Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: studia zaoczne

  1. #1

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny studia zaoczne

    witam, czuję że wybrałem zły kierunek studiów dziennych - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Myślę, czy by tego kierunku nie rzucić i zmienić na Mechatronikę, tym razem już zaocznie. Teraz pytanie, bo wiele osób odradza mi niestacjonarne, czy pracodawcy w jakikolwiek sposób patrzą na kandydata czy jest po dziennych, czy zaocznych?
    Zaoczne chcę wybrać z tego względu, że chciałbym odciążyć trochę rodziców. Ma to jakikolwiek sens, czy ciągnąc dalej ten ZiIP (po którym swoją drogą mam wrażenie, że zostaje tylko papierek).

  2. #2
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,398
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    witam, czuję że wybrałem zły kierunek studiów dziennych - Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.
    To rzuć go.

    Teraz pytanie, bo wiele osób odradza mi niestacjonarne
    Z jakich powodów?
    czy pracodawcy w jakikolwiek sposób patrzą na kandydata czy jest po dziennych, czy zaocznych?
    Wydaje mi się, że to ostatnia rzecz na jaką patrzą. Chociaż, są kierunki których nie da się robić zaocznie, bądź nie wyobrażam sobie takiego trybu na nich.
    Zaoczne chcę wybrać z tego względu, że chciałbym odciążyć trochę rodziców.
    Dobry powód. Czym szybciej się uniezależnisz, tym lepiej dla Ciebie.
    Ma to jakikolwiek sens, czy ciągnąc dalej ten ZiIP (po którym swoją drogą mam wrażenie, że zostaje tylko papierek).
    Imho, nie ma sensu. Takich ludzi po tym wychodzi co roku setki w tym kraju pewnie. Bez dodatkowych umiejętności, doświadczenia słabo to widzę...


    Mam nadzieję, że pomogłem.
    Student zaoczny.
    Pozdrawiam.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj kryjlootbaga napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy pracodawcy w jakikolwiek sposób patrzą na kandydata czy jest po dziennych, czy zaocznych?
    nie


    jak chcesz isc do pracy to szukaj koniecznie czegos w zawodzie, nie warto w jakiejs tam zabce dorabiac

  5. #4
    Avatar beny
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Siedlice
    Posty
    4,839
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    moj dobry znajomy konczyl srednia mechatroniczna poszedl na mechatronike zaocznie i juz teraz dostal prace w VW w Poznaniu przy utrzymaniu ruchu i ma 6k na lape wiec mysle ze nie patrza

  6. #5
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    olej ten ziip chyba, że się w czymś wyspecjalizujesz i całe studia będziesz to ogarniać dodatkowo, a tryb zmień na zaoczne jeśli tylko pojawi się jakaś możliwość pracy mniej więcej po kierunku
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #6

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ok, dzięki wszystkim za odpowiedzi, w takim razie widzę że nie ma sensu męczyć się na ZiIP'ie

  8. #7
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    9
    Posty
    3,701
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    olej ten ziip
    @udarr ;
    jakie odczucia po skończeniu?

  9. #8
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj termere napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @udarr ;
    jakie odczucia po skończeniu?
    że rynek pracownika, o którym trąbią w tv to jakaś bujda
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #9
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rynek pracownika istnieje. Nikt nie wspomniał, że tylko dla dwóch kategorii pracownika: albo konkretnego specjalisty ze sporą wiedzą i doświadczeniem albo pracownika za minimalna krajowa i ciut więcej w marketach, galeriach itd.


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  11. #10
    Avatar Amoniax
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Poznań
    Posty
    20
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zip sam w sobie nie jest głupim kierunkiem tylko w dużej mierze wiele zależy od ciebie bo jeśli będziesz uczył się tylko suchej teorii to słabo dość , dużo pracy w takie studia musisz włożyć od siebie np w programowanie sterowników , jeżeli chodzi o to czy pracodawcy patrzą na to czy skończyłeś studia zaocznie czy dzienne to jest przeważnie zależne od niego niektórzy o to pytaj inni gdy znajomy rekrutował automatyków mówił że przesiał z 16 i wybrał tylko jednego który był akurat po dziennych studiach wszystko jest zależne od doświadczenia a szczególnie wiedzy typowo technicznej jeśli jesteś po techników o kierunku mechatronicznym i masz zakres wiedzy w tej dziedzinie a następnie idziesz na studia mechatroniczne zaoczne znając dodatkowo j.angielski to prace dostaniesz od ręki nie koniecznie za nie wiadomo jakie pieniądze ale 3000 na start raczej dostaniesz po za tym nie które firmy jeśli widzą w tobie potencjał same proponują opłacenie studiów niestacjonarnych bo jest to dobra inwestycja tylko w sumie wiele zależy od ciebie bo nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale nie jest łatwo pogodzić studiów zaocznych z pracą wiec lepiej się dobrze zastanów .

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Studia dzienne, a zaoczne - waszymi słowami
    Przez Adam999 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post: 17-10-2013, 09:33
  2. Przepisanie się na studia zaoczne a stypendium naukowe
    Przez Szantymen w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-07-2013, 13:18
  3. Studia zaoczne a dzienne
    Przez Xard Flor w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 14-11-2012, 01:28
  4. Studia dzienne a zaoczne
    Przez kubaplik w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 24-10-2012, 16:54
  5. Studia dzienne czy zaoczne?
    Przez KokoDzambo w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-07-2012, 19:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •