Reklama
Strona 283 z 1203 PierwszaPierwsza ... 183233273281282283284285293333383783 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,231 do 4,245 z 18033

Temat: Wiadomości z kraju i ze świata

  1. #4231
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak nie będzie gotówki to, jak niby kupię zioło?
    w świecie tadtka będa kartki na zioło i na jedzenie i na wódke i nikomu niczego nie będzie brakowało bo rząd nas poprowadzi będzie praca dla każdego i każdy będzie równy będziemy działać jak jeden wielki organizm

  2. #4232
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chlop płakał ze nie ma za co żyć
    i co kurwa, zdechl debilu albo jest bezdomny? nie, bo pewnie mial oszczednosci np w gotowce/zlocie i moze stosunkowo normalnie zyc, nawet jak mu wszystkie konta zajma, obracajac gotowka.
    post nr 10,820 i dalej nie udalo sie napisac jednego bez zaprzeczeniu samemu sobie, jedziesz tadeo xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z cowboyem już nie dyskutuje bo to ze jest przyglupem nie potrafiącym podejść do tematu używając własnego rozumu, a jedynie tego co jego prawaccy guru sądzą udawadnia w każdej dziedzinie
    juz kiedys to pisales do paru osob ktore zwyczajnie sa od ciebie madrzejsze, to zostales wyjasniony bo wiekszosc torga, w tym ja chociazby jest niewierzaca. ja np tez jestem za aborcja i zwiazkami partnerskimi (dla swietego spokoju, bo teoretycznie 2 gejuw moze se juz dzisiaj umowe cywilnoprawna podpisac ktora jest prawie tym samym wiec to bedzie glownie zmiana nazwy a pozamyka wiele lewackich ryjow) wiec daleko w chuj mi do jakis prawicowych guru a takim ksiazkowym lewakiem jestes wlasnie ty. wszystko co z lewa - niewazne czy gospodarka, swiatopoglad czy kurwa ochrona przyrody i greta thunberg, to tadek slepo bije brawo xD

  3. Reklama
  4. #4233

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    9,641
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą teraz też ludzie nie trzymają pieniędzy pod łóżkiem, nie licząc moze dziadków, tylko w aktywach czy róŻnych spółkach by zdywersyfikowac portfel
    W Polsce 190 mld zł leży w postaci gotówki „w skarpetach”– mówił portalowi wnp.pl obecny minister finansów
    hmm
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bo wszystko co piszesz sprowadza sie do gojów, żydów i teorii spiskowych, stąd słusznie ci sie foliowa czapeczka należy
    klamstwo
    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Fakty weryfikowalne = teorie co się będzie działo w przyszłości xD
    klamstwo, manipulacja

  5. #4234
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    W waszym świecie będzie wolność, ale tylko taka na jaką przyzwoli król, jak ktoś bedzie miał inne poglądy to na szubienice, a poglądy prawnie zakazać

  6. #4235

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    9,641
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W waszym świecie będzie wolność, ale tylko taka na jaką przyzwoli król, jak ktoś bedzie miał inne poglądy to na szubienice, a poglądy prawnie zakazać
    ale do tego wlasnie dazy twoja lewica, ty jestes kompletnie odklejony od rzeczywistosci chyba :/

  7. #4236
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W waszym świecie będzie wolność, ale tylko taka na jaką przyzwoli król, jak ktoś bedzie miał inne poglądy to na szubienice, a poglądy prawnie zakazać
    no i chuj dyskusja z tadkiem in a nutshell, pierdol glupoty i zaprzeczaj sam sobie przez 3 strony, zostan wyjasniony z odniesieniem do kazdego fragmentu wypowiedzi, napisz post w stylu up i wroc ponownie pierdolic lewicowe glupoty za tydzien xD
    niezle

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    będzie wolność, ale tylko taka na jaką przyzwoli król
    powiedzial tadek klocac sie z reszta ktora mu tlumaczy ze zmniejszanie obrotu gotowka (i ostatecznie dazenie do likwidacji) to zly pomysl xD
    no kurwa chlop chory i to ciezko, rozdwojenie jazni albo sharowane konto z bratem lat 13

  8. #4237
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pisalem juz wcześniej, że to nie jest sytuacja która sie zmieni z dnia na dzien, bo nie pozwala na to wiele czynników, ale w przyszłości tak sie stanie i gdy płatności bezgotówkowe będą stanowiły zdecydowaną większość, 99%+ wszystkich transakcji to nie widzę powodu by tracić pieniądze na evidenca który ma kaprys i nie chce płacić kartą za czteropak tatry
    o ty kurwiu, czemu nadinterpretowałeś to co pisałem
    chce mieć możliwość wyboru powtarzam po raz drugi, nie jestem przeciw bankom i kartom bankowym tylko jestem przeciw wciskaniu mi bezgotówkowych transakcji jakoby gotówkowe były złem wcielonym bo trzeba nosić *werble* banknoty i monety

    to nie widzę powodu by tracić pieniądze na evidenca który ma kaprys
    apropo lewaków, przecież mniejszości się broni czy też dobija? bo ja już się pogubiłem
    aż mie dłonie swędzą; geje też mają kaprys żeby móc się ożenić i też ne widzę powodu by dać im tą możliwość
    szach mat
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  9. #4238
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Rzutem na tasme musialem zedytowac posta w glosowaniu na awardsy uff tadieousz mnie nie zawiud jednak xD

  10. #4239
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale do tego wlasnie dazy twoja lewica, ty jestes kompletnie odklejony od rzeczywistosci chyba :/
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i chuj dyskusja z tadkiem in a nutshell, pierdol glupoty i zaprzeczaj sam sobie przez 3 strony, zostan wyjasniony z odniesieniem do kazdego fragmentu wypowiedzi, napisz post w stylu up i wroc ponownie pierdolic lewicowe glupoty za tydzien xD
    niezle
    przecież ta odpowiedź to było obrócenie kota ogonem na głupi post bogluta, który nijak się ma do czegokolwiek o czym tutaj piszemy

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i co kurwa, zdechl debilu albo jest bezdomny? nie, bo pewnie mial oszczednosci np w gotowce/zlocie i moze stosunkowo normalnie zyc, nawet jak mu wszystkie konta zajma, obracajac gotowka.
    post nr 10,820 i dalej nie udalo sie napisac jednego bez zaprzeczeniu samemu sobie, jedziesz tadeo xD
    nie zdechł bo mu cowboy na zbiórkę wpłacił, bo przeciew michalkiewicz walczy z systemem który skazał go na słuszną karę(która według niego słuszna nie była, bo chłop jest odklejony od rzeczywistości)

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    juz kiedys to pisales do paru osob ktore zwyczajnie sa od ciebie madrzejsze, to zostales wyjasniony bo wiekszosc torga, w tym ja chociazby jest niewierzaca. ja np tez jestem za aborcja i zwiazkami partnerskimi (dla swietego spokoju, bo teoretycznie 2 gejuw moze se juz dzisiaj umowe cywilnoprawna podpisac ktora jest prawie tym samym wiec to bedzie glownie zmiana nazwy a pozamyka wiele lewackich ryjow) wiec daleko w chuj mi do jakis prawicowych guru a takim ksiazkowym lewakiem jestes wlasnie ty. wszystko co z lewa - niewazne czy gospodarka, swiatopoglad czy kurwa ochrona przyrody i greta thunberg, to tadek slepo bije brawo xD
    xD jest wręcz przeciwnie, wszystkie dyskusje kończą się na "pierdole nie dyskutuję już z nim bo trolluje"
    nie biję ślepo brawo, tylko używam argumentów, dyskusja chociażby o ochronie przyrody szybko to wyjaśniła, a wklejenie obrazka grety która została osobą roku według time(gdzie sam wkleiłem cytaty że nie jest to nagroda dla "najlepszej" osoby, tylko dla tej która miała duży wpływ w danym roku i o której ciągle się mówiło) to potwierdziła i była truskawką na torcie jak ślepo patrzycie na cokolwiek co jest lewe, jako kontrargumentacje dostałem to że w ankiecie internetowej, która nijak się ma do głosowania przez redakcję wygrał kto inny xD albo jakieś argumenty że hehe 16 latka jest guru lewicy!! gdzie to prawacy o niej ciągle mówili, a ona sama powtarza żeby słuchać naukowców, ona jedynie podnosi ten temat


    a to utożsamianie się z "mądrzejszymi" to xDD dojebałeś

  11. #4240

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    9,641
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie zdechł bo mu cowboy na zbiórkę wpłacił, bo przeciew michalkiewicz walczy z systemem który skazał go na słuszną karę(która według niego słuszna nie była, bo chłop jest odklejony od rzeczywistości)
    western junion zablokowal mu mozliwosci wysylania i otrzymywania przekazow na pytanie dlaczego odpowiedzial ze nie moze mu powiedziec
    wyobraz sobie teraz ze gotowki nie ma = poprostu zdychasz
    mozesz cos z tym zrobic? nie bo powyzsze
    mozna to zrobic absolutnie z kazdym bez powodu? tak

  12. #4241
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    albo jak wystarczyło jakiś czas temu napisać jak ogromne korporacje wykorzystują społeczeństwo dla własnych korzyści, poprzez wyzysk czy tworzenie dziur podatkowych, tylko tyle, i dyskusja na 20 stron jak to chcę kołbojom pieniadze odbierać i oddawać biednym, bo biednego pana prezesa śmiałem zaatakować xD tak jak mnie oskarżacie o nadinterpretacje, to moje są niczym przy waszych, a jak prosiłem o cytaty to było noo nie ma cytatów, ale tak się można domyślić xD

  13. #4242
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo jak wystarczyło jakiś czas temu napisać jak ogromne korporacje wykorzystują społeczeństwo dla własnych korzyści, poprzez wyzysk czy tworzenie dziur podatkowych, tylko tyle, i dyskusja na 20 stron jak to chcę kołbojom pieniadze odbierać i oddawać biednym, bo biednego pana prezesa śmiałem zaatakować xD tak jak mnie oskarżacie o nadinterpretacje, to moje są niczym przy waszych, a jak prosiłem o cytaty to było noo nie ma cytatów, ale tak się można domyślić xD
    dyskusja zaczela sie od tego ze napisales, ze to jest problem ktory lewica stara sie rozwiazac poprzez PODWYZSZANIE podatkow xD
    i odnosnie tego pisalem (ja i nie tylko ja), ze skoro kurwa duza korporacja unika podatkow, to podwyzszenie ich nie sprawi ze ta korporacja nagle zacznie podatki placic, co jest logiczne i rozumie to kazdy, tylko nie ty. nie wiem o jakim kurwa prezesie piszesz i nikt nie przypierdalal sie do tego ze atakujesz jakiegos prezesa, tylko do tego ze uwazasz ze problem mozna rozwiazac tym, co go powoduje, czaisz? xD

    jak ja nie lubie takich ludzi, ja pierdole. typ pierdoli trzy po trzy, nie potrafi sie ustosunkowac i odpowiedziec, to sobie dopowiada jakies rzeczy z dupy jak z tym atakiem na prezesa i sam na nie sobie odpowiada i zadowolony ze dobry z niego dyskutant, no kurwa brawo xD

    rzadkie zdjecie tadka po dyskusji na torgu:

  14. #4243
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Rzecz w tym ze jak cie prosilem zebys zacytowal gdzie tak napisalem, ty tego nie zrobiłeś, tylko "yy no ale idzie sie domyślić"

  15. #4244
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rzecz w tym ze jak cie prosilem zebys zacytowal gdzie tak napisalem, ty tego nie zrobiłeś, tylko "yy no ale idzie sie domyślić"
    no, tylko ze w ogole tak nie bylo i tak nie napisalem, tylko zacytowalem jak prosiles xD

    tu post: Wiadomosci z kraju i ze swiata

    oj tadek tadek

  16. #4245
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no, tylko ze w ogole tak nie bylo i tak nie napisalem, tylko zacytowalem jak prosiles xD

    tu post: Wiadomosci z kraju i ze swiata

    oj tadek tadek
    I ja ci odpisalem gdzie w tym zacytowanym fragmencie jest cos o zwiększeniu podatków

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 13 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 13 gości)

Podobne tematy

  1. Wyciek danych ze wszystkich komisji w kraju [link]
    Przez Kuzyn w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-11-2014, 15:48
  2. Odpowiedzi: 44
    Ostatni post: 02-06-2014, 19:49
  3. Nowy pomysł na uzdrowienie kraju
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 21-02-2014, 16:04
  4. [Opowiadanie] Powrót z kraju zielonych liści.
    Przez Master_Tv w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-10-2012, 16:27
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-06-2012, 09:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •