Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 45

Temat: Blokada na forum dla niezarejestrowanych

  1. #16
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem ja ostatnio założyłem temat z pytaniem o pomoc w zakupie golarki elektrycznej to dostałem tylko dwie albo trzy odpowiedzi...
    Bo takich tematow o golarce elektrycznej bylo wpisdu

    DJcie umrzec torgowi smiercia naturalna a nis jakies smieszne proby ratowania forumka ktory juz ledwo zipie[*]

  2. #17
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No nie wiem ja ostatnio założyłem temat z pytaniem o pomoc w zakupie golarki elektrycznej to dostałem tylko dwie albo trzy odpowiedzi...
    jak tu na torgu większość jak tomasz ćwiąkała z 11eleven wygląda to czego ty oczekujesz

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Mati
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    30
    Posty
    968
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja bym przede wszystkim zaprzestał banowania starych i aktywnych użytkowników.

  5. #19
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj MatiBzyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym przede wszystkim zaprzestał banowania starych i aktywnych użytkowników.
    czyżbyś miał na myśli @KamlifoxD ? ;>

  6. #20
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    szkoda za kamilio spadl z rowerka eh

  7. #21
    Avatar pomidorowa
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    259
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    To są 5 najczęściej wyszukiwane
    dajcie makro dzzej pedal kodowiec mandarke najlepszy mode pluton gej tak bardzo rucham psa jak sra

    jestem na tak,
    pozdrawiam

  8. #22
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    DJcie umrzec torgowi smiercia naturalna a nis jakies smieszne proby ratowania forumka ktory juz ledwo zipie[*]
    W tym okrutnym pierdoleniu jest metoda. Czasem po prostu trzeba iść dalej jak albus bubledor, spojrzeć na fakty z dumą ostatni raz, zrobić ostateczny rachunek sumienia i zapierdolić sążnego x loga. To szalenie smutne, wiem że wielu nieczułym skurwysynom będzie przez 40 sekund smutno jak już kiedyś przy próbie zalogowania się na torga wyjebie komunikat, że forum nie istnieje, zostało zdelegalizowane w pizdu i nie ma nawet jak mu świeczki zapalić. To niesprawiedliwe, że czeka nas taki los, a najgorsze w tym wszystkim będzie to, że nie będziemy się mogli nawet pożegnać. Zostaną tylko niedopowiedziane słowa, zostaną zaprzepaszczone wielkie lub dopiero kiełkujące przyjaźnie, zostaną przegrane przekomarzanki i już na zawsze przegranym zostanie ten, któremu nie było dane odpowiedzieć 'chyba twoją starą jak sra pedale jebany'. Nie ma co ukrywać, że to nastąpi chociaż w tej chwili może się to wydawać niepojęte - przecież dla wielu z nas to forum, kiedy już pomyśli się o nim w czasie przeszłym, to wyraz głębokiej nostalgii, sentyment który powstawał w czasach kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że pchanie kutasa w otwór od tostera to nienajlepszy pomysł. Dorastaliśmy przy nim, a mimo że kolory dzieciństwa wspomina się jako jaskrawsze, to zdominowane zostały w pewien sposób kolorem brązowym i to wcale nie kojarzącym się z gównem. Życie jest tak skonstruowane, że od dziecka tylko się traci, więc chuj w dupę tym, co traktują i nakazują traktować życie jako "dar". Rodzisz się, najpierw umiera Ci babcia, babcia która robiła najlepsze kanapki z dżemem i konserwą. Potem umiera Ci dziadek, w międzyczasie ukochane zwierzęta, następnie pora na Twoich rodziców, w międzyczasie umierają Ci równieśnicy, koledzy, znajomi, a jak masz pecha to i rodzeństwo. Taka jest kolej rzeczy i na forum też musi przyjść w końcu pora. Jesteśmy dinozaurami i nasza era powoli się kończy, meteoryt już zapierdala i z każdą chwilą jest bliżej. Impakt jest nieuchronny i tylko żal, że nie będziemy mogli się pożegnać i po raz ostatni wyszkalować świętobliwego pies go jebał jana gawła drugiego wszechmocnego. Nie zostaną po nas pomniki, nie zostaną po nas pieśni. Ale nie wszystek umrzemy. Dopóki gra orkiestra na tym titanicu jesteśmy wieczni, jesteśmy nieśmiertelni, nieustępliwi jak chwasty, przyjdzie też czas, że odrodzimy się na nowo jak feniks z popiołu, który już rozpoczął swój lament od którego pęka serce, krążąc nad białym grobowcem z napisem torg.pl


  9. #23
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Klos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W największym skrócie: Nie możemy, a osoba która może sie opierdziela...

    My jako moderacja mamy wybór między forum nie działającym wcale albo wolno, a forum z blokadą dla nie zarejestrowanych... Wybór jest chyba oczywisty?
    A czy za podawanie danych Archa tj. facebooka, telefonow, miejsca zamieszkania grozi banuwa?
    Bo jak nie to wrzucam moze ktos mu wjedzie na chate i potrzasnie nim zeby to odblokowal.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #24
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Klos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W największym skrócie: Nie możemy, a osoba która może sie opierdziela...

    My jako moderacja mamy wybór między forum nie działającym wcale albo wolno, a forum z blokadą dla nie zarejestrowanych... Wybór jest chyba oczywisty?



    to chyba arch zadarl z kremlem skoro nie bylo lepszej metody na walke ze spambotami niz rezygnacja z 90% potencjalnych nowych userow

  11. #25
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Czy są jakieś dowody(oprócz obrazka wyżej) że Archarius wiedział o blokadzie dla niezarejestrowanych?

  12. #26
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W tym okrutnym pierdoleniu jest metoda. Czasem po prostu trzeba iść dalej jak albus bubledor, spojrzeć na fakty z dumą ostatni raz, zrobić ostateczny rachunek sumienia i zapierdolić sążnego x loga. To szalenie smutne, wiem że wielu nieczułym skurwysynom będzie przez 40 sekund smutno jak już kiedyś przy próbie zalogowania się na torga wyjebie komunikat, że forum nie istnieje, zostało zdelegalizowane w pizdu i nie ma nawet jak mu świeczki zapalić. To niesprawiedliwe, że czeka nas taki los, a najgorsze w tym wszystkim będzie to, że nie będziemy się mogli nawet pożegnać. Zostaną tylko niedopowiedziane słowa, zostaną zaprzepaszczone wielkie lub dopiero kiełkujące przyjaźnie, zostaną przegrane przekomarzanki i już na zawsze przegranym zostanie ten, któremu nie było dane odpowiedzieć 'chyba twoją starą jak sra pedale jebany'. Nie ma co ukrywać, że to nastąpi chociaż w tej chwili może się to wydawać niepojęte - przecież dla wielu z nas to forum, kiedy już pomyśli się o nim w czasie przeszłym, to wyraz głębokiej nostalgii, sentyment który powstawał w czasach kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że pchanie kutasa w otwór od tostera to nienajlepszy pomysł. Dorastaliśmy przy nim, a mimo że kolory dzieciństwa wspomina się jako jaskrawsze, to zdominowane zostały w pewien sposób kolorem brązowym i to wcale nie kojarzącym się z gównem. Życie jest tak skonstruowane, że od dziecka tylko się traci, więc chuj w dupę tym, co traktują i nakazują traktować życie jako "dar". Rodzisz się, najpierw umiera Ci babcia, babcia która robiła najlepsze kanapki z dżemem i konserwą. Potem umiera Ci dziadek, w międzyczasie ukochane zwierzęta, następnie pora na Twoich rodziców, w międzyczasie umierają Ci równieśnicy, koledzy, znajomi, a jak masz pecha to i rodzeństwo. Taka jest kolej rzeczy i na forum też musi przyjść w końcu pora. Jesteśmy dinozaurami i nasza era powoli się kończy, meteoryt już zapierdala i z każdą chwilą jest bliżej. Impakt jest nieuchronny i tylko żal, że nie będziemy mogli się pożegnać i po raz ostatni wyszkalować świętobliwego pies go jebał jana gawła drugiego wszechmocnego. Nie zostaną po nas pomniki, nie zostaną po nas pieśni. Ale nie wszystek umrzemy. Dopóki gra orkiestra na tym titanicu jesteśmy wieczni, jesteśmy nieśmiertelni, nieustępliwi jak chwasty, przyjdzie też czas, że odrodzimy się na nowo jak feniks z popiołu, który już rozpoczął swój lament od którego pęka serce, krążąc nad białym grobowcem z napisem torg.pl
    O kurwa, jak szanuję.
    Mamy tu idealny przykład przemijania. Jak Was dziecko kiedyś poprosi o pomoc przy pisaniu pracy na ten temat, to opowiecie mu o torgu.
    Nieraz czuję się dokładnie tak jak wtedy, gdy jako dumny, otwarty na świat siedmiolatek, przez całe wakacje obserwowałem, jak starzeje się pies mojej kuzynki (którego jednak traktowałem jak swojego), nieuchronnie zbliżając się do kresu swoich dni. Jak powoli opuszczały go siły, jak do każdego dnia podchodził z coraz większym wysiłkiem, z coraz większą trudnością. I w końcu odszedł. Płakała kuzynka, płakała jej mama, i ja też po cichu, chowając się w kącie, płakałem.
    I po tym forum też będę płakał.

    Dzisiaj rano, kiedy nie wiedziałem jeszcze o awarii serwerowni, a forum nie chciało się wczytać, pomyślałem, że arch zawinął interes i ogarnęła mnie pustka. Dlaczego musiało się tak skończyć? Co teraz? Jak mam żyć bez torga, skoro od tak dawna był częścią mojego życia?
    Odetchnąłem z ulgą, gdy okazało się, że jeszcze nie muszę szukać odpowiedzi na ty pytania, ale ten strach nadal gdzieś tam z tyłu głowy jest. Czai się, chowa, dając mi złudne wrażenie, że wszystko w porządku, zacierając jednocześnie rączki bo wie, że jego czas się zbliża. Przypomina mi o tym za każdym razem, gdy przelecę wzrokiem po dziś świecących pustkami, a niegdyś tętniących życiem działach. Gdy ze smutkiem zauważam, że kolejny dzień nie ma nowych postów w tematach, których kiedyś nie nadążało się czytać, nie mówiąc już o włączaniu się do dyskusji.
    Chciałoby się wierzyć, że to chwilowe. Że to minie, że będzie jak dawniej. Ale jeśli już jako mało gnojek w podbazie dowiedziałeś się czym jest śmierć, zrozumiałeś ją i zobaczyłeś, to jak masz w to wierzyć? Pies umarł i od dawna go no nie ma. Po prostu przeminął. I tu będzie podobnie, bo takie jest życie. Życie to przemijanie.
    Mam tylko nadzieję, że nie będzie to aż tak straszne, jak opisał to Piłat. Że w porę zobaczymy górę lodową. Że lodowata woda wpadająca z impetem do kabin nie zaskoczy nas we śnie, wywołując śmiertelny strach, paraliż czy panikę, obdzierając nas z godności i czasu na pożegnanie się. Mam nadzieję, że staniemy razem na górnym pokładzie, poklepiemy się po plecach, podamy sobie ręce i znajdziemy jeszcze chwilę, by wspólnie powspominać ten cudowny rejs i podsumować go słowami: "To był zaszczyt płynąć z wami, panowie."

  13. #27
    Boruciarz

    Domyślny

    Kiedy kurtyna bedzie zachodzic my bedziemy stac na scenie trzymajac sie za rece!

  14. #28
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,016
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Blokada na forum dla niezarejestrowanych-83e.jpg

  15. #29
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dzieki za spierdolenie wieczoru zycia
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #30
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzieki za spierdolenie wieczoru zycia
    Kłaniam się.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Blokada - Nokia N97
    Przez Keyer w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 24-01-2012, 21:19
  2. [8.54] NPC - blokada.
    Przez GM Esio w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 28-08-2010, 18:23
  3. [7.92][inne] blokada portów - cmd
    Przez GM Esio w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-05-2010, 15:28
  4. Blokada IP na 30 min...?
    Przez przemas329 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 31-01-2009, 16:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •