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    https://twitter.com/MaFrance9/status...28060785176578

    #Francja

    I pomyśleć, że to jest to o czym marzy Boryna...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •